Po świętach odmrożenie gospodarki? Od 16 kwietnia obowiązek zakrywania ust i nosa!

  • 09.04.2020, 13:58
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Po świętach odmrożenie gospodarki? Od 16 kwietnia obowiązek zakrywania ust i nosa! fot. facebook Kancelaria Premiera
Minister Łukasz Szumowski zapowiada potrzebę odmrożenia państwa, ponieważ potrzebne są środki na służbę zdrowia. "Ludzie chorują nie tylko na COVID-19".
Tomasz Stasiowski

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

on
on 13.04.2020, 09:00
Co z maseczki jak wirus wniknie przez śluzówkę oka.
bbb
bbb 12.04.2020, 16:51
,,www,, twarz Ci ochroni..ale tważ to nie wiem
www
www 12.04.2020, 10:45
czy noszenie kominiarki w miejsce maseczki jest zabronione
Chroni całą tważ
Ja będę chodził w kominiarce tylko oczy będzie widać
Co na to Policja
m
m 12.04.2020, 12:39
Kask na motor sobie kup i masz ochronę całościową.
Biznesmen
Biznesmen 09.04.2020, 22:51
Gorlice należy traktować jak wieś, a nie udawać że mamy własny Powiat. Powiat jest tam gdzie są zakłady przemysłowe, a nie gdzie jest siedziba urzędników i osób żyjących na koszt ZUS.
Wirusa nie ma
Wirusa nie ma 09.04.2020, 20:05
Dzis wies walczy ze smogiem czyli pali wszystko co ma bo jest judasza a policja nie reaguje za wypalanie traw i smieci to mandat za bezsasadne wyjscie z domu mandat bo niby wirus a tu wszedzxie dymy z ognisk...
Cyrk
Cyrk 09.04.2020, 18:52
to jest już cyrk na kółkach ... w masce chodzić niech se chodzi kto jest chory , przeziębiony a nie zdrowy w masce bedzie chodził maska nic nie daje jedynie u głupocie świadczy ...
dr
dr 12.04.2020, 00:00
A jak potrafisz stwierdzić kto jest nosicielem wirusa,chorym bezobjawowo. To zapraszam na SOR będziesz robił selekcję. Wszsycy powinni w przestrzeni publicznej chodzić w maseczkach!
zoo
zoo 09.04.2020, 18:17
odmrożenie będzie tak samo jak by odmroził kurczaka po 10 latach.
tralala
tralala 09.04.2020, 17:18
"Ludzie chorują nie tylko na COVID-19"

Nonono, mamy Nobla. Ciekawe, czy będzie co odmrażać. Była jużtaki w rządzie AWS-UW (teraz PiS-PO) co schłodził gospodarkę. Pamiętam tamte lata doskonale.
m_w
m_w 09.04.2020, 16:14
Maski będą po to żeby nie mówić prawdy. Trzeba zakupić maszyny do szycia dla urzędu miasta, zusu,opiece społecznej, urzędowi skarb, podobno mają mało pracy, to wszystkie ręce na pokład.
Kriss
Kriss 09.04.2020, 16:07
Efekt dorabiania sobie od razu kolejnych rzeczy. Minister mówił o obowiązku noszenia maseczek. Jednak co niektórzy dorobili od razu do tego rękawiczki......
Fio
Fio 09.04.2020, 14:53
Tylko teraz kto zapewni nam te maseczki i rękawiczki? W sklepie dziś widziałam rękawiczki po 89gr za sztukę. Maseczek w aptekach nie ma.
Skoro to ma być (drogi) obowiązek, to rzad powinien nam to zapewnić.
A myślicie, że emerytów będzie na to stać?
KK
KK 09.04.2020, 15:47
Tak i jeszcze Ci kupi majtki i skarpetki. Maskę można zrobić samemu w kilka minut. Wystarczy chcieć a nie biadolić.
Joj
Joj 09.04.2020, 14:31
Chore. Pamiętam jak mówili że maseczki nic nie dają...teraz nagle mamy je nosić.paranoja.
Adek
Adek 09.04.2020, 15:29
Nie chore. Prof. Szumowski tłumaczył powody maseczek. Widać nie słuchasz lub nie chcesz słuchać. Maseczki służą zarażonym. Wcześniej nie było sensu ich noszenia, bo zarażonych było mało. Teraz, gdy są już tysiące, a będzie jeszcze więcej, to jest zasadne, aby każdy je nosił, bo może być chory, a nieświadomy tego nawet.
Mirek
Mirek 09.04.2020, 14:52
Nie, nie chore.
Jeśli masz czas i ochotę, wystudiuj sobie jak tak naprawdę działa ( i kogo słucha, jak i dlaczego ) WHO... Bardzo dobrze, że bedziemy musieli je nosić. Masz pewność, że nie przechodzisz wirusa bezobjawowo - nikt nie ma. Nawet jeśli nie byłeś za granicą, to robisz zakupy etc.
Profilaktyka jest w tej sytuacji na wagę złota :)
Dzikidzik
Dzikidzik 09.04.2020, 14:22
Czyli od 16 kwietnia będziemy chodzili w maskach i rękawiczkach. A Policja będzie ułatwione zadanie miało kto bez gadżetów zostanie złapany to o 500 zl mniej w kieszeni będzie. Hahah
Agnes
Agnes 09.04.2020, 14:46
Tak, w końcu maseczka będzie obowiązkiem. I bardzo dobrze!
king
king 09.04.2020, 15:03
Brzydkie twarze głupich ludzi powinny być zakryte przez cały czas...

Pozostałe