Na miejscu pracują strażacy oraz policjanci, którzy zabezpieczają teren i kierują ruchem.
Do zgłoszenia doszło dziś okolo godz. 7.40. Według wstępnych informacji na skrzyżowaniu zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Na miejsce skierowano karetkę ZRM, zastępy straży pożarnej z Biecza i Gorlic oraz patrol policji. W chwili publikacji artykułu działania służb nadal trwają.
Kierowcy przejeżdżający przez centrum Biecza muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Funkcjonariusze zabezpieczają miejsce zdarzenia i dbają o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Ruch w rejonie skrzyżowania może odbywać się wolniej niż zwykle.
Na ten moment nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policję.
Służby apelują o zachowanie ostrożności podczas przejazdu przez rejon ul. Fuska i Kazimierza Wielkiego. Kierowcy powinni zwracać uwagę na polecenia wydawane przez funkcjonariuszy oraz zachować szczególną ostrożność w pobliżu miejsca prowadzonych działań.












![Zderzenie dwóch osobówek w Bieczu. Są utrudnienia w centrum miasta [FOTO] zdjęcie przedstawia zniszczone karoserie pojazdów obok dwie kobiety i mężczyzna](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-zderzenie-dwoch-osobowek-w-bieczu-sa-utrudnienia-w-centrum-miasta-foto-1778828968.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze