W czwartek do Gorlic przyjedzie Andrzej Duda! AKTUALIZACJA

  • 07.07.2020, 10:20
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

W czwartek do Gorlic przyjedzie Andrzej Duda! AKTUALIZACJA
W czwartek około godz. 21 do naszego miasta przyjedzie Prezydent RP Andrzej Duda.

 

Serdecznie zapraszam na spotkanie na gorlicki Rynek. To będzie zakończenie przedostatniego dnia kampanii wyborczej. Dziękując Prezydentowi za 5 lat dobrej służby dla Ojczyzny, pokażmy swoje mocne wsparcie na końcówce kampanii, niech nas będzie jak najwięcej w czwartek Gorlicach! A w niedziele tłumnie idźmy głosować! – zaprasza Barbara Bartuś.

 

AKTUALIZACJA (9 lipca 2020)

Planowana wizyta odbędzie około godz. 21.30

 

 

 

 

 

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (174)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosc
Gosc 09.07.2020, 21:59
Ten gość nie powinien kalać obecnością naszej Gorlickiej ziemi a takie farmazony gada że uszy szypia
Jacek
Jacek 09.07.2020, 21:42
Wielki prezydent super
Zegar
Zegar 09.07.2020, 20:57
Jest 20' 55 prezydent jest w lipnicy wielkiej 140km od gorlic,wiec prosba niech nikt juz nie jezdzi samochodem tak zeby ulice były puste aby służby prezydenckie nie rozwaliły samochodów na ziemi gorlickiej
GaLICJA
GaLICJA 09.07.2020, 21:43
CHYBA CI SIĘ LIPNICE ***AŁY
glinik
glinik 09.07.2020, 20:27
Nie rozumiem Trzaskowski i PO jest dla ludzi bogatych ustawionych zyciowych ktorzy sie juz nachapali.A Gorliczanie sa biedni to co mysla ze za PO mafia bedzie im lepiej
Ron
Ron 09.07.2020, 16:18
Już nie pamiętacie cielęcych oczu schetyny jak nie potrafił na pytanie dziennikarza podać choć jednego sukcesu rządu po-psl. Będziecie mieli wolność, którą narzuci wam unia a zwłaszcza wolne media alex springer. PO to samo zło.
bodek
bodek 09.07.2020, 21:17
teraz mamy wolnośc w wykonaniu pisopolicji ,poogladaj sobie nie tylko TVP szczujnie Jarosława
Majka
Majka 09.07.2020, 19:34
Chłopie o czym Ty mówisz ku.. A to nie czasy Schetyny Tuska czy II wojny ani Smoleńska żyjcie tym co jest teraz nie tym co było teraz widać jakcy wyborcy PIS TO LUDZIE ZACOFANI
ANNA
ANNA 09.07.2020, 21:16
Brawo. Celny komentarz. Bądźmy otwarci na zmiany. Prezydent nie ma wielu kompetencji ale niech ma chociaż charakter. Niech chociaż przeczyta to co dostanie do podpisu i nie podpisuje wszystkiego w ciemno. Chcecie nadal aby całą władzę sprawował w kraju starszy pan w wieku emerytalnym? Pora na nowe spojrzenie.
X
X 09.07.2020, 14:14
Dziekuje nie skorzystam
legato
legato 09.07.2020, 19:25
Wielkiej straty nie będzie :)
~~~~ja
~~~~ja 09.07.2020, 13:21
Mówiący o ekologii Trzaskowski wydrukował specjalną przedwyborczą gadzinówkę, której ktoś z jego sztabu na klatkach schodowych zostawia znacznie więcej egzemplarzy niż jest mieszkań. U mnie mieszkań w klatce 10 a leży około 20 egzemplarzy propagandowej gazetki). Panie Trzaskowski obecnie nawet w papier toaletowy można się zaopatrzyć bez problemu.
ANNA
ANNA 09.07.2020, 21:25
Można się zaopatrzyć bez problemu ale w bardzo wysokiej cenie, za czasów PiS papier podrożał ponad 50%
P.A.N.
P.A.N. 09.07.2020, 11:54
Pięć lat obiecywali zniesienie podatku od rent i emerytur i co ,a nic płaciliśmy podatki pracując,płacimy haracz po raz drugi ,podatek od podatku. A wszystko dla nam jaśnie panującym.
~~~~ja
~~~~ja 09.07.2020, 16:44
Jak skończysz podstawówkę i nauczysz się samodzielnie rozliczać z podatku to będziesz wiedział, że NIE odprowadzamy podatku od pieniędzy, które nam potrącają na składki emerytalne więc o żadnym podwójnym opodatkowaniu emerytur nie ma mowy.
bodek
bodek 09.07.2020, 21:20
pieprzysz widziałeś kiedys pask do wypłaty ale wszystkie rubryki (jesli w ogóle pracowałeś)
hmm
hmm 09.07.2020, 10:34
KOCHANI sympatycy dudy przyjdzie tłumnie na rynek o 21 na spotkanie swojego guru tylko informuje was że będziecie czekac długo bo on na czas nie przyjedzie .......a tak wogóle rano prezydencik rozdawał kanapki górnikom idącym do pracy i nikt niemiał maseczki a ty nie ubierz maseczki to zaraz mandacik..dzis wieczorem czas na kolejna obłudę,na kolejne obietnice bez pokrycia a jak juz odjedzie to nawen nie bedzie pamietał gdzie był
bodek
bodek 09.07.2020, 21:22
no i trzy autokary z klakierami i przebierańcami hehe dziadostwo za nasze pieniadze
~~~~ja
~~~~ja 09.07.2020, 11:56
Trzaskowski nie pamięta. że był posłem i naiwnie wierzysz, że o obietnicach nie zapomni? Co do Dudy to jakoś nie ma problemu ze spełnianiem obietnic i większość spełnił (jeszcze nie zdarzył się nikt kto spełnił przynajmniej tyle). Natomiast jedyną obietnicą jaką Trzaskowski mógłby spełnić to to, że złoży legitymację partyjną w przypadku wygranych wyborów. TAK! Naprawdę ma za idiotę wyborów i właśnie to obiecał w jednym z odwiedzanych podczas kampanii miast! Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi z tą "wspaniałą" obietnicą to informuję, że w Polsce urzędujący prezydent nie może być członkiem partii.
Piotrek
Piotrek 09.07.2020, 21:50
😂😂😂😂😂😂😂😂co ty gadasz wogóle
bodek
bodek 09.07.2020, 21:37
misiek ty masz etat chyba w PiSrańcach wiesz wszystko to powiedz coś o elektrowni w Ostrołęce i ile miliardów poszło w błoto , prawie tyle co stworzenie funduszu medycznego to jest 4 miliardy teraz odpowiedz cwaniaku
ANNA
ANNA 09.07.2020, 21:35
Przypominam, że Prezydent w naszym kraju nie ma dużych kompetencji poza sprawami obronnymi i polityką zagraniczną. Nie widzę na tym polu zasług Pana Dudy poza realizacją polityki Kaczyńskiego. Jedno co się znakomicie prezydentowi udało to dzielenie społeczeństwa. Niestety. Rolą prezydenta zwłaszcza w kraju chrześcijańskim powinna być opieka nad wszystkimi obywatelami, niezależnie od wyznania, pochodzenia, światopoglądu. Tego uczył nas Jan Paweł II, ale PiS nie przeczytał nic z jego bogatego dorobku, żadnej encykliki poza ciągłym przywołaniem nazwiska
Brat
Brat 08.07.2020, 22:51
Czy jak ktoś się darł przez tubę do Burmistrza Miasta. To też będzie robił kolejny teatrzyk, i będzie się darł do Prezydenta Kraju?!
EWKA
EWKA 08.07.2020, 22:26
Najlepszy PREZYDENT POLSKI jaki był i wierzę ,iż dla dobra naszego kraju nadal będzie ,gdyż swoją godną naśladowania dla niejednego człowieka postawą potrafi z szacunkiem odnosić się nawet do tego, który bezczelnie kłamie i próbuje oczerniać innych, aby tylko osiągnąć swój cel. Czy możemy tego samego oczekiwać od pana Trzaskowskiego, czy będzie prezydentem godnym Polski i Polaków? Na obecną chwilę to tylko potrafi z perfidnym uśmieszkiem drwić z każdego człowieka, który zadaje mu kłopotliwe pytania i twierdzić , iż po to są te wybory , aby nikt już mu nie zadał niewygodnych pytań w przyszłości. Dziwię się kto w Gorlicach głosuje za taką zmianą, która przyniesie zwrot Polski wstecz. Panie Prezydencie Duda jesteśmy z Panem.
bodek
bodek 09.07.2020, 21:39
mów za siebie , mnie nie mieszaj do ciemnogrodu
On
On 08.07.2020, 21:50
Mam nadzieję że banda Tuska nigdy nie dojdzie do władzy. Złodzieje dawali przyzwolenie na wjazd do kraju nielegalnego paliwa, które dochodziło do 6 zł, zbankrutowało przez nich mnóstwo firm przy budowie autostrad, wypuszczali handlarzy dopalaczami, sprzedałby wszystko łącznie z lasami po których skończyłoby się wam bieganie, chyba że przed gumowymi kulami. Pieski Merkel i Putina jesteście moralnym zerem.
ANNA
ANNA 09.07.2020, 21:40
Rządzi nami Kaczyński i mamy nielegalne paliwo, upadają firmy budujące autostrady, handlarzy dopalaczami, sprzedawane lasy, wycinane lasy, ogromne kolejki do lekarzy, upadającą służbę zdrowia, drożyznę w sklepach, brak nowych miejsc pracy np. W Gorlicach. PiS nic nie zmieniło poza obsadzeniem swoimi kolejnych stołków...
Proboszcz
Proboszcz 08.07.2020, 20:06
Trzaskowski chce likwidacji miast Powiatowych i zrobienie z nich Zawodzia.
No
No 08.07.2020, 20:04
Trzaskowski tu nie zawita bo wiekszxosc mieszkancow ma tak sprane mózgi przez oglądanie tvp ze nic ich nie przekona do zmiany.......nie bójcie sie wirusa idzcie na wybory jak powiedzial premier
legato
legato 09.07.2020, 19:28
Trzaskowski nie zawita ..bo ma w d..Gorlice i podobne zapyziałe miasteczka
pisior
pisior 09.07.2020, 14:27
zapewne ty zostaniesz w chalpie -1 czaskowski tak trzymaj
Gorliczanie
Gorliczanie 08.07.2020, 16:14
Gdy by przyjechał Trzaskowski, to wezwał bym Policje, że zakłóca porządek dzienny i spoczynek nocny, a Głowy Państwa zawsze Zapraszamy.
Ona
Ona 08.07.2020, 15:57
Kiedy będzie rondo na Zawodziu poturbowane?
Do ekss
Do ekss 08.07.2020, 15:41
Haha i co jeszcze ? Helikopter reporterski i drony dla upamiętnienia tej podnisolej chwili, kto nie ubrał maseczki ....ogłaszać to sobie możesz na słupie z ogłoszeniami ,aż z ciekawości chociaż nie jestem sympatykiem PAD pojawie się bez maseczki ,zaciekawiony jak prędko zjawia się ten Sanepid i policja .
zoo
zoo 08.07.2020, 15:02
Uprzejmie donoszę, że Sąsiad od pól roku codziennie kupuje zgrzewkę papieru toaletowego, może powodem jest przyjazd Prezydenta?
Tim
Tim 08.07.2020, 21:09
Przenieś się do zoo będzie jednego mądrego mniej.
Xxx
Xxx 08.07.2020, 13:04
To tyle co zrobiła dla gorlic poseł Balbala zaprosiła prezydenta na 5min......tyle że on tu przyjechał po głosy a nie z konkretna propozycja czy wsparciem
AntyPISior
AntyPISior 08.07.2020, 11:05
Mam nadzieję, że ta "wizyta" w Gorlicach tego pana,prawie w ostatni dzień kampani będzie miała charakter pożegnalny i to zarówno w skali naszego miasta, jak i całej Polski. Życzę wszystkim by w niedzielny wieczór każdy mogł się radować pierwszym etapem upadku tej szkodliwej władzy, która w pewnych aspektach "przebiła" nawet wladzę PRL-u. Niech wygra ten, który jest prawdziwym Europejczykiem, a o tym panu i jego przełozonym z Żoliborza niech za kilka lat juz nikt nie pamięta.
Prawda
Prawda 09.07.2020, 20:20
Myslisz ze trzaskowski bedzie wspieral takie miasteczka , tylko wielkie miasta beda sie liczyc bedziesz do krakowa jezdzil sprawy zalatwiac. Jescze przejrzycue na oczy wyborcy trzaskowskiego.
Cichy Muzyk
Cichy Muzyk 08.07.2020, 22:43
Wygra albo socjalista, albo niemiecki protektor Antify. Wybór między dżumą, a cholerą.
On
On 08.07.2020, 21:13
Europejczykiem -sprzedawczykiem. Niemieckie firmy obsługują komunikację w Warszawie. Najlepszy sposób, wszystko oddać, umyć rączki od ewentualnych problemów.
ANNA
ANNA 09.07.2020, 21:45
Proszę najpierw przeczytać jakie firmy obsługują komunikację w Warszawie. Wszystkie informacje są dostępne na stronach miasta. Potem proszę powtarzać słowa Pana Morawieckiego. Pan Morawiecki jako prezes banku miał duży wpływ na wprowadzenie jednej z firmy, o których mówił w tvpis. Proszę czytać materiały źródłowe zamiast opierać się o propagandowe wypowiedzi polityków

Pozostałe