Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Eko-Tech 2 - Gorlice, ul. 11 Listopada 27, tel. 519 832 580 - tylko u nas w Gorlicach znajdziesz tak bogaty i unikalny asortyment roślin!
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10%!

Zatrzymano dwóch mężczyzn. Znaleziono przy nich narkotyki.

Podziel się
Oceń

Podczas kontroli drogowej pojazdu, którym podróżowało dwóch mężczyzn, bieccy policjanci natrafili na amfetaminę i ecstasy, należącą do 20-letniego kierowcy. Okazało się, że 24-letni pasażer pojazdu także posiadał narkotyki. W jego domu ujawniono amfetaminę, którą dzień wcześniej zakupił u kierowcy.
Zatrzymano dwóch mężczyzn. Znaleziono przy nich narkotyki.

Autor: fot. ilustracyjne / własne

 

3 lipca, policjanci bieckiego komisariatu Policji przeprowadzili w Libuszy kontrolę drogową samochodu osobowego. W trakcie czynności przy kierowcy, mieszkańcu gminy Gorlice, ujawnili amfetaminę oraz ecstasy o łącznej wadze ponad 50 gramów.

Pasażer nie miał przy sobie narkotyków, jednak  policjanci zdecydowali o przeszukaniu jego miejsca zamieszkania. Podejrzenia okazały się słuszne. W domu 24-latka odnaleźli amfetaminę, którą dzień wcześniej zakupił u 20-latka, z którym podróżował.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Kierowcy postawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz zarzut ich sprzedaży, za co grozi do 10 lat więzienia. Ponadto prokurator zastosował wobec niego dozór policji, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe. Pasażer usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat więzienia.

źródło: KPP Gorlice


Napisz komentarz

Komentarze

Observer 13.07.2020 13:29
Ciekawe czy kiedykolwiek poczytamy o aresztowaniu pedofila,coraz więcej się słyszy ,ale nikt z tym nic nie robi!!!

jaa 12.07.2020 09:44
Po co zamykać ,kazać zeżreć wszystko naraz jak przezyje to niech żyje

elo 11.07.2020 23:38
Wszystko spoko ale na jakiej podstawie weszli do domu pasazera bez nakazu?

wl 12.07.2020 10:41
art 308 kpk

Taki przepis 12.07.2020 19:42
Na legitymację funkcjonariusza Policji...Zawsze mogą.Służy później zażalenie na czynności .Dziwne prawo ale takie mają...

Barosky 12.07.2020 21:57
Dokładnie. A potem dostarczenie nakazu.

Reklama Kamieniarstwo nagrobkowe, budowlane, liternictwo kamieniarskie - nagrobki, piwnice grobowe, parapety, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, zdjęcia nagrobkowe, akcesoria: krzyże, krzyżyki, wazony - Szymbark, przy DK28, tel. 577 890 169, 795 249 888
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 27°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: butelkka Treść komentarza: Zamiast normalnie pracować robią pokazówki .Po co to komu ? Zaraz pewnie kaweczka ,poczęstunek .Do roboty !!! Ciekawe ile pieniędzy idzie na takie spotkania otwarcie drogi ,mostu, w przedszkolu,dps,szkole itd ... Wszędzie korytko musi być a dla Tych co najbardziej potrzebują NIE MA . Ciekawe czy ludzie zgadną ile zarabiają Panie opiekunki np.w DPS (dom pomocy społecznej)przy przewijaniu ludzi chorych,cierpiących ? Bardzo cięzka praca .Podpowiem najniższą krajową .A taki co od imprezki do iprezki ,od spotkania do spotkania ile ? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: strona wuwuwu Treść komentarza: Patrząc na pogarszającą się sytuację gospodarczą na naszym gorlickim podwórku, zaciąganie tak dużego kredytu jest złym działaniem. Tym bardziej, że nikt z popierających ten pomysł nie pokazał jego pełnego kosztu. Mieszkańców ubywa, młodzieży w szkołach ubywa, podmiotów płacących podatki też ubywa. To kto to będzie spłacał za 10 lat? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:54 Źródło komentarza: Jeden głos zdecydował. Tak głosowali radni nad wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Gorlickiego Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Stolik z wódką i rura dla pań impreza udana podatnik zaplaci Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: W Treść komentarza: Pani radna z przedmieścia jaka dumna a prosić żeby postarała się o poprawę lokalnych dróg na przedmieściu to ona problemu nie widzi i chow głowę w piasek !!! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:05 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada
Reklama