Bielanka. Zderzenie osobówek [AKTUALIZACJA]

  • 26.04.2021, 15:18
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Bielanka. Zderzenie osobówek [AKTUALIZACJA]
Dziś (26 kwietnia) tuż po godzinie 15 służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia drogowego w Bielance (gmina Gorlice, powiat gorlicki).

 

Z nieznanych w tym momencie przyczyn doszło do zderzenia pojazdów, dwóch osobówek marki Opel. Podróżujący wyszli z samochodów o własnych siłach, jednak zdecydowano o wezwaniu służb medycznych.

Na miejscu pracuje straż pożarna z Gorlic, OSP Bielanka, ZRM oraz policja, która ustala okoliczności dzisiejszego zdarzenia, w którym najprawdopodobniej brał jeszcze udział trzeci pojazd, czyli dostawczy Mercedes.

Na czas prowadzenia czynności ratowniczych i oględzin droga w tym miejscu była zablokowana.

 

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Kierowca dostawczego mercedesa z Nowego Sącza, wysiadając z pojazdu zaparkowanego na poboczu, nie zachował szczególnej ostrożności i otwierając drzwi swojego samochodu wymusił na prawidłowo jadącym kierowcy opla zmianę pasa ruchu, gdzie z kolei osobówka zderzyła się z kierowcą innego opla. Sprawca zdarzenia został ukarany 220 zł mandatem.

Justyna Miarecka

Zdjęcia (7)


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AAAA
AAAA 30.04.2021, 14:09
Mam nadzieję, że WSZYSTKIE szkody będą likwidowane z OC bezmyślnego kierowcy busa. Taką bezmyślność powinno się tępić do samego końca. Gdyby to nie były dwie osobówki a ciężarówka to kierowca drugiego samochodu byłby bardzo ciężko ranny lub zginął!
jozi
jozi 01.05.2021, 12:19
pozostali kierowcy nie zastosowali zasady ograniczonego zaufania i szczególnej ostrożności,gdyby jechali wolniej to by nie doszło do wypadku! no i?????
Do jozi
Do jozi 07.05.2021, 16:17
Jak to każdemu łatwo przychodzi ocenić kogoś innego. Specjaliści co pojęcia do niczego nie mają tylko siedzą na internetach i komentują...
Jak by każdy stosował zasadę ograniczonego zaufania to by nikt z domu nie wychodził. Każdy by sie zachowywał jak nawiedzony oszołom... Powodzenia.
No i?????
Do jozi
Do jozi 02.05.2021, 22:12
Wolniej to ile wg Ciebie?
Do Gość
Do Gość 30.04.2021, 12:26
Widzę specjalistą byłeś na miejscu zdarzenia i wiesz dokładnie jak było. Weś sobie jedź gdziekolwiek autem zgodnie z przepisami i niech Ci ktoś nagle wtargnie na Twój pas centralnie przed maską? Co zrobisz? - wpierdzielisz sie w niego bo nie zdazysz zareagowac. Gdyby kierowca corsy nie odbil w lewo to by zabił kierowce busa.
Gość
Gość 29.04.2021, 09:15
Jeżdżę tam często i widzę jak dużo ludzi jedzie tam ile fabryka dała , nie ma tam nigdy kontroli prędkości ani nic to niektórzy ***e tną ile wlezie zapominając że to droga publiczna , może i ten z busa był winny ale ten co jechał za szybko i go omijał też swoje zawinił , bo gdyby było wolniej to by się nic wiele nie stało
Ziomal
Ziomal 28.04.2021, 07:19
O a co to sie staneło? Jednak nie wina kierującego z prawkiem z chipsów? Przypadek??
Greta
Greta 28.04.2021, 20:30
Do szkoły małpo,,
Miras
Miras 27.04.2021, 10:48
Niestety ani prędkości ani brawury w tym przypadku nie było. A szczęście to faktycznie wyciągnąć prawko z chipsów😉 jeszcze mi się nie trafiło 😅
joga
joga 26.04.2021, 20:23
trzeba mieć spore umiejętności żeby na tym mało uczęszczanym odcinku ,na prostej szerokiej suchej drodze doprowadzić do wypadku! prawo jazdy z czipsó[email protected]!! prążkowanych !
kulą w płot
kulą w płot 27.04.2021, 14:38
"mało uczęszczanym odcinku'...hehe widać człowieku że ty to tam daaaawno nie byłeś..tam to wszystko jeździ-od osobówek przez dostawczaki po tiry i im wszystkim się zawsze okropnie śpieszy. Czasem strach przez ulicę przechodzić...
dzbanie
dzbanie 27.04.2021, 20:39
to straszne,pojazdy mechaniczne poruszają się po drodze!!! czym się poruszasz microcarem bez uprawnień??!!! pewnie jak jest 70 na godzine to jedziesz 30 za to też grozi mandat!!! za utrudnianie ruchu jak kns.!
KGR
KGR 26.04.2021, 19:25
Jechać przez Bielankę to tak jakby wziąć udział w filmie "Cena strachu".
Kręta i wąska droga jakoś nie działa na wyobraźnię młodym, gniewnym i szybkim kierowcom. Cięcie zakrętów i wyprzedzanie na trzeciego to normalka. Niech zgadnę jak było....zwłaszcza że to mój najbardziej niebezpieczny zakręt na tej trasie.
caifornia
caifornia 27.04.2021, 20:41
przecież tam sroki do góry nogami fruwają bo nawet sr,,,ć nie warto! a soułtysa wybierają tak: na wielką górkę wchodzi ktoś z rady par......j zrzuca głąz i w który ustep, kibel uderzy ten zostaje wybrany!!!!
Teodor
Teodor 26.04.2021, 19:19
Asfalt jak stół, ale oczywiście na wymalowanie pasów już kasy zabrakło. Dlaczego w tym kraju infrastruktura drogowa nie pomaga kierowcą ?

Pozostałe