Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Tragiczny finał zdarzenia i nowe fakty w sprawie wypadku na kosiarce

Oceń

Mężczyzna, który podróżował po drodze publicznej na traktorku ogrodowym niestety zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Dowiedzieliśmy się, że pojawiły się nowe fakty, bardzo istotne z punktu widzenia odpowiedzialności za to zdarzenie.
Tragiczny finał zdarzenia i nowe fakty w sprawie wypadku na kosiarce
Autor: KMP Tarnów/halogorlice.info©

 

Przypomnijmy krótko: nieco ponad tydzień temu na terenie Lichwina (pow. tarnowski) doszło do wypadku, w którego wyniku ciężkie obrażenia odniósł 24-letni mieszkaniec tego regionu. Poruszając się na traktorku ogrodowym po drodze publicznej, na odcinku trasy, w którym droga była spadzista doszło do przewrócenia się pojazdu. Mężczyzna - pierwotnie przedstawiany jako kierowca traktorka - upadł tak niefortunnie, że uderzył głową o asfalt.

O zdarzeniu pisaliśmy szerzej w tekście >>>Zza miedzy. Kierował kosiarką ogrodową po drodze publicznej. 24-latek z ciężkimi obrażeniami po wypadku

 

Dziś na >>>Mapie wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym w miejscu zdarzenia widzimy charakterystyczne oznaczenie. Na terenie Lichwina pojawił się żółty trójkąt z wykrzyknikiem, który oznacza, że w wyniku zdarzenia, do którego tam doszło, osoba poszkodowana zmarła w ciągu 30 dni po zdarzeniu.

Jak potwierdził nam oficer prasowy KMP w Tarnowie, asp. sztab. Paweł Klimek, rzeczywiście 24-latka nie udało się uratować i zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

To jednak nie koniec.

Tuż po zdarzeniu pojawiły się nowe fakty w sprawie zdarzenia, które miało miejsce w nocy z 16 na 17 lipca. Po przeprowadzeniu czynności na miejscu zdarzenia okazało się, że młody mężczyzna nie oddalił się z miejsca spotkania towarzyskiego sam. Wraz z nim, na traktorku ogrodniczym jechał drugi, starszy od niego mężczyzna, który także odniósł pewne obrażenia w czasie wypadku. To właśnie ta druga osoba miała prowadzić pojazd, na którym doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Mundurowi wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.


Napisz komentarz
Komentarze
mjm 26.07.2022 15:04
Co nas to obchodzi , ja sie pytam?

Woj1 27.07.2022 09:50
Bo zasady bhp obowiązują także w domu, a przypominania o nich nigdy dość.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a