Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Eko-Tech 2 - Gorlice, ul. 11 Listopada 27, tel. 519 832 580 - tylko u nas w Gorlicach znajdziesz tak bogaty i unikalny asortyment roślin!
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama

Potrącony pieszy miał ponad cztery promile

Podziel się
Oceń

O tym, że alkohol wzmaga elastyczność, krążą legendy, ale musi być w tym ziarnko prawdy, bo potrącony w poniedziałkowy (22 kwietnia) wieczór gorliczanin wyszedł praktycznie bez szwanku ze starcia z osobówką.
Potrącony pieszy miał ponad cztery promile

Autor: Foto: ilustracyjne/własne

Mężczyzna wszedł na czerwonym świetle na jedno z przejść dla pieszych przy ulicy Kościuszki w Gorlicach – relacjonuje aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Gorliczanin wyszedł zza jednego pojazdu wprost pod koła nadjeżdżającego. Na szczęście poza potłuczeniami nic mu się nie stało, ale został zabrany na badania do gorlickiego szpitala.

Wcześniej mundurowym udało się przeprowadzić badanie stanu trzeźwości pieszego. Okazało się, że ten ma w organizmie ponad cztery promile alkoholu.


Napisz komentarz

Komentarze

Alkoholik 25.04.2019 12:35
Uciakł grabażowi z pod łopaty.

Adam 25.04.2019 07:24
Na 4 promile ma gość farta.

Wibowit 24.04.2019 22:33
czy to co było naprzeciwko żabki w poniedizałek? nawet straz pożarna była nie wiem po co...

Taki 24.04.2019 17:52
A dlaczego menele na rynku sobie śpią i obrzydzają nasze miasto a straż miejska sobie chodzi i nic z tym nie robi. Byle by tylko mandaty za parkowanie a takimi się nie interesują. Zero pożytku z nich

Abaddon 24.04.2019 22:28
Już wyjaśniam.. Taki nic nie posiada więc nie ma co z niego ściągać. Zawieziesz takiego na izbę to trzeba go nakarmić...a do czasu aż go dowieziesz na miejsce może ci się zlać albo to 2 w kabarynie i ktoś to będzie musiał sprzątac. Sam raz widziałem jak menele walili patyka na środku rynku a kabaryna stała 40 m od nich i nie zrobili kompletnie nic. A normalny człowiek w lecie sobie na ławeczce weźmie łyka browara i już koło niego stoją i piszą kwity

Kolega 24.04.2019 13:44
Dziwne by było jak by był trzezwy a Miasto nic nie robi w tej sprawie.

zoo 24.04.2019 13:36
Ile dostał mandatu?

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama9. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego - 15 maja - 16 czerwca
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 11°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 18 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Misiu kolorowyTreść komentarza: Coś Pan redaktor koloryzuje i chyba nie byl na meczu. Z konkretów to Andrychów miał jak Gorlice sie odkryły i dążyły do wyrównania po przerwie ( ale to normalne jezeli chcesz wygrac tyly zostawiasz odsłonięte. . Piłkarsko Glinik dużo lepszy proponuję oglądnąć powtórkę meczu. Za klasykiem" że nie wspomnę "o murawie - nie przystoi drużynie w 4 lidze na takiej łące grać, drużyny w niższych ligach maja lepsze. Dziwnym trafem na dobrych murawach, na wyjazdach zespół wyglada dużo lepiej.Data dodania komentarza: 17.05.2026, 00:21Źródło komentarza: Niewykorzystany karny i gol do szatni. Emocje w Gorlicach [FOTO]Autor komentarza: iTreść komentarza: -💩Data dodania komentarza: 16.05.2026, 11:36Źródło komentarza: W sobotę chłodniej i deszczowo | Prognoza pogody na dziś - halogorlice.infoAutor komentarza: Czeslaw1233Treść komentarza: To raczej nie są przypadkowe pożaryData dodania komentarza: 16.05.2026, 10:30Źródło komentarza: Wysowa-Zdrój. Dwa pożary w jednym czasie. Palił się budynek na terenie Parku Zdrojowego i altana [AKTUALIZACJA]Autor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Rada Miasta jest organem stanowiącym i kontrolnym wobec Burmistrza, dlatego każdy radny ma pełną wolność głosowania zgodnie z własnym sumieniem i oceną sytuacji. Przepisy prawa nie nakładają obowiązku uzasadniania swojego głosu, a publiczne „rozliczanie” radnego z decyzji i zadawanie pytań w tym tonie jest zwyczajnie nie na miejscu.Data dodania komentarza: 16.05.2026, 10:03Źródło komentarza: Radny Robert Gryzik. „Nie mam żadnego obowiązku tłumaczenia się przed panią. Żadnego”
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego