Michał Grygowicz spełnił swoje marzenia. Został Mistrzem Polski!

  • 24.02.2020, 07:43
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Michał Grygowicz spełnił swoje marzenia. Został Mistrzem Polski! fot. z zasobów prywatnych Michała Grygowicza
To nie pierwszy sukces Gorliczanina, który już od wielu lat zdobywa laury na różnego rodzaju czepionatach i w Polsce, i za granicą.

Tym razem Gorliczanin, Michał Grygowicz został abosulnym i międzynarodowym Mistrzem Polski Men’s Physique w kategorii open, jak i w swojej kategorii wzrostu, w niedzielę walczył też o kartę IFBB PRO.

Zawody z cyklu NPC Worldwide i IBBF PRO League w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych odbyły się w ostatni weekend w Warszawie.

O szczegółach będziemy pisać wkrótce.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ala
ala 24.02.2020, 15:41
Karykatura.
Hemoglobina
Hemoglobina 24.02.2020, 13:27
Gratulacje! Szacunek dla tego Pana! Osiąga szczyty, po za tym nie zapomina nigdy skąd pochodzi! Znam osobiście i Michał to spoko gość!
Kamil
Kamil 24.02.2020, 10:06
Tragedia jak się czyta takie komentarze. Człowiek poświęca swoje życie dzień w dzień, trzyma dietę i dąży do swoich celów. Ponadto jest trenerem i prowadzi swoich podopiecznych. Najprościej mówiąc, jak ktoś nie ma pojęcia kto to jest, co robi, to lepiej niech nie komentuje i nie ośmiesza się tekstami o ("chemiach, sterydach itd) bo Wam zwyczajnie żal. Nie mozecie pojąć ze ktos może do czegoś dojść ciężka praca i wyrzeczeniami sami nie robiąc nic siedząc przed komputerem. Ja osobiście obserwuję go na instagramie i podpatruje technike ćwiczeń. podziwiam determinację w codziennych treningach, jednocześnie życzę dalszych sukcesów ☺️
Tadek
Tadek 24.02.2020, 13:31
Co ma piernik do wiatraka? Każdy startujący je garściami sterydy. Później robi się za wielkiego trenera wciska młodym swoje diety, rozpiski mówiąc że będzie taki jak on. A niestety nie będzie. Piękne zarysowane ciało nie świadczy o zdrowiu. Niech pokaże próby wątrobowe, poziom testosteronu to wszystko wyjdzie jak na dłoni. Faktem jest że trzeba trochę spędzić na siłowni ale ze sportem to nie ma nic wspólnego i nigdy mieć nie będzie.
Dystans
Dystans 26.02.2020, 10:59
Nie masz pojęcia o czym piszesz Tadek. Nie ma sensu się jednak o to wykłócać, bo masz prawo do swojej opinii. Każdy ma swój pomysł na życie i nie ma sensu bawić się w wielkiego sędziego - wystarczy skupić się na własnej osobie i własnych celach.
Dopóki nie konkurujesz z Michałem, nie masz powodu do wytykania mu jakichkolwiek "nienaturnalności", bo Ciebie w żaden sposób to nie dotyka, a nikt nikogo nie zmusza do zażywania sterydów.
Tomek
Tomek 24.02.2020, 09:35
Międzynarodowy mistrz Polski?
eks
eks 24.02.2020, 09:22
taki człowiek tylko ma wygląd a do żadnej innej pracy się nie nadaje,a na staroś będzie najgorzej....bez chemi i innego świństwa takiej figury nie da rady zrobić ..ale pozatym gratulacje
Tadek
Tadek 24.02.2020, 09:00
Czym się tu zachwycać? Walką chemików? We krwi więcej koksow niż w niejednej aptece. To nie jest sport. W wywiadach babci ser jem i dużo ćwiczę. Co drugi by tak wyglądał ?
Pokaż się Tadzio
Pokaż się Tadzio 24.02.2020, 09:33
Tadek daj swoje zdjęcie pochwal się
Wera