Pssyt. Mamy dla Was doskonały pomysł na nietrafione świąteczne prezenty!

  • 27.12.2021, 12:39
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Prezenty pod choinką Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©
Pozbędziecie się rzeczy, które będą Wam zalegały w szafach, a na końcu i tak wylądują nieużywane na śmietniku. A ktoś może mieć z nich i pożytek, i radość. W dodatku nowy rok zaczniecie z dobrym uczynkiem na koncie.


No więc jaki to pomysł?

...

Zachęcamy Was, by nietrafione podarunki przekazać do licytacji na bazarkach prowadzonych na Facebooku, które są dedykowane potrzebującym mieszkańcom naszego powiatu. Poniżej podajemy Wam odnośniki do tych zbiórek i stron z licytacjami, o których już wcześniej pisaliśmy. Wiemy, że jest ich więcej. Ale...

W tym miejscu warto przypomnieć, że na naszym portalu są materiały tylko o tych potrzebujących, chorych, niepełnosprawnych, których rodziny dały nam jasny sygnał, że chcą takiego „rozgłosu”. Oczywiście wiemy, że z zasobów internetu możemy korzystać niemalże bez ograniczeń, ale przecież nie chodzi o to, żeby kogoś – jak to się mówi – uszczęśliwiać na siłę.

Jeśli macie taką możliwość to zachęcamy Was do wystawiania przedmiotów, usług, domowych smakołyków, może zabawek, które powieliły się pod choinką do licytacji właśnie. Pieniądze z ich sprzedaży zasilą zbiórki dedykowane chorym z naszego regionu.

Tylko w grudniu pisaliśmy o dwóch chłopcach, którzy potrzebują naszego wsparcia.


Mowa tu o 17-letnim gorliczaninie >>>Kuba choruje na autoimmunologiczne zapalenie mózgu. Pomóc może tylko „reset” za pół miliona złotych oraz o >>>Czteroletni Mikołaj walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Zróbmy mu wspólnie mikołajkowy prezent!


I chociaż chłopców różni wiek, diagnozy i wreszcie kwoty zbiórek to łączy ich jedno – obaj toczą heroiczną walkę o własne zdrowie. Myślimy więc, że jeśli zechcecie wesprzeć bazarki z licytacjami przedmiotów, z których pieniądze zasilą ich zbiórki, to w nowy rok wejdziecie z dobrym uczynkiem na koncie!


Licytacje dla Kuby Misia >>>TUTAJ

Licytacje dla Mikołaja Piszczka >>>TUTAJ

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe