Historia Huberta wywołała lawinę dobra. Do licytacji przyłącza się coraz więcej osób.

  • 12.06.2020, 13:24
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Historia Huberta wywołała lawinę dobra. Do licytacji przyłącza się coraz więcej osób. Foto: KPP w Gorlicach/ podinspektor Dorota Tokarz, p.o. Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach
Trwają facebookowe licytacje, z których dochód w 100 procentach trafi do Huberta Ziewińskiego. Kilka dni temu informowaliśmy, że na fundacyjnym koncie chłopca uzbierała się cała suma na operację w Hiszpanii. Potrzeba jeszcze zaplecza finansowego na późniejszą rehabilitację i wyjazd na zabieg dla Huberta oraz jego mamy.

 

Szansa na lepsze jutro dla Huberta z Libuszy to właśnie na tym facebookowym koncie od ponad sześciu tygodni trwają licytacje, z których dochód wspiera walkę Huberta z chorobą.

O chłopcu pisaliśmy już kilka razy:

>>> Hubert z Libuszy pilnie potrzebuje naszej pomocy

>>> Szybka akcja na Dzień Dziecka. Złotówka dla Huberta. Pomożecie?

>>> Daliście szansę na lepsze jutro Hubertowi z Libuszy. Jest kasa na operację!

Pomimo tego, że kilka dni temu ogłosiliśmy, iż pieniądze na operację chłopca zostały uzbierane, to... zbieramy dalej! Dlaczego? Z bardzo prostego powodu, bo kolejne fundusze będą potrzebne, chociażby na wyjazd Huberta i jego mamy do Hiszpanii, a rodzina ze względu na chorobę chłopca jest zwyczajnie w trudnej sytuacji materialnej.

Kolejny powód jest bardziej prozaiczny – wielu mieszkańców Gorlickiego chce nadal wspierać chłopca, wystawiając przedmioty i usługi czy licytując je.

A jest w czym wybierać! Bazarek z licytacjami to doskonałe miejsce, jeśli szukasz zabawek, książek, ubrań, kwiatów, zarówno tych na domowy parapet, jak i do ogrodu,  jeśli chcesz zjeść doskonałe ciasto czy chleb, pójść do kosmetyczki czy fryzjera albo do kina.

Chłopca wspierają osoby prywatne i firmy. Pojawiły się również trzy przedmioty, które przekazała Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach: album wydany przez naszą jednostkę z okazji 100-lecia policji z dedykacją od pani komendant, filiżanka IPA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji oraz maskotka inspektora Wawelka.

Przyłączcie się do nas i wspólnie pomóżmy Hubertowi!

 

 

 

  • Maskotka Inspektor Wawelek przekazana przez Komendę Powiatową Policji w Gorlicach, cena wywoławcza: 20 złotych.

Licytacja trwa 14 czerwca 2020 do godz. 20 (kliknij w zdjęcie)

  • Album wydany przez gorlicką Komendę Powiatową Policji na 100-lecie Policji z dedykacją od Pani Komendant, cena wywoławcza: 20 zł.

Licytacja trwa 14 czerwca 2020 do godz. 20 (kliknij w zdjęcie)

 

  • Filiżanka IPA - Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji przekazana przez Komendę Powiatową Policji w Gorlicach, cena wywoławcza: 20 zł

Licytacja trwa 14 czerwca 2020 do godz. 20 (kliknij w zdjęcie)

 

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MrRed
MrRed 12.06.2020, 14:17
to jest piekne - jesteśmy małą społecznością, ale dajemy radę. Hubercie, trzymaj się.

Pozostałe