Wtorek z tradycyjnym raportem koronawirusowym. (AKTUALIZCJA - g. 17.36)

  • 02.06.2020, 09:26
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Wtorek z tradycyjnym raportem koronawirusowym. (AKTUALIZCJA - g. 17.36)
Kolejny dzień informacji, statystyk i komunikatów. Najważniejsze doniesienia publikujemy w jednym miejscu. 2 czerwca >>>

 

Podsumowanie 2 czerwca >>> godz. 17.40 >>> Liczba zakażonych koronawirusem:  24 395 / 1 092 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). 236 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia, w Małopolsce 10 nowych potwierdzonych przypadków, siedem kobiet i trzech mężczyzn w wieku od 10 do 65 lat. Aktualne zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1241 osób.

 (*Otrzymaliśmy natomiast informację z WSSE w Krakowie o błędnym wskazaniu we wcześniejszych raportach młodej kobiety z powiatu wielickiego – raport skorygowano).

Mamy dziewięcioro kolejnych ozdrowieńców, trzy kobiety i sześciu mężczyzn, w wieku od 5 do 58 lat. W sumie w Małopolsce mamy 893 ozdrowieńców.

W ciągu doby wykonano ponad 14,4 tys. testów na koronawirusa.

W powiecie gorlickim kwarantanną objętych jest 81 osób, a nadzorem epidemiologicznym 26 osób. Mamy potwierdzonych siedem przypadków zakażenia koronawirusem, z czego sześć osób to ozdrowieńcy. Jedna osoba zakażona przebywa w izolacji.

 


godz. 17.36

Przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 2 kobiety i 4 mężczyzn, w wieku od 5 do 58 lat, z Krakowa i powiatu wielickiego (po 2 osoby), oraz powiatów: oświęcimskiego i myślenickiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 893 ozdrowieńców.

Natomiast ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 10 osób. To 7 kobiet i 3 mężczyzn, w wieku od 10 do 65 lat, z powiatu suskiego (7 osób), chrzanowskiego (2 osoby) i wielickiego (1 osoba). Aktualnie 3 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1241 osób.

W załączeniu przesyłamy również aktualne dane dotyczące działań związanych z koronawirusem w województwie małopolskim.

- WSSE w Krakowie

 

godz. 17.31

 

godz. 13.44

 

godz. 13.30

 

godz. 10.02

Po raz kolejny mamy dla Państwa tylko dobre wiadomości. Otrzymaliśmy z WSSE w Krakowie informację o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To młoda kobieta i młody mężczyzna oraz starszy mężczyzna z Krakowa, a także mężczyzna w sile wieku z powiatu oświęcimskiego, którzy przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 887 ozdrowieńców.

Ponadto badania laboratoryjne nie potwierdziły żadnego nowego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u mieszkańców Małopolski.

Otrzymaliśmy natomiast informację z WSSE w Krakowie o błędnym wskazaniu we wcześniejszych raportach młodej kobiety z powiatu wielickiego – raport skorygowano.

Tym samym liczba zakażeń w Małopolsce wynosi 1231 osób.

- WSSE w Krakowie

 

godz. 10.00

 

godz. 9.35

 

godz. 9.00

 

Liczba przebadanych próbek z podziałem na województwa.

.

Justyna Miarecka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe