Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Nowa sygnalizacja świetlna w mieście i zwężenie drogi. Uważajcie [FOTO/VIDEO]

Oceń

Rozpoczął się remont w rejonie ul. Ogrodowej i Rzeźniczej, a to spowodowało, że konieczne było wprowadzenie nowej, tymczasowej organizacji ruchu w tym miejscu.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Nowa organizacja ruchu przy galerii handlowej

Na miejscu prac budowlanych wielkie poruszenie. Intensywny ruch samochodów w tym miejscu jest spowodowany m.in. obecnością dużego, wygodnego parkingu w centralnym punkcie miasta. Zatrzymuje się tu wielu klientów okolicznych instytucji, punktów usługowych, sklepów. To zaś powoduje, że boczna uliczka miasta jest faktycznie intensywnie użytkowana.

Zachowajcie szczególną ostrożność podjeżdżając w ten rejon, ponieważ uruchomiono właśnie tymczasową organizację ruchu w tym miejscu. Jak widzicie na załączonych zdjęciach, w miejscu prowadzonych właśnie prac pojawiła się sygnalizacja świetlna i bardzo znaczące zwężenie drogi. W pobliżu mogą też przemieszczać się piesi, dlatego przejazd może być dodatkowo utrudniony.

O planowanym remoncie ulicy Rzeźniczej i Ogrodowej pisaliśmy już wielokrotnie:

>>>Jutro rozpoczyna się remont ul. Rzeźniczej i Ogrodowej
>>>Są pieniądze na remont kolejnych dwóch miejskich ulic!
>>>Pytania o remont ul. Ogrodowej i Rzeźniczej


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a