Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów!

  • 26.04.2021, 09:18
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy…
Jeśli lubisz książki i chcesz doskonalić warsztat pisarski, podejmij wyzwanie i weź udział w XXII edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczo-Literackiego „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”.

 

W piątek (23 kwietnia) rozpoczęły się XX Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża” z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela  w Gorlicach zaprasza uczniów klas 5-7 szkół podstawowych powiatu gorlickiego do udziału w XXII Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”. Główną ideą konkursu jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, popularyzacja wartościowej literatury oraz rozwijanie zdolności literackich.

Prace należy przesłać do 31 sierpnia 2021 roku na adres email: [email protected]

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez MBP w Gorlicach, Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta Gorlice. Patronat medialny nad konkursem objął portal Halo Gorlice.

Szczegóły konkursu „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów” znajdują się w regulaminie. Dodatkowych informacji udziela Beata Mituś ­­– kierownik Działu Animacji Czytelnictwa Dziecięcego i Młodzieżowego MBP w Gorlicach (tel.: 18 352 19 62).

 

Regulamin, formularz zgłoszeniowy, zgodna na udział w konkursie, zgoda na przetwarzanie danych osobowych i zgoda na publikację wizerunku: TUTAJ
 

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe