Było kilka minut przed godz. 9 kiedy do strażaków dotarła informacja o pożarze kotłowni w Hańczowej. Na miejsce zdarzenia natychmiast wyruszyły zastępy z Gorlic, Uścia Gorlickiego i Wysowej-Zdroju.
Okazało się, że pożarem objęte jest całe pomieszczenie kotłowni, a z budynku wydostaje się gęsty dym. Strażacy podali jeden prąd wody na składowane w kotłowni materiały, a następnie przystąpili do oddymiania pomieszczeń i sprawdzania ich pod kątem obecności tlenku węgla – relacjonuje młodszy brygadier Dariusz Surmacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.
Na miejscu nadal pracują strażacy, ale jako wstępną przyczynę powstania pożaru już teraz wskazali zwarcie instalacji elektrycznej.















![Dom gorlickich Griswoldów znów rozświetlony [FOTO] zdjęcie przedstawia dom rozświetlony światełkami](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-dom-gorlickich-griswoldow-znow-rozswietlony-foto-1766597958.jpg)
![Rozpoczyna się wizyta duszpasterska w parafiach Gorlic [PORZĄDEK KOLĘDY] zdjęcie przedstawia dwóch chłopców idących w komeżkach po ulicy miasta](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-rozpoczyna-sie-wizyta-duszpasterska-w-parafiach-gorlic-porzadek-koledy-1766745547.jpg)





![Strzeszyn. Poszukiwania policji i straży pożarnej. W akcji kilkadziesiąt osób [FOTO] Strzeszyn. Poszukiwania policji i straży pożarnej. W akcji kilkadziesiąt osób [FOTO]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-strzeszyn-poszukiwania-policji-i-strazy-pozarnej-1765796513.jpg)

![Harmonogram spowiedzi przedświątecznej [LISTA PARAFII] Zdjęcie przedstawia konfesjonał](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-harmonogram-spowiedzi-przedswiatecznej-lista-parafii-1765974024.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze