Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama ERSTE - Jesteśmy blisko Ciebie - zapraszamy do naszej placówki - Placówka partnerska nr 1 w Gorlicach, ul. Legionów 12, tel. 18 353 77 03
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - II tura rekrutacji do 17 września - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 5%!

Historia Huberta wywołała lawinę dobra. Do licytacji przyłącza się coraz więcej osób.

Podziel się
Oceń

Trwają facebookowe licytacje, z których dochód w 100 procentach trafi do Huberta Ziewińskiego. Kilka dni temu informowaliśmy, że na fundacyjnym koncie chłopca uzbierała się cała suma na operację w Hiszpanii. Potrzeba jeszcze zaplecza finansowego na późniejszą rehabilitację i wyjazd na zabieg dla Huberta oraz jego mamy.
Historia Huberta wywołała lawinę dobra. Do licytacji przyłącza się coraz więcej osób.

Autor: Foto: KPP w Gorlicach/ podinspektor Dorota Tokarz, p.o. Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach

 

Szansa na lepsze jutro dla Huberta z Libuszy to właśnie na tym facebookowym koncie od ponad sześciu tygodni trwają licytacje, z których dochód wspiera walkę Huberta z chorobą.

O chłopcu pisaliśmy już kilka razy:

>>> Hubert z Libuszy pilnie potrzebuje naszej pomocy

>>> Szybka akcja na Dzień Dziecka. Złotówka dla Huberta. Pomożecie?

>>> Daliście szansę na lepsze jutro Hubertowi z Libuszy. Jest kasa na operację!

Pomimo tego, że kilka dni temu ogłosiliśmy, iż pieniądze na operację chłopca zostały uzbierane, to... zbieramy dalej! Dlaczego? Z bardzo prostego powodu, bo kolejne fundusze będą potrzebne, chociażby na wyjazd Huberta i jego mamy do Hiszpanii, a rodzina ze względu na chorobę chłopca jest zwyczajnie w trudnej sytuacji materialnej.

Kolejny powód jest bardziej prozaiczny – wielu mieszkańców Gorlickiego chce nadal wspierać chłopca, wystawiając przedmioty i usługi czy licytując je.

A jest w czym wybierać! Bazarek z licytacjami to doskonałe miejsce, jeśli szukasz zabawek, książek, ubrań, kwiatów, zarówno tych na domowy parapet, jak i do ogrodu,  jeśli chcesz zjeść doskonałe ciasto czy chleb, pójść do kosmetyczki czy fryzjera albo do kina.

Chłopca wspierają osoby prywatne i firmy. Pojawiły się również trzy przedmioty, które przekazała Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach: album wydany przez naszą jednostkę z okazji 100-lecia policji z dedykacją od pani komendant, filiżanka IPA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji oraz maskotka inspektora Wawelka.

Przyłączcie się do nas i wspólnie pomóżmy Hubertowi!

 

 

 

  • Maskotka Inspektor Wawelek przekazana przez Komendę Powiatową Policji w Gorlicach, cena wywoławcza: 20 złotych.

Licytacja trwa 14 czerwca 2020 do godz. 20 (kliknij w zdjęcie)

  • Album wydany przez gorlicką Komendę Powiatową Policji na 100-lecie Policji z dedykacją od Pani Komendant, cena wywoławcza: 20 zł.

Licytacja trwa 14 czerwca 2020 do godz. 20 (kliknij w zdjęcie)

 

  • Filiżanka IPA - Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji przekazana przez Komendę Powiatową Policji w Gorlicach, cena wywoławcza: 20 zł

Licytacja trwa 14 czerwca 2020 do godz. 20 (kliknij w zdjęcie)

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

MrRed 12.06.2020 14:17
to jest piekne - jesteśmy małą społecznością, ale dajemy radę. Hubercie, trzymaj się.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD- EDYCJA 2026, Powiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnością do skorzystania ze wsparcia oferowanego w ramach programu
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu - Rekrutacja 2026/2027 - bezpłatna edukacja - praktyczne podejście - kadra ekspertów
AKTUALNOŚCI
Reklama Zapraszamy na Wielkie Targi Roślin 13-14 września do Gorlic w Hali Sportowej OSiR
Reklama
POPULARNE
Reklama Zapraszamy na Wielkie Targi Roślin 13-14 września do Gorlic w Hali Sportowej OSiR
Reklama

Temperatura: 13°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego