Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Wakacje.pl - Salon Gorlice, ul. Sienkiewicza 2, tel. 514 298 136
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU

Oplem w betonowy przepust

Podziel się
Oceń

Dziś (15 lipca) około godziny 14, w miejscowości Kryg, doszło do poważnej kolizji z udziałem samochodu osobowego typu van. Z niewyjaśnionych w tym momencie przyczyn kierujący utracił panowanie nad pojazdem, który wypadł z jezdni i uderzył w betonowy przepust.

 


Do zdarzenia doszło na łuku drogi wojewódzkiej nr 993 z Gorlice - Dukla. Kierujący opla, jadąc w stronę Gorlic, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, który wpadł w poślizg i wypadł z jezdni do przydrożnego rowu. Tam samochód uderzył w betonowy przepust i został wyrzucony na chodnik, po czy wrócił znów siłą rozpędu na jezdnię.

Na miejsce zdarzenia został zadysponowany zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Samochodem podróżowały dwie osoby. Poszkodowana została pasażerka opla, która po opatrzeniu na miejscu, została zabrana do gorlickiego szpitala. Kierujący nie odniósł żadnych obrażeń.

Ruch po drodze wojewódzkiej nr 993 na czas akcji ratowniczej odbywał się wahadłowo.



Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

olo 18.07.2017 06:35
http://www.terazjaslo.pl/2017/06/skpl-uruchomi-polaczenia-kolejowe-miedzy-jaslem-a-gorlicami/

Mieszkanka 17.07.2017 16:15
Nie bezzasadnie policja stoi na drodze wjazdowej poniżej. Mają tam urodzaj mandatow a wójt nie wyciąga z tego żadnych wniosków, przecież jego dziecka nikt tam nie potrąci przez brak chodnika. To jest karygodne!

Agnieszka 17.07.2017 16:09
Zapraszam na rekonesans . Jest to odcinek drogi na którym wybitnie często łamie się przepisy dotyczące prędkości. Nie pierwszy samochód który tam zaliczył fosę.

arbuzkgr 16.07.2017 18:37
Kołonowegotargu i wszystko jasne

Żaneta 16.07.2017 17:53
Kryg by zyskał w gminie Gorlice.

Ona 16.07.2017 12:34
Tam powinni powstać barierki ochronne skoro jadą jak wariaci.

Mieszkaniec 16.07.2017 12:18
Kogoś tam zabije jak gmina nie da chodnika od sklepu do przestanku Kryg Petrol

robek 16.07.2017 07:32
kolego nie wyciągałbym tak pochopnych opinii, być może było za szybko, i gość wpadł w poślizg, a może wyskoczyło miu jakieś zwierzę, pies, kot, skąd wiesz? Nie życzę nikomu takiej sytuacji ... często jest tak że nawet przy normalnej prędkości 60-70 km/h wybój na drodze może spowodować utratę przyczepności opon i o wypadnięcie z drogi nie trudno. Było ślisko, może te wszystkie czynniki nałożyły się na siebie i stąd nieszczęście.

www 15.07.2017 17:13
odebrać prawko za brawurę i wyższość nad innymi sprawa karna

Inzagi 15.07.2017 14:39
Duzo szczęścia w tym nieszczęściu mieli ci ludzie, uderzenia w beton kończą sie przeważnie bardzo złe .....

Dzido 15.07.2017 13:57
Pusto w głowie i nic więcej,tyle tego komentarza.

Reklama Kamieniarstwo nagrobkowe, budowlane, liternictwo kamieniarskie - nagrobki, piwnice grobowe, parapety, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, zdjęcia nagrobkowe, akcesoria: krzyże, krzyżyki, wazony - Szymbark, przy DK28, tel. 577 890 169, 795 249 888
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Gmina Sękowa zaprasza na IV Festiwal Wina i Sera w Sękowej, 3 lipca - 5 lipca 2026
Reklama

Temperatura: 16°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego