Moszczenica. Uratował życie zwierzętom, skasował samochód.

  • 17.01.2020, 19:36
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Moszczenica. Uratował życie zwierzętom, skasował samochód. fot. moszczenica.info
Dzisiaj (17 stycznia) około godziny 14.30 na ul. Gorlickiej w Moszczenicy nieopodal granicy ze Staszkówką doszło do nietypowego zdarzenia drogowego.

Według wstępnych informacji wynika, że kierujący nissanem, chcąc uniknąć zderzenia z sarnami, które nagle wbiegły na jezdnię, wykonał gwałtowny ruch kierownicą. Jego pojazd zjechał z jezdni i dachował.

Mieszkaniec Staszkówki może mówić o ogromnym szczęściu, gdyż nie odniósł żadnych obrażeń, jednak samochód 62-latka został bardzo uszkodzony.

Na miejscu obecny był patrol z ruchu drogowego KPP Gorlice.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tadek1
tadek1 22.01.2020, 19:27
Jedyne pocieszenie dla kierowcy, to uczynienie go przez Pana redaktora 10 lat młodszym. Grunt, to rzetelna informacja.
czetelnik
czetelnik 19.01.2020, 13:23
Polak ty to chyba się główkami zamieniłeś
komentator
komentator 18.01.2020, 22:42
dodalem komentarz na temat wypowiedzi polaka dlaczego jej nie ma?????
Jj
Jj 18.01.2020, 18:25
Życie dziczyzny ważniejsze od człowieka. Chory naród.
Łowczy
Łowczy 18.01.2020, 17:59
Odszkodowanie powinni zapłacić obrońcy zwierząt. Ci co przeganiają myśliwych w czasie polowań.
adam1
adam1 18.01.2020, 14:30
Pani Tokarczuk i cale lewactwo chce wpisać do konstytucji prawa zwierząt. Moim zdaniem jeżeli prawa to wpisać tez i obowiązki. W tym przypadku sarny nie zachowały ostrożności na drodze i one ponoszą odpowiedzialność. A tak na poważnie to właścicielem zwierząt są Lasy Państwowe, bardzo bogata instytucja, która sama powinna pokryć koszty napraw jeżeli nie ma ubezpieczenia na zwierzęta
adam1
adam1 19.01.2020, 15:55
Adam, Pola poczytajcie trochę, poznajcie historię . Dowiecie się co to jest lewactwo i jak pani Tokarczuk wypowiadała się na temat Polski i Polaków. Dla was niestety życie zwierząt jest ważniejsze od życia ludzi. Waszym zdaniem zwierząt hodowlanych nie można zabijać, ale dziecko nienarodzone oczywiście można.
Adam
Adam 19.01.2020, 08:46
A co to znaczy lewctwo? Ja myślę że prawactwo powinno złożyć wniosek do konstytucji o umożliwieniu prawdziwym Polakom bezkarnego katowania zwierząt i celowego ich zaniedbywania bo przecież Pan Bóg dał ludziom zwierzęta i "nakazał czynienia ich sobie poddanymi".
pola
pola 18.01.2020, 19:14
pani Tokarczuk to ty nawet bucików nie wyczyścisz
GŁOS
GŁOS 18.01.2020, 08:45
ŻADNEGO ODSZKODOWANIA NIE BĘDZIE JEŚLI WŁAŚCICIEL POJAZDU NIE MIAŁ WYKUPIONEGO AC
aaa
aaa 18.01.2020, 07:08
zieloni powinni zwrócić koszty naprawy
Polak
Polak 18.01.2020, 09:26
Zgoda. Ale za każde potrącone zwierze (od wiewiórki, przez jeża, kota, psa, po sarnę, jelenia i łosia) kierowca powinien zapłacić 5000zł grzywny, a za człowieka 50000. Momentalnie na drogach zrobiłoby się bezpiecznie.
Botem
Botem 18.01.2020, 12:28
No tak jak się jeździ do kościoła raz w tygodniu to można wpisywać takie pierdoły. Zarówno piesi jak i kierowcy musza myśleć a od zwierzęcia ciężko wymagać by przestrzegało przepisów . Sekundy jak wyskoczy na drogę i nawet niewiedz z której strony.
Mirooo
Mirooo 18.01.2020, 09:53
Tak co ty nie powiesz jak ci podleci pod maske nie wiadomo kiedy narażając twoje życie powinni ale odstrzelac zwierzyne bo jest za fuzo
xxx
xxx 17.01.2020, 23:09
Ubezpieczenie będzie gdy nie było znaku drogowego.
Blahaż ;)
Blahaż ;) 17.01.2020, 22:24
I co teraz z odszkodowaniem ???
Z czyjego konta pójdą dukaty na remont samochodu ???
dd
dd 18.01.2020, 12:30
Nic nie dostanie. Niezaleznie czy był znak czy nie nie dostanie nic. wiem bo to przechodziłem

Pozostałe