Koła busa kręcą się, kręcą się... A kierowca pijany.

  • 15.07.2019, 16:22
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Koła busa kręcą się, kręcą się... A kierowca pijany.
Policjanci z gorlickiej drogówki zatrzymali dziś nad ranem kierującego busem, który przewoził na pokładzie kilka osób.

Kontrola pojazdu w miejscowości Ropica Górna, dziś (15 lipca) około godziny 4 rano miała być rutynowa, jednak już po chwili było wiadomo, że bus zostanie unieruchomiony a ów kierowca na pewno dalej już nie pojedzie.

Jak się okazało badanie trzeźwości kierującego busem zakończyło się wynikiem pozytywnym, a mężczyzna wydmuchał 1 promil w wydychanym powietrzu.

Mundurowi po wykonaniu swoich czynności zwolnili mężczyznę do domu.

Sprawa będzie miała jednak ciąg dalszy i trafi przed oblicze sądu.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy busem podróżowało 7 dzieci.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Alicja
Alicja 19.07.2019, 08:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Szczera
Szczera 16.07.2019, 23:17
Nie ma mocnych bo na Wakacjach wiadomo że będzie Policja na drogach i tylko chwilę trzeba by złapali kolejnego jelenia. Przy okazji zdradzając pracę Policji to Policja prowadzi wyrywkowe akcje że zablokują w jednym dniu wszystkie ulice i zawsze ktoś coś rano lub w nocy wydmucha z poprzedniego dnia, więc zasada jest taka że nie pij Kolego alkoholu bo zawsze będziesz winny.
Szczera
Szczera 16.07.2019, 23:08
To nie był przypadek bo Policja jest wszędzie tam gdzie ludzie się bawią i nawet nad jeziorami, czyli tak samo jak konduktorzy w Autokarach pojawiają się zawsze w dniu rozdania świadectw szkolnych i w pierwszym dniu roku szkolnego, bo wiedzą że Uczniowie zapomną kupić biletów, bo myślą wtedy o czymś innym a oni zbierają żniwa z mandatów i jak raz Uczeń zapłaci mandat to potem cały rok Szkolny się pilnuje by mieć bilet. Proste i Logiczne.
Monika
Monika 16.07.2019, 22:44
Teraz macie dowód na to że Policja jest wszędzie na terenie Powiatu i nie należy uważać, Tylko należy siebie samego pilnować by nie wpaść w problemy. Bo lepiej jak złapie Policja niż jak by wszyscy zginęli w wypadku ale dziwne że z Pasażerów nikt nie wykręcił numeru alarmowego. Kierowca powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa. A Pasażerowie za współudział gdy byli świadomi że jadą z pijanym.
Niki4
Niki4 17.07.2019, 10:26
Tam jechało dziecii dwie osoby dorosłe. Pogratulować tylko kobiecie tego pana że pozwoliła mu prowadzić pod wpływem alkoholu. Widocznie jej to nie przeszkadzało.
Dixi
Dixi 19.07.2019, 15:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jacek
Jacek 16.07.2019, 18:24
To wiadomo że jak jechać do Sącza to tylko pod wpływem alkoholu i dlatego tam są szerokie chodniki by było gdzie randkować. Proste i logiczne że dziwne by było jak by nawet kierowcy byli trzezwy bo jak by był trzezwy to by oznaczało że jest chory.
Radna
Radna 16.07.2019, 17:00
Większość w Gorlicach ma problemy alkoholowe a komisja rozwiązywania problemów alkoholowych udaje że nic się nie dzieje lub nie widzi problemu, że lokali jest w Gorlicach stanowczo za dużo i cud że jeszcze alkoholu nie sprzedają w przychodniach lekarskich ale do tego się już zamierza.
tralala
tralala 16.07.2019, 10:47
Niektórzy na trzeźwo jadą tak, jakby byli po kielichu. Polecam wieczorami odcinek Racławice-Biecz.
Maxe
Maxe 16.07.2019, 09:12
Wkoncu cwaniaczka z raclawic zatrzymali. Brawo policja!
Karol
Karol 16.07.2019, 04:59
Busem {autobusem} czy samochodem osobowym do przewozu max 9 osób, bo to jest duża różnica.
Tt5
Tt5 16.07.2019, 12:14
Busem 9 osobowym
Dziunia2
Dziunia2 15.07.2019, 22:55
Trzeba dobrze mieć na...... W głowie żeby jechać pod wpływem alkoholu z dziećmi!!!!
Zero wyobraźni ten człowiek ma. Dziwne że tacy ludzie mają prawo jazdy.
ja
ja 16.07.2019, 11:18
Już nie mają :)
Bieczanin
Bieczanin 15.07.2019, 22:39
Do Biecza na obwodnicę tak po 22 by pasowało podjechać
Kkk
Kkk 15.07.2019, 21:13
Wystarczy zrobić kontrolę
Wtorek rano od 5.45 do 6.15 droga Chopina w stronę byłej stacji arge i biecka oraz Ściegiennego daje gwarancję że poleci minimum 30 osób :).
Oczywiście post będzie usunięty.....
Miki
Miki 16.07.2019, 09:24
Niby dlaczego?
Kierowca
Kierowca 15.07.2019, 19:48
Więcej takich akcji na drodze raz w tyg, wtedy będą się bać
Adam
Adam 15.07.2019, 17:06
To kierowca ma pecha i straci prawko. Brawo dla policji. Niech też w Bieczu się pokażą.
Gorra
Gorra 15.07.2019, 23:40
Kierowca dawno powinien stracić prawo jazdy..... Gdzie rozum..... Pewnie zostawił gdzieś na fosie albo przy kieliszku .... 7 dzieci w aucie masakra!!!!
Szczera
Szczera 15.07.2019, 16:29
Skoro Człowiek pije to znaczy że ma jakiś nierozwiązany problem.
co mnie to
co mnie to 16.07.2019, 09:48
to nie znaczy że inni mają przez to cierpieć..
Jaga
Jaga 15.07.2019, 16:27
Brawo dla Policji że nie spali.

Pozostałe