Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
ReklamaProtexDent Clinic - STOMATOLOGIA - RADIOLOGIA STOMATOLOGICZNA 3D - PROTETYKA - Zagórzany 386A, tel. 503 123 500
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki 34
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej przy ul. Legionów w Gorlicach, Dzień Dziecka - 30 maja 2026, godz. 10-13
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU

Utrudnienia potrwają do końca listopada

Podziel się
Oceń

Prace związane z modernizacją sieci wodociągowej przy ul. Stróżowskiej potrwają do końca listopada. Co dokładnie zostanie zrobione? Jakich utrudnień możemy się w związku z tym spodziewać?

 

Utrudnienia dla pieszych i komplikacje dla kierowców.

Wszystko w związku z realizacją projektu „Modernizacja sieci wodociągowej wraz z przyłączami do budynków w miejscowości Gorlice przy ul. Stróżowskiej o długości 1573,50mb – dokończenie prac w ramach realizacji projektu pn.: „Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Gorlice dzięki realizacji inwestycji w mieście Gorlice” nr POIŚ.02.03.00-00-0105/16 w ramach działania 2.3 „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach” oś priorytetowa II „Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu” Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Jak dowiedzieliśmy się w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Gorlicach, prace potrwają do listopada.

Jak czytamy w informacji z otwarcia ofert, termin wykonania zamówienia określono na 30.11.2017roku.

Co będą obejmowały prace?



Przedmiotem zamówienia w przypadku tego projektu było wykonanie modernizacji sieci wodociągowej wraz z przyłączami do budynków w miejscowości Gorlice przy ul. Stróżowskiej o łącznej długości 1573,50mb na 60 działkach.

Modernizacja sieci wodociągowej w ul. Stróżowskiej polega na budowie nowej sieci w miejsce obecnie istniejącej. Nowa sieć wodociągowa zostanie usytuowana w przeważającej długości nad już istniejącą. Biorąc powyższe pod uwagę a także to, że w trakcie wykonawstwa „stara sieć”, do chwili wykonania nowej, będzie czynna ponieważ będzie zaopatrywała odbiorców w wodę, aż do chwili wyłączenia jej z ruchu.

Jak podano dalej w treści zamówienia:

po zrealizowaniu nowego wodociągu, nie będzie możliwości jej demontażu i sieć ta pozostanie na stałe w gruncie.

Obecnie trwają prace na chodniku. Powoduje to znaczące utrudnienia, przede wszystkim dla pieszych, poruszających się tą trasą. Nie wszędzie możliwe jest bezpieczne poruszanie się drugą stroną jezdni. Widoczność jest ograniczona ze względu na pojazdy budowy poruszające się na granicy chodnika i jezdni.

Jak wygląda sytuacja przy ul. Stróżowskiej dzisiaj o poranku? Zobaczcie sami.



Treść ogłoszenia o przetargu TUTAJ

Treść informacji po otwarciu ofert TUTAJ


 


 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

samotny biały wilk 20.07.2017 09:34
że co? Dopiero 30 listopada będzie zakończenie? Ja pie..... :o :-? Fajnie będzie, nie ma co... A takie zakręcanie wody, bez poinformowania jest dobre? Ja tam się nie znam, więc proszę to poprawienie, takie odkręcanie, zakręcanie, odkręcanie i zakręcania może negatywnie wpłynąć na krany, uszczelki, zawory? Jak odkręcam kurek przy kranie to maskara co się dzieje woda tak "Zachowuje" się nerwowo, strzela w rurach! I kto potem odda koszta? Co? Mam z swojej kieszeni na wszystko bulić? Bo na pewno jakieś następstwa (te złe) zakręcania i odkręcania wody będą, zanim ciśnienie się nie ustabilizuje! :-? A pytam, kto w końcu poprawi asfalt niedawno temu zrobiony jakieś (2-3 lata wstecz) na Stróżowskiej? Zwłaszcza po opadach deszczu, gdzie jest nadal tyle samo kałuż ile było, a może nawet więcej? Kto w ogóle ten bubel odebrał? :/ Zły jestem na to wszystko i krew zalewa jak coś w tych Gorlicach robią, bo zaraz wychodzi, że jest nadal nie tak jak być powinno.

ReklamaMet Chem - Okna PCV DRUTEX, kominki, piece kaflowe - Gorlice, ul. Kościuszki 12, tel. 18 353 10 74
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama 9. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego - 15 maja - 16 czerwca
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Świętuj z nami Dzień Dziecka 2026
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 17°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego