Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - MARMED, ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66; 501 700 244
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama TERMIX, znicze, wkłady, kwiaty - Przedmieście Dolne 73, Biecz - telefon 607 063 057 lub 501 569 020
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 27 października a 9 listopada 2025
ReklamaRestauracja Galicja już otwarta, Klęczany 213 - Przyjdź, poczuj smak i atmosferę!
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260
ReklamaStudio Treningu Personalnego, ul. Ogrodowa 2, Gorlice, tel. 535 990 898

Libusza. Roztrzaskany mercedes zakończył jazdę w zaroślach [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Dzisiaj (8 czerwca) około godz. 17.50 w Libuszy (Gmina Biecz) doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

 

W ciągu drogi krajowej nr 28 w okolicy przysiółka Kolonia w Libuszy osobowy mercedes wypadł z jezdni, zjechał do rowu, następnie staranował metalowe ogrodzenie, ścinając słupki i niszcząc siatkę, pojazd wpadł do przyległej posesji i przewrócił się na bok.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane służby ratunkowe, strażacy z Biecza, Libuszy i Gorlic, karetka ZRM oraz patrol policji. Jedna z osób biorących udział w zdarzeniu trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

Na czas prowadzenia akcji ratunkowej jeden z pasów jezdni był wyłączony z ruchu.
 

AKTUALIZACJA (źródło: KPP w Gorlicach, 10 czerwca, godz. 15.30)
 

Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 8 czerwca kilka minut przez godz. 18 – informuje rzecznik gorlickiej policji, podkom. Gustaw Janas.

W Libuszy kierujący pojazdem marki Mercedes, mieszkaniec Nowego Sącza, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na pobocze drogi, po czym dachował uszkadzając jednocześnie ogrodzenie posesji. Mężczyzna odniósł lekkie obrażenia ciała i został zabrany do szpitala.

Policjanci z racji tego, że nie spowodował zagrożenia dla innych użytkowników drogi, oraz dlatego, że jechał sam, nałożyli na kierującego mandat karny w wysokości 100 zł.



Napisz komentarz

Komentarze

Raczej 09.06.2024 19:13
Musiał mieć szwung.

ReklamaAutogaz LPG MAR-GAZ, jedyny przedstawiciel sieci Czakram w Gorlicach - montaż - serwis - naprawa instalacji gazowych samochodowych LPG, Gorlice, ul. Dębowa 2 - tel. 502 177 785
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama15, 16 listopada 2025 - Ekspedycja Słodkości, Ekspedycja Orientalna, DARMOWE DMUCHAŃCE - Arena Gorlice
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego