Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki promocje 6-22 czerwca 2025
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Świętuj z nami rozpoczęcie Wakacji 2025
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Szukają statystów i epizodystów do kryminału, który będzie kręcony w Nowym Sączu!

Podziel się
Oceń

Dokładnie za dwa tygodnie (5 i 6 września) do Nowego Sącza przyjeżdża ekipa filmowa, która pracuje nad produkcją „Magnezja” w reżyserii Maćka Bochniaka. W produkcji zgra plejada gwiazd znana z dużego ekranu, między innymi Borys Szyc, Maja Ostaszewska, Andrzej Chyra, Agata Kulesza, Magdalena Boczarska.
Szukają statystów i epizodystów do kryminału, który będzie kręcony w Nowym Sączu!

Autor: Foto: Anna Włoch/materiały dystrybutora

„Magnezja” to niezwykle oryginalna, barwna i porywająca opowieść osadzona w XX-leciu międzywojennym ukazanym z nieznanej dotąd perspektywy – pełna gwiazd, strzelanin, trupów, zwrotów akcji i…szalonego humoru, które wbiją widzów w fotel.

W tym gangsterskim kryminale w poetyce westernu, w zaskakujących aktorskich metamorfozach, występują Dawid Ogrodnik, Mateusz Kościukiewicz, Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Borys Szyc, Małgorzata Gorol, Andrzej Chyra, Magdalena Boczarska, Bartosz Bielenia, Piotr Głowacki, Joachim Lamża, Helena Norowicz, rosyjski aktor Andriej Bagirow i wielu innych.

Co ważne, na planie potrzebni będą statyści i epizodyści, a stawka za jeden dzień zdjęciowy wynosi 100 złotych brutto. Casting odbędzie się już jutro (23 sierpnia) w godz. 10-16 w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu przy ul. Lwowskiej 226 oraz następną środę (28 sierpnia) w godz. 11-17 w siedzibie Teatru NOWEGO, przy ulicy Jagiellońskiej 36 w Nowym Sączu.

Szukamy kobiet i mężczyzn w każdym wieku, również dzieci! – zachęcają organizatorzy castingu.

Źródło info: kronika24.pl/dts24.pl


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
ReklamaWeronica sp. z o.o. zaprasza uroczyste obchody Jubileuszu 30-lecia
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 22°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12