Gorlice to miasto otwarte na inwestycje!

  • 06.03.2020, 12:09
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Gorlice to miasto otwarte na inwestycje! Foto: UM w Gorlicach/Teodor Włosek
We wtorek i w środę (3 i 4 marca) podczas ogólnopolskiej konferencji „Edukacja Przyszłości” w Lublinie, odbyła się uroczysta gala finałowa programu „Gmina otwarta na inwestycje”. Miasto Gorlice zdobyło wyróżnienie w programie!

Podczas spotkania wręczono certyfikaty gminom, które spełniły założenia programu, a tym gminom, które uzyskały najlepsze rezultaty, przyznano specjalne nagrody. W imieniu burmistrza Rafała Kukli, wyróżnienie odebrała Kierownik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Katarzyna Kozłowska-Grzelak.

Źródło info: UM w Gorlicach

 

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dr
Dr 09.03.2020, 18:56
Panie Burmistrzu i tak pewnie nas wykończy Koronawirus i zrobi Sprawiedliwość i Prawo.
siouks
siouks 09.03.2020, 05:47
Konkurs „Gmina otwarta na inwestycje” ??? Wydawałoby się że to, która gmina jest dla inwestycji najlepsza pokażą ... inwestorzy i ich inwestycje - a tu - nagroda jest, a inwestorów i inwestycji nie ma - widać kryteria oceny stosowane przez jury konkursu są inne niż kryteria inwestorów ....
Widać oderwanie urzędników, szkół/uczelni i innych instytucji od realiów społeczeństwa - oni sobie, a społeczeństwo (MIMO ich działań) - sobie ;)
Były Mieszkaniec
Były Mieszkaniec 08.03.2020, 21:54
W Gorlicach wystarczy że jeden będzie, Bolek a drugi Lolek a miasta nie ma, bo donosy go wykończają.
Komornik
Komornik 08.03.2020, 00:08
Z tego co mi wiadomo, to Gorlice znikli z mapy która pokazywała do 20 tyś mieszkańców i z czego Gorliczanie mają się cieszyć? że jest pare sklepów sieciowych na krzyż i droga przelotna jak w Sękowej?! Przypomnę się w 2025 r, a wtedy w Gorlicach nie będzie nawet samochodów, bo młodzież i inni co zostali to wyjadą na stałe, czyli jak w Polsce Powiatowej za rządów opozycji.
Doradca biznesowy
Doradca biznesowy 07.03.2020, 23:33
W Gorlicach ludzie zachowują się jak papugi i małpują wszystko. Przykład: Komuś wyszedł pomysł z kinem, to już od razu miasto i inni grozili że zrobią kino w Gliniku. Takim sposobem narobi się sto kin w Gorlicach i wszystkie padną w jednej chwili i dlatego nic w Gorlicach nie ma, bo nie ma pomysłów tylko jest małpowanie.
Prawnik
Prawnik 07.03.2020, 23:27
W Gorlicach jest największy problem. ''Korona wirus 2020'' idzie. Ludzie przed sobą uciekają, oddziału zakaźnego nie ma, na cmentarzu miejsc też nie ma. A p. Burmistrz chyba robi sobie żarty, że należy w Gorlice inwestować, skoro mieszkańców też już nie ma, bo się znaczna większość wyprowadziła. Najlepsza inwestycja w Gorlicach to by była sieć sklepów Biedronka.
UM.
UM. 07.03.2020, 18:29
Jakie Mieszkańcy takie Miasto.
xxx
xxx 07.03.2020, 16:55
Jest przysłowie takie cyt; Kto w Gorlicach inwestuje, no to szybciej Bankrutuje.
tomi
tomi 06.03.2020, 22:31
Wręczacie sobie nawzajem wyróżnienia, jedna organizacja kolejnej i tak na zmianę.
Nie macie pomysłu na najprostsze rzeczy w tym mieście. Gratulacje jedynie dla działu PR.
Proste sprawy:
- chcesz wejść na ul. Blich na ścieżkę pieszo-rowerową (nie wierzę że napisałem "rowerową") idziesz po kałużach bo od 10 lat nikomu nie chce się tam wylać asfaltu, a auta stoją w błocie od ok. 20 lat.
- chcesz przejść przez most na Ropie na ul. Mickiewicza. Idziesz ulicą bo ciężko się z kimś minąć (idąc z wózkiem to już totalna masakra). Przez tyle lat ciężko przerzucić ekstra kładkę dla ludzi i zlikwidować chodzik na moście? nawet kierowcy mieli by spokojniejszą głowę
- sprzedaliście wszystkie działki gdzie można było stworzyć parking blisko centrum (galeria gorlicka, rondo center, kaufland). Teraz nie możecie wywalić aut z centrum miasta bo gdzie te auta mają się podziać. Nauczyliście ludzi wszędzie jeździć autem bo wszędzie można nim wjechać (3go maja!) i tak wszyscy jeżdżą od sklepu do sklepu zamiast przejść się po mieście
- namalowaliście w jedno popołudniu kilometrową kreskę na Bieckiej i myślicie że to jest ścieżka rowerowa, która nagle kończy się w zatoczce autobusowej. Rzucicie trochę ścieżki tutaj, trochę tam, a niech się ciemny lud zamknie i cieszy z tego co ma bo kiedyś to przecież nic nie było
Wyjdźcie z tych swoich gabinetów, skoczcie na Podhale zobaczyć co to jest ścieżka rowerowa, skoczcie na zachód i zobaczcie jak się pozbyć aut z centrum (co o dziwo zwiększa obroty sklepów)....

ale w sumie po co wy to macie robić? gorlickie media klepią was po tyłku, rady miasta to jakaś farsa bo nikt nikogo nie chce drażnić... fajnie jest jak jest...
jacek60
jacek60 06.03.2020, 20:13
Ostatnio otwarta na zatruwanie ludzi poprzez budowę spalarni plastików - przez firme która nie jest w stanie upilnować swoich śmieci przed pożarem... .
Radca
Radca 06.03.2020, 19:25
W Gorlicach można inwestować tylko w Donosy, Psychiatrię i Cmentarz.
badboy
badboy 06.03.2020, 18:03
No to jak miasto otwarte na inwestycje to jedziem z tym węglem :D Odkorkować miasto, więcej parkingów, południowa obwodnica, zachodnia, przebudowa skrzyżowania na Zawodziu :d No :D I już :D ale to marzenie...ale marzyć jeszcze wolno :)
tralala
tralala 06.03.2020, 17:51
Czyżby sponsorem nagrody była firma odpadowa na literę E?
rgn
rgn 06.03.2020, 15:06
w gorlicach nie robia swiatołowodu
On
On 07.03.2020, 23:49
swiatołowodu ci nie zrobią bez kolonoskopi.
Inwestor
Inwestor 06.03.2020, 14:55
Otwartą to ja mam gębę jak to czytam!!!
Gorliczanin
Gorliczanin 06.03.2020, 14:38
A co to znaczy „Gmina otwarta na inwestycje”? Ja to czytam Gorlice zdobyło wyróżnienie jako miasto zdesperowanie szukajace inwestora bo wszystko wokół umiera.
Emeryt71
Emeryt71 06.03.2020, 13:45
Wyróżnienie przyznano za POmysł budowy nowego cmentarza.
odp
odp 06.03.2020, 14:38
jedyny interes ktory bedzie sie krecil

Pozostałe