Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Rywalizacja w strugach deszczu. Tak świętowano na strzelnicy [FOTO/WYNIKI]

Podziel się
Oceń

Gorlicka strzelnica LOK jak co roku 3 maja tętniła życiem. Deszczowa aura mogła nieco utrudnić zadanie, ale najlepsi spisali się znakomicie. Oto rezultaty wczorajszej rywalizacji.
Rywalizacja w strugach deszczu. Tak świętowano na strzelnicy [FOTO/WYNIKI]

Autor: Strzelnica LOK Gorlice/halogorlice.info ©

 

Grono miłośników sportów strzeleckich w naszym regionie rośnie. Zaczyna się zwykle od zaciekawienia i pewnego leku przed wejściem w nową przestrzeń, a potem okazuje się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują

Jedni przyprowadzają kolejnych i w ten sposób rośnie liczba osób, które znają gorlicką strzelnicę i chętnie na nią powracają.

A wczoraj spotkali się tam ponownie, tym razem, by walczyć o Puchar Burmistrza Gorlic, który miał być ukoronowaniem rywalizacji z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

W klasyfikacji mężczyzn najlepsi okazali się:

  1. Jacek Gurba – 90 punktów – puchar burmistrza Gorlic
  2. Piotr Jarecki – 87 punktów
  3. Karol Hudzik – 86 punktów 

 

Niewiele ustępowały im Panie, pośród których najlepiej zaprezentowały się:

  1. Beata Kluk z wynikiem 81 punktów
  2. Agnieszka Polańska – z wynikiem 70 punktów
  3. Barbara Jabłczyk – która wystrzelała 66 punktów

 

Jacek Gurba z wynikiem 90/00 pkt i  Beata Kluk  z wynikiem 81/100 pkt możliwych, Foto: Strzelnica LOK Gorlice

 

Szczegółowe wyniki wczorajszej rywalizacji znajdziecie poniżej.

Rywalizacja kobiet:

  1. Kluk Beata – 81 pkt
  2. Agnieszka Polańska – 70 pkt
  3. Jabłczyk Barbara – 66 pkt
  4. Sikora Zuzanna – 62 pkt
  5. Zielińska Diana – 61 pkt
  6. Kłapacz Iwona – 60 pkt
  7. Sandecka Teresa – 58 pkt
  8. Sokulska Jolanta – 57 pkt
  9. Bal Ewelina – 51 pkt
  10. Smołkowicz Monika – 48 pkt
  11. Bargieł Martyna – 46 pkt
  12. Tybor Anna – 44 pkt
  13. Woźniak Aneta – 41 pkt
  14. Pabis Kinga – 40 pkt
  15. Bal Julia – 39 pkt
  16. Tajak Aneta – 30 pkt
  17. Kamińska Kinga – 21 pkt

 

Rywalizacja mężczyzn:

  1. Gurba Jacek – 90 pkt
  2. Piotr Jarecki – 87 pkt
  3. Karol Hudzik – 86 pkt
  4. Konrad Sokulski – 82 pkt
  5. Szydłowski Tomasz – 79 pkt
  6. Potyrała Patryk – 78 pkt
  7. Radzik Szymon – 77 pkt
  8. Gawlik Stanisław – 76 pkt
  9. Kluk Damian – 75 pkt
  10. Marian Wójcik – 75 pkt
  11. Marek Lignarski – 73 pkt
  12. Maciej Lizak – 73 pkt
  13. Gubała Filip – 72 pkt
  14. Jerzy Bożek – 72 pkt
  15. Daniel Dykij – 71 pkt
  16. Rafał Stanula – 70 pkt
  17. Kacper Stanula – 69 pkt
  18. Janusz Tajak – 64 pkt
  19. Sławomir Lewek – 64 pkt
  20. Tomasz Łań – 62 pkt
  21. Krzysztof Nowak – 61 pkt
  22. Sławomir Łukasik – 56 pkt
  23. Łukasz Piecuch – 55 pkt
  24. Roman Niemiec – 55 pkt
  25. Daniel Maniak – 53 pkt
  26. Marian Puchajda – 49 pkt
  27. Andrzej Kafel – 47 pkt
  28. Andrzej Witusik – 44 pkt
  29. Filip Pion – 35 pkt
  30. Andrzej Piecuch – 29 pkt
  31. Michał Szpak – 28 pkt
  32. Sandecki Fabian – 25 pkt
  33. Krzysztof Bożek – 20 pkt
  34. Maks Polański – 16 pkt
  35. Antoni Mlenko – 15 pkt
  36. Jan Kluk – 12 pkt
  37. Jakub Pabis – 10 pkt
  38. Krzysztof Kluk – 0 pkt
  39. Mariusz Sandecki – 0 pkt
  40. Jakub Mrozowski – 0 pkt
  41. Marcin Lewek – 0 pkt
  42. Maksymilian Tajak – 0 pkt
  43. Piotr Kalisz – 0 pkt 

 

 

Źródło info i foto: własne/Strzelnica LOK Gorlice 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 14Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10zdjęcie przedstawia gorlicki ratusz na rynku Czym jeżdżą radni z Gorlic? Sprawdziliśmy ich oświadczenia majątkowe. Od lokalnych krezusów po skromnych Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gorlicach pojawiły się oświadczenia majątkowe wszystkich 21 radnych Rady Miasta za rok 2024. To coroczny obowiązek, który pozwala mieszkańcom sprawdzić, czym dysponują ich reprezentanci: jakie mają nieruchomości, ile oszczędności zgromadzili, z jakich źródeł osiągają dochody i – co wielu ciekawi najbardziej – jakimi samochodami jeżdżą.Data dodania artykułu: 23.07.2025 11:14Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 8
Reklama
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 20°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama