Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Podaruj dzieciom dom! Zostań rodziną zastępczą - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Słoneczna 7, Gorlice, tel. 18 352 53 80
Reklama Życzymy Wam, aby te Święta Bożego Narodzenia były pełne ciepła, spokoju i rodzinnej atmosfery. Niech magia wigilijnego wieczoru przyniesie radość, a świąteczne dni będą czasem odpoczynku i refleksji. Oby nadchodzący Nowy Rok był czasem realizacji marzeń, sukcesów i wielu niezapomnianych chwil. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! życzą Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy Baku Spółdzielczego w Gorlicach
Reklama Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niech narodzenie Chrystusa wniesie w codzienność radość, spokój i odnowioną nadzieję, a dom wypełni miłością, która jednoczy i umacnia. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen dobra, ciepła rodzinnych spotkań oraz wewnętrznego światła, któe prowadzi przez cały nadchodzący rok. Składa Tomasz Płatek Radny Sejmiku Małopolskiego

Pijany 25-latek wjechał w zaparkowane samochody

Podziel się
Oceń

Wczorajsze (28 kwietnia) zdarzenie, do którego doszło przed godziną 5 na ulicy Krakowskiej w Gorlicach, będzie miało swój finał na sali sądowej.

Dokładnie o  4.25 dostaliśmy zgłoszenie o zderzeniu mercedesa z dwoma zaparkowanymi samochodami: fiatem i audi – wyjaśnia aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

25-letni mieszkaniec Strzeszyna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i z impetem wjechał w prawidłowo zaparkowane samochody. 

Po badaniu alkomatem przeprowadzonym przez policjantów na miejscu zdarzenia okazało się, że w organizmie mężczyzny znajdowało się ponad 2,5 promila alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy, a po policyjnych czynnościach został zwolniony do domu – dodaje rzecznik Szczepanek.

Teraz stanie przed sądem za jazdę na podwójnym gazie i spowodowanie zdarzenia drogowego.

O tym zdarzeniu pisaliśmy już TUTAJ


Napisz komentarz

Komentarze

Anty PP 30.04.2019 17:08
Tam gdzie potrzeba, to gorlickich stróż9w prawa nie ma. Za to nagminnie , zbieraja malego , bez prawa jazdy pijaczka co nikomu krzywdy nie ribi, tylo idzie przez osiedle z reklamowka i piwem w ręce. Aj..jak to prosto takiego spisac ... i wykazac sie w statystykach.

Karla 30.04.2019 08:28
Powinni stać przy imprezowni i każdego sprawdzać kto wsiada do auta..

bolo 29.04.2019 21:03
Szkoda że tak rzadko z alkomatem kontrolują narkotestery też by się przydały .

Były .... 29.04.2019 20:45
Dyskoteka do likwidacji!! Bo nikt nie będzie się angażował by stać i pilnować z alkomatem lub walczyć z narkotykami. NORMA.

ja 30.04.2019 20:43
co ma do tego dyskoteka oni nie sprawdzają kto ma krzywo pod deklem i pijany wsiada za kółko !!!!!!!!!!! od tego jest policja wystarczy 1 radiowóz koło dyskoteki i alkomat!!

zoo 29.04.2019 20:39
Jak bym go dorwał to bym mu prawko zabrał dożywotnio.

Kolega 29.04.2019 20:38
Kierowca siadający za kółkiem po pijaku nazywany jest bandytom i to naprawdę cud że nie zabił kogoś z naszej Rodziny.

Adwokat 29.04.2019 20:35
Komuś zniszczył mienie to niech teraz zapłaci. Nawet w sklepach dotknięty towar uznaje się za sprzedany.

Olek 29.04.2019 20:03
A kto Osobie pijanej sprzedał alkohol?

hhh 29.04.2019 16:20
z imprezy z paradajsu pewnie wracał

Mw 29.04.2019 16:13
I właśnie dlatego takim nieodpowiedzialnym gów..... powinni odbierać prawko na conajmniej 15 lat żeby się zastanowił przez ten czas czy warto było. I niech się baran cieszy, że nikogo nie zabił. Tak w ogóle policja powinna zatrzymywać samochody i kontrolować dokumenty kierowców bo nie jeden jeździ chociaż ma sądowy zakaz.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
zdjęcie przedstawia wilka Wilk w przysiółku Podwójtowie porwał psa. Zabezpieczcie zwierzęta i gospodarstwa przed drapieżnikiem Przed momentem odebraliśmy poruszający telefon od jednej z naszych czytelniczek z Libuszy, z przysiółka Podwójtowie, w powiecie gorlickim. Kobieta zadzwoniła roztrzęsiona, bo – jak relacjonuje – dziś kilkadziesiąt minut wcześniej, około godz. 16 pod jej dom podszedł wilk i porwał psa. To zdarzenie, choć dotyczy konkretnego miejsca, brzmi jak ostrzeżenie dla wielu mieszkańców mniejszych miejscowości, gdzie domy stoją na otwartym terenie, a posesje bywają nieogrodzone.Data dodania artykułu: 22.12.2025 18:34Liczba komentarzy artykułu: 4Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10zdjęcie przedstawia dom rozświetlony światełkami Dom gorlickich Griswoldów znów rozświetlony [FOTO] Na ul. Stróżowskiej w Gorlicach znów zrobiło się jasno jak w filmie. „Chatka gorlickich Griswoldów” została rozświetlona i od razu zaczęła przyciągać wzrok kierowców przejeżdżających tą trasą.Data dodania artykułu: 24.12.2025 18:39Liczba komentarzy artykułu: 6Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 9zdjęcie przedstawia dwóch chłopców idących w komeżkach po ulicy miasta Rozpoczyna się wizyta duszpasterska w parafiach Gorlic [PORZĄDEK KOLĘDY] Społeczność parafian w Gorlicach poszukuje już informacji, gdzie i o której godzinie pojawią się księża w ramach wizyty duszpasterskiej. Poniżej publikujemy porządek kolędy w mieście dla parafii, które udostępniły harmonogram. W przypadku dwóch wspólnot na oficjalny plan nadal czekamy, dlatego warto śledzić ogłoszenia parafialne i komunikaty w gablotach.Data dodania artykułu: 26.12.2025 11:36Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 8
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -2°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: ElvisTreść komentarza: Wczasowicz, skoro rozpraszają Ciebie takie rzeczy przy drodze, to może oddaj prawo jazdy i nie wsiadaj za kierownicę, bo jesteś realnym zagrożeniem w ruchu lądowym i należy zapobiegać temu wszelkimi dostępnymi środkami.Data dodania komentarza: 29.12.2025, 22:51Źródło komentarza: Dom gorlickich Griswoldów znów rozświetlony [FOTO]Autor komentarza: Marco PoloTreść komentarza: Oj, chyba jednak jutro na Epicu będzie darmowy RDR2 :PData dodania komentarza: 29.12.2025, 21:31Źródło komentarza: Czy warto zagrać w Red Dead Redemption 2?Autor komentarza: BUHTreść komentarza: To jedna i ta sama narracja. Od wielu lat zwodzisz ludzi i myślisz, iż robisz coś dobrego. No, nie - nie robisz. Promujesz wciąż szkołę "frankistów" jako katolików, którzy udają wiarę. Wszyscy politycy klękają fałszywie przed Bogiem. Szkoda Polski. Ps. Morawiecki w Izraelu został określony jako ich człowiek. Nie wierzysz? No, to poszukaj. Dałeś się podstępnie podejść i ciągle w to wierzysz. Czujesz się wciąż Polakiem? Nikt z tzw. "polskiej polityki" nie zasługuje na miano "Polaka." Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś.Data dodania komentarza: 29.12.2025, 19:46Źródło komentarza: Budżet powiatu gorlickiego uchwalony. Blisko połowa radnych wstrzymała się od głosuAutor komentarza: DdTreść komentarza: Może pani poseł bb zapytała by w Sejmie gdzie jest woda z KlimkówkiData dodania komentarza: 29.12.2025, 18:12Źródło komentarza: Zbiornik Klimkówka nie czeka na pieczątkę, a na realne działania instytucji, powiatu też
Reklama