Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Kolejne ośrodki poszukują dyrektorów. Tym razem to sprawa szczególnej wagi

Oceń

Na stronie Starostwa Powiatowego w Gorlicach pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów na stanowisko dyrektora. Poszukiwane są osoby, które poprowadzą w przyszłości pracę dwóch Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych: w Kobylance i Szymbarku.
Kolejne ośrodki poszukują dyrektorów. Tym razem to sprawa szczególnej wagi
Autor: Fot. ilustracyjne/SOS-W Szybark, SOS-W Kobylanka/halogorlice.info ©

 

Poszukiwani są kandydaci do objęcia posad dyrektorów:

1. Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Szymbarku (38-311 Szymbark 250),
2. Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Kobylance (38-303 Kobylanka 162).

 

Jakie warunki musi spełniać kandydat?

Do konkursu są zaproszone wszystkie osoby, które spełniają wymagania określone w odpowiednim Rozporządzeniu MEN (rozporządzenie z 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce).

Oferta musi zawierać również uzasadnienie osoby starającej się o posadę i opis koncepcji przyszłego funkcjonowania i rozwoju placówki, którą mógłby przewodzić. Życiorys zawodowy kandydata musi uwzględniać informacje o stażu pracy pedagogicznej (dla nauczycieli) lub stażu pracy dydaktycznej (w przypadku nauczyciela akademickiego) lub stażu pracy, w tym stażu pracy na stanowisku kierowniczym u kandydatów niebędących nauczycielami.

Informacja o oświadczeniach i dokumentach niezbędnych w procesie rekrutacji znajdziecie >>>na stronie Starostwa Powiatowego w Gorlicach.

Oferty można składać zarówno w formie tradycyjnej (w zamkniętej kopercie z podanym adresem zwrotnym na adres Starostwa Powiatowego w Gorlicach) lub w formie elektronicznej (oferta opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP, przesłana na elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP Starostwa). W tym drugim przypadku do oferty należy załączyć kopie elektroniczne wszystkich dokumentów wymaganych jako załączniki do oferty.

Termin przesłania dokumentów w tych konkursach upływa 28 lipca 2022 r.

O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie drogą pisemną.
 

Źródło info: Starostwo Powiatowe w Gorlicach


Napisz komentarz
Komentarze
Niki 12.07.2022 09:57
Dokładnie tak. Dyrektorzy już są!!!! Znowu jakieś matactwa ktoś odstawia.!!! Przy dzisiejszym traktowaniu nauczycieli niech się cieszą władzę, że są pasjonaci zawodu którzy jeszcze chcą pracować w szkołach.

Anonim 11.07.2022 23:49
Dyrektorzy już są! Ile razy beda wybierani??

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023