Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Prześlij swój sprawdzony przepis na przetwory i wygraj bon o wartości 100 złotych!

Oceń

Zapraszamy na zabawę kulinarną! Zachęcamy Was do dzielenia się sprawdzonymi przepisami na przetwory, które przetrwają zimę i pozwolą zachować smaki lata i jesieni na dłużej!
Prześlij swój sprawdzony przepis na przetwory i wygraj bon o wartości 100 złotych!
Autor: Fot. ilustracyjne/haloGorlice

 

Zasady zabawy

Od dziś (8 września) przez najbliższych 11 dni (do 19 września włącznie) czekamy na Wasze autorskie przepisy na przetwory.

W tym miesiącu bierzemy pod uwagę TYLKO zgłoszenia z przepisami na przetwory.

Jeśli chcielibyście pochwalić się świetnym wypiekiem bądź znakomitą zupą, zachęcamy do komentowania i zaangażowania w tę edycję zabawy: bardzo chętnie ją powtórzymy!

 

Jak przesłać zgłoszenie?

Zgłoszenie może przysłać KAŻDY: od małego, do starego. Ważne, by przepis miał jednego autora. Pełne zgłoszenie powinno zawierać:

1. Treść przepisu (składniki, proporcje, sposób i przybliżony czas przygotowania)

2. Przynajmniej jedno zdjęcie ilustrujące przygotowanie przetworu (w jak najlepszej rozdzielczości)

3. Imię, nazwisko autora oraz nick, którym będziemy posługiwać się przy podpisywaniu Waszych zdjęć i treści przepisu (np. Anna Kowalska, nick: Ania)

4. Informację o tym, gdzie przepis i/lub zdjęcia do niego opublikowaliście wcześniej (jeśli taka publikacja miała wcześniej miejsce).

5. W treści maila oświadczenie o treści: Oświadczam, że nadesłany przepis i zdjęcia ilustracyjne są mojego autorstwa i nie naruszają praw osób trzecich.

 

Zgłoszenia należy przesyłać na adres [email protected] w tytule wpisując frazę Halo_tu się gotuje_PRZEPIS_nick. 

Po przyjęciu zgłoszenia dostaniecie maila z potwierdzeniem, że jest ono kompletne i zostało zaakceptowane, jako spełniające wymagania.

Przesyłając zgłoszenie wyrażacie zgodę na nieodpłatną publikację treści przepisu, nadesłanych zdjęć oraz Waszego nicku na stronie haloGorlice.info w celach związanych z konkursem. Przepisy i zdjęcia pozostają w zasobach portalu, w kategorii „Halo - tu się gotuje!” . Nie będą usuwane po zakończeniu zabawy.

 

Szczegółowe informacje o prawidłowej formie zgłoszeń

Każdy przepis powinien zawierać informacje na temat wykorzystanych produktów, ich proporcji oraz sposobu przygotowania konkretnego przetworu. Każdy przepis powinien zostać uzupełniony o przynajmniej jedno zdjęcie gotowego przetworu lub jednego z etapów przygotowania potrawy. Jeśli jedynym przesłanym zdjęciem będzie zdjęcie produktów niezbędnych do przygotowania potrawy, prosimy, by na zdjęciu zostały uwzględnione wszystkie składniki. Jeśli jedynym przesłanym zdjęciem będzie zdjęcie gotowego przetworu, prosimy, by było wyraźne (abyśmy nie mieli wątpliwości, że zdjęcie przedstawia gotowy produkt przygotowany przez Was).

 

UWAGA!

Wszystkie nadesłane przepisy oraz zdjęcia muszą być Wasze, autorskie. Jeśli zgłoszenie będzie zawierało treści kradzione, przepis nie zostanie dopuszczony do konkursu, lub zostanie z niego wycofany. Dopuszczalne jest jednak przesłanie nam własnych zdjęć i autorskich przepisów, które wykorzystaliście już na swoich własnych stronach internetowych, Waszych blogach kulinarnych, bądź rozpowszechnialiście już wcześniej np. za pośrednictwem grup na facebooku. Jeśli miało to miejsce, napiszcie nam, gdzie wykorzystaliście wcześniej przesłane nam zdjęcie i/lub przepis. Dzięki temu nie będziemy mieli wątpliwości co do tego, że to Wasza praca.

Jeśli prześlecie więcej niż jedno zdjęcie, możecie wskazać, które zdjęcie ma promować Wasze przetwory na naszej stronie.

Wszystkie nadesłane przez Was przepisy opublikujemy jednocześnie na naszej stronie 20 września. Będą widoczne na naszej stronie w kategorii Halo - tu się gotuje! Każdy z przepisów będzie też promowany na naszym facebookowym fanpage. Tam też odbędzie się głosowanie na najciekawszy przepis.

 

Wyłonienie zwycięzcy

Nagrodą w zabawie jest jeden bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Mydlarnia u Franciszka. Nagrodę otrzyma osoba, której przepis uzyska najwięcej reakcji na portalu FB pod zdjęciem promującym przepis (zdjęcia będą umieszczone w Albumie na naszym facebookowym fanpage).

Głosowanie rozpocznie się 20 września 2021 roku w chwili opublikowania na portalu FB Albumu ze zdjęciami Halo - tu się gotuje (wrzesień 2021).

Głosować mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy facebooka.

Głosujemy poprzez oznaczenie reakcji pod zdjęciem promującym przepis w Albumie (lubię to, super, trzymaj się, wow, przytulam, ha ha, przykro mi, wrr). Do reakcji nie będą doliczane komentarze i udostępnienia postu ze zdjęciem. Nie będą doliczane także reakcje pozostawione pod linkiem do przepisu przenoszącego na stronę haloGorlice.info.

Głosowanie potrwa do godziny 17.59, 30 września 2021 roku

Ogłoszenie zwycięscy nastąpi niezwłocznie. Osoba zostanie poinformowana przez nas w mailu zwrotnym o zwycięstwie i możliwości odbioru nagrody.

Nagrodę będzie można odebrać osobiście w redakcji portalu haloGorlice.info (ul. Podkościelna 5 w Gorlicach).

 

W razie wątpliwości organizator – portal haloGorlice.info zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu konkursu. W przypadku stwierdzenia nadużyć związanych z głosowaniem, organizator zastrzega możliwość usunięcia zgłoszenia konkursowego.

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a