Gorliczanka oszukana w jednym z lokalnych salonów optycznych. Nie ma ani pieniędzy, ani okularów.

  • 10.07.2020, 10:42
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Gorliczanka oszukana w jednym z lokalnych salonów optycznych. Nie ma ani pieniędzy, ani okularów. Foto: ilustracyjne/pixabay.com
Wczoraj (9 lipca) do mundurowych zgłosiła się 60-letnia mieszkanka Gorlic, która od marca czekała na swoje okulary, zamówione w gorlickim salonie optycznym należącym do popularnej sieciówki.

 

Gorliczanka uznała, że granica jej cierpliwości została przekroczona i zgłosiła oszustwo policjantom.

Kobieta została oszukana na ponad 900 złotych przy zakupie dwóch par okularów w jednym z salonów optycznych na ternie Gorlic. Okulary zamówiła w marcu, niestety do tej pory ich nie otrzymała ani też zwrotu wpłaconych pieniędzy – powiedział w rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Rzecznik przyznał również, że to kolejne już zgłoszenie dotyczące tego konkretnego salonu.

Podobny problem mają tysiące klientów, którzy wybrali popularną sieciówkę, by kupić swoje okulary. W całej Polsce salony są zamknięte, a poszkodowani odbijają się od drzwi i próbując odzyskać swoje pieniądze. Od pewnego czasu w internecie pojawia się również informacja, jakoby firma ogłosiła upadłość.

Barbara Ćmiech

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bodzio
Bodzio 11.07.2020, 05:49
Macie demokrację, hehehehehehe 😂😂😂
MałaMi
MałaMi 10.07.2020, 20:57
Problem z oczami to nie zarty. Chodzicie do zwyklych sieciowek na badania wzroku po okulary i soczewki bo niby promocja i taniej zamiast skorzystac chociazby z jednego z "starych " salonow optycznych w rynku. Wiadomo od dawna ze zrobienie konkretych badan i dobor dobrych okularow to podstawa dobrego wzroku a nie jakies tam z sieciowki...
~~~~ja
~~~~ja 10.07.2020, 17:44
Należy zakazać przymusowych zaliczek / przedpłat. Jak dostaniesz towar czy tam usługa zostanie wykonana to dopiero płacisz.
Handel
Handel 11.07.2020, 10:44
Widać, nie pracuje Pan/Pani w handlu, ani nie ma za dużej styczności z nim.
Piko
Piko 10.07.2020, 14:24
Czy to chodzi o dr. Marchewkę w Kauflandzie?
Toja
Toja 10.07.2020, 13:12
To "dr Marchewka" z punktu w Kauflandzie. Teź popłynęłam na 600zł.
Wierzytelnosc moźna było zgłaszac w sądzie, w W-wie do 10 czerwca, więc zgłoszenie na Policji nic nie da...
Angelika
Angelika 10.07.2020, 12:32
Pojejrzewam że chodzi o salon Dr.Marchewka . Ogłosili upadłość teraz nawet nie ma gwarancji na zakupione okulary.
Okulary do pary
Okulary do pary 10.07.2020, 12:09
Tak to już jest z sieciowkami....krają kasę za byle co a później jeszcze każą się cieszyć naiwniakom....a jak co do czego dochodzi to zwijają żagle i tyle....no ale póki ludzie będą tylko myśleć portfelem a nie zetelnoscia firmy to tak będzie...
Jaja
Jaja 10.07.2020, 12:07
Te salony to doktor marchewka....oszuści jakich mało....
Usiu74
Usiu74 10.07.2020, 12:00
Proszę spojrzeć .

https://faktyoswiecim.pl/fakty…
Okularnica
Okularnica 10.07.2020, 11:26
Czy to chodzi o tych którzy wymuszają kupno okularów z Biedronki?
Ktoś
Ktoś 10.07.2020, 15:19
Nie, to prawdopodobnie sieć Dr. Marchewka z marketu Kaufland. Ogłosili upadłość już w całej Polsce
Fan grzywki Rafała K
Fan grzywki Rafała K 10.07.2020, 11:03
A czy łaskawie można podać nazwę ulicy chociaż żeby ludzie wystrzegali się oszustów? Nie rozumię krycia bandytów przez portal, ten czy inne.

Pozostałe