Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama KEBAB PARK – otwarcie wrzesień 2022 – Jesteśmy na Rydarowskiej 6
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Zza miedzy. Kierował kosiarką ogrodową po drodze publicznej. 24-latek z ciężkimi obrażeniami po wypadku

Oceń

To zdarzenie wprawia w osłupienie i może budzić uśmiech. Niestety, uczestniczący w nim mężczyzna doznał poważnych obrażeń i pozostaje w stanie ciężkim.
Zza miedzy. Kierował kosiarką ogrodową po drodze publicznej. 24-latek z ciężkimi obrażeniami po wypadku
Autor: KMP w Tarnowie

 

To historia tak nietypowa, że nie możemy się powstrzymać, by jej Wam nie opowiedzieć. Niestety, płynie z niej także dość poważna nauka dla tych, którzy chcieliby popuścić wodze fantazji zbyt mocno.

Nocna jazda kosiarką ogrodową po drodze publicznej


W nocy z soboty na niedzielę (z 16 na 17 lipca) tarnowski dyżurny policji odebrał dość niezwykłe zawiadomienie.  Około 2 w nocy poproszono o pomoc przy zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Lichwinie. 

Po przyjeździe na miejsce policjanci zastali pracującą już załogę ZRM, która udzielała pomocy poszkodowanemu 24-latkowi. Jak się okazało, mężczyzna spędzał wcześniejszy wieczór ze znajomymi w domu jednego z nich. Spotkanie towarzyskie miało się zakończyć około godz. 2 nocy i wszyscy zaczęli się rozchodzić do swoich domów.

Jak informują tarnowscy mundurowi:

Jeden z biesiadników, 24-latek opuszczając posesję z niewyjaśnionej do chwili obecnej potrzeby, wsiadł na kosiarkę ogrodową, którą uruchomi i odjechał. Zjeżdżając drogą publiczną z dużego wzniesienia w pewnym momencie stracił kontrolę nad kierowanym traktorkiem, który się przewrócił. 

 

Niestety, mężczyzna upadł niezwykle niefortunnie, uderzając głową w asfalt. Mieszkańca powiatu tarnowskiego przewieziono do szpitala z urazem klatki piersiowej i głowy, a jego stan określono jako ciężki. Nie było możliwe przeprowadzenie badania trzeźwości na miejscu zdarzenia. Odpowiedź na to pytanie przyniosą odpowiednie badania medyczne. 

Źródło info: KMP Tarnów

Napisz komentarz
Komentarze
Sędzia 20.07.2022 14:35
Mistrz świata 🥴

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023