- Główną motywacją remontu była chęć zwiększenia komfortu robienia zakupów przez klientów - wyjaśnia Wojciech Popadiak, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET i dodaje: - Naszym zdaniem założony cel udało się osiągnąć. Nowy salon został zaaranżowany według najnowszych trendów, umożliwia wygodne przetestowanie sprzętu, a znalezienie wybranych produktów jest jeszcze prostsze. Zmiany mogą wydawać się niewielkie, ale efekty są widoczne gołym okiem. Mamy nadzieję, że klienci to docenią! – podsumowuje.
W nowym salonie klienci będą mieli do dyspozycji wszystkie towary z oferty NEONET. Począwszy od dużego AGD jak pralki, lodówki, zmywarki, kuchenki czy drobnego AGD (suszarki do włosów, lokówki, maszynki) – po sprzęty RTV (telewizory, soundbary, sprzęt audio), IT (komputery, laptopy, drukarki, tablety), smartfony, aparaty fotograficzne i nawigację. A jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl i odebrać potem bezpłatnie w salonie. Dzięki temu rozwiązaniu klienci NEONET zyskują łatwy dostęp do blisko 17 000 produktów.
Na otwarcie nowego salonu NEONET 17 sierpnia warto przyjść wcześnie – na pierwszych klientów będą czekały niespodzianki, obniżki, promocje i gratisy. Większość produktów będzie dostępna w atrakcyjnych cenach, a zakupy będzie można rozłożyć na wygodne raty 0%.
Nowy salon w Gorlicach będzie otwarty 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00, w sobotę w godzinach 9:00-18:00 oraz w niedziele w godzinach 10.00-16:00.







![Przemysław Przybyłowicz. Gorlicki kronikarz rzeczywistości [FOTO] zdjęcie przedstawia osoby stojące przed ekranem w kinie, jedna osoba siedzi na krzesełku](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-przemyslaw-przybylowicz-gorlicki-kronikarz-rzeczywistosci-foto-1770658850.jpg)



![Co? Gdzie? Halo! Wystawy oraz rodzinne ferie na kuligu w Regietowie [PONIEDZIAŁEK, 9 lutego 2026] zdjęcie przedstawia konie](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-co-gdzie-halo-ferie-wystawy-oraz-rodzinne-ferie-na-kuligu-w-regietowie-poniedzialek-9-lutego-2-1770631733.jpg)


![Mecz „na musiku”. MKS Gorlice kontra BEMKE Wadowice [RETRANSMISJA] zdjęcie przedstawia mężczyzn na boisku do koszykówki](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-mecz-na-musiku-mks-gorlice-kontra-bemke-wadowice-retransmisja-1770578128.jpg)



![Rozpoczął się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [PROGRAM] zdjęcie przedstawia dwóch chłopaków na ulicy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-rozpoczal-sie-34-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-program-1769336771.jpg)
![Gmina Gorlice. Koło Gospodyń Wiejskich obchodzi 75-lecie istnienia [FOTO] zdjęcie przedstawia uczestników biorących udział w jubileuszu 75 lecia KGW w Bystrej](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gmina-gorlice-kolo-gospodyn-wiejskich-obchodzi-75-lecie-istnienia-foto-1770496601.jpg)





![Gorlice. Zdarzenie pojazdów na ul. Sikorskiego. Są ranni [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia karetkę pogotowia, dwa rozbite samochody](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-zdarzenie-drogowe-na-ul-sikorskiego-1770374499.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze