Dagmara Bieniek: W domu mam blisko setkę zwierzaków

  • 12.03.2022, 16:54
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Pod artykułem o egzotycznych zwierzętach, które mają w domach mieszkańcy naszego powiatu, pojawiło się sporo komentarzy ze zdjęciami od naszych Czytelników. Jeden z nich szczególnie nas zainteresował, bo dodała go nastolatka, a zdjęć różnych gatunków zwierząt było aż kilka.

 

Bez wahania postanowiliśmy skontaktować się z autorka owego komentarza, czyli z Dagmarą Bieniek i jej rodzicami. Na szczęście do tematu nagrania podeszli równie ochoczo jak my!

I tak pewnego piątkowego popołudnia naszą redakcję odwiedzili: pan modliszka, dwie gekonice i trzy „niewielkie” ślimaczki. No i Daga!

Posłuchajcie naszej rozmowy, a dowiecie się, czy pan modliszka zawsze staje się kolacją dla pani modliszki, jakie zachcianki mają gekony i jak duże będą ogromne ślimaki, które w tej chwili są jeszcze maluszkami. Będzie też o żabkach, rybkach, psach, koniach, pająkach, wężach... Musicie przyznać, że rozrzut jest dość duży, a takich miłośników zwierząt ze świecą szukać.

Młoda bieczanka swoją wiedzą może zawstydzić niejednego przyrodnika. Doskonale zna swoje zwierzaki, a opowiada o nich z tak ogromnym zaangażowaniem i sercem, że... sami posłuchajcie!

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe