Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama

By szło się lepiej

Podziel się
Oceń

Po rozmowie na temat remontów dróg, dziś chwilę uwagi poświęcimy wybranym inwestycjom, które mają ułatwić życie pieszym. Kierowcy - Was niestety czekają utrudnienia.

Pierwszą z dwóch inwestycji dostrzec można było w początkowej fazie już w ubiegłym roku. Dziś ponownie kierowcy przemieszczający się przez Mszankę musieli zachowywać szczególną uwagę za kółkiem. Budowa odcinka chodnika w Mszance ma na celu ułatwienie pieszym poruszania się po tym terenie oraz zwiększenie ich bezpieczeństwa na tym odcinku.
Odcinek ten jest szczególnie niebezpieczny, ponieważ piesi mają tam bardzo ograniczoną swobodę poruszania się na niezwykle wąskim pasie pobocza. Problem ten rozwiązać mają prowadzone właśnie prace.

Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu na tym odcinku, czasowo nawet ruchem wahadłowym.

Druga ciekawa inwestycja prowadzona w samych Gorlicach, to przystosowanie nawierzchni odcinka drogi prowadzącej z ul. Blich na most i dalej - na Zawodzie. Jest to trasa bardzo często wykorzystywana przez spacerowiczów oraz osoby, które obawiają się spaceru po dość wąskim chodniku, przy drodze głównej. Dotychczas błotnista nawierzchnia utrudniała spacery, jazdę na rowerze i inne formy rekreacji - niedługo te problemy znikną.
Ułatwienie to jest tylko częścią większej inwestycji, która obejmuje budowę trasy rowerowej prowadzącej aż do Szymbarku.

 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 5°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego