Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

Zaproszenie na strzelnicę. Zawody połączone z prezentacją i nauką obsługi broni

Podziel się
Oceń

Już w najbliższą niedzielę (10 kwietnia) Liga Obrony Kraju i burmistrz Gorlic zapraszają na otwarcie sezonu na gorlickiej strzelnicy..
Zaproszenie na strzelnicę. Zawody połączone z prezentacją i nauką obsługi broni

Autor: Fot. halogorlice.info ©

 

Termin najbliższych zawodów strzeleckich

Już w najbliższą niedzielę o godz. 14 rozpoczną się pierwsze w tym sezonie otwarte zawody strzeleckie „O puchar Burmistrza Miasta Gorlice – otwarcie sezonu”. Impreza odbędzie się tradycyjnie na strzelnicy LOK przy ul. Brzozowej 1A.

Udział w zawodach bezpłatny.

Celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży i dorosłych.

 

Zasady rywalizacji

Zawodnicy będą mieli za zadanie wykonać trzy strzały próbne, a następnie dziesięć ocenianych do tarczy oddalonej o 50 m. Wszystkie wyniki będą sumowane, co pozwoli stworzyć ranking punktacji indywidualnej z podziałem na kobiety i mężczyzn. Osoba, która wystrzela najwyższy wynik pośród wszystkich uczestników otrzyma pamiątkowy Puchar Burmistrza Miasta Gorlice. Dodatkowo za zajęte miejsca I-III w kategorii kobiet i mężczyzn uczestnicy dostaną pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Gorlice.

W czasie trwania zawodów zainteresowani będą mogli zapoznać się z budową i obsługą broni kaliber 9 mm, 7,62 mm, 5,56 mm.

Dodatkowe informacje organizacyjne:

Broń zabezpiecza organizator zawodów. Przed rozpoczęciem strzelania zawodnicy zapoznani zostaną z zasadami bezpieczeństwa, regulaminem strzelnicy oraz ze standardowym regulaminem zawodów.

Ze względów technicznych organizator może ograniczyć liczbę strzelających do 50 osób.

 

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 508 065 878

 

Przeczytajcie także nasz ostatni tekst >>>Czy można nauczyć się strzelać na gorlickiej strzelnicy w jeden dzień?

 

Źródło info: LOK Gorlice


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: JaniuTreść komentarza: Bardzo przydałyby się publiczne toalety w kilku miejscach w Gorlicach. Bo teraz przyjazd do Gorlic grozi tym, że trzeba narazić się na mandat karny za sikanie w razie naglej potrzeby pod murem, albo na mokre barchany - a to już bardzo zaszkodzi przyjemności zwiedzania pięknego miasta z piękna baza sportowo- turystyczną. Trochę dziwi fakt że radni nie zauważają tego problemu - chyba że ta sytuacja nie jest dla nich problemem.Data dodania komentarza: 7.12.2025, 15:47Źródło komentarza: Czy miastu potrzebna jest duża hala sportowa? Rafał Kukla stawia na nowe możliwościAutor komentarza: Latek96Treść komentarza: A co z nowym cmentarzem ?.Data dodania komentarza: 7.12.2025, 15:38Źródło komentarza: Czy miastu potrzebna jest duża hala sportowa? Rafał Kukla stawia na nowe możliwościAutor komentarza: Latek96Treść komentarza: A co z nowym cmentarzem ?.Data dodania komentarza: 7.12.2025, 15:04Źródło komentarza: Czy miastu potrzebna jest duża hala sportowa? Rafał Kukla stawia na nowe możliwościAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Cały twój komentarz jest tyle warty co zdanie o braku chętnych na basen. Po tym zdaniu widać że nigdy na nim nie byłeś. Nie widziałeś ile dzieci i młodzieży tam trenuje i że rzadko kiedy jest tam miejsce żeby swobodnie popływać i tak od 6 rano do wieczora. Jesteś zwykłym internetowym trollem. Nie dziękuj za diagnozę, nie pozdrawiam.Data dodania komentarza: 7.12.2025, 13:42Źródło komentarza: Czy miastu potrzebna jest duża hala sportowa? Rafał Kukla stawia na nowe możliwości
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego