Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
ReklamaWakacje.pl Gorlice, ul. Sienkiewicza 2 - tel. 514 298 136 - OFERTY ZIMA 2025/26 już dostępne
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Podaruj dzieciom dom! Zostań rodziną zastępczą - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Słoneczna 7, Gorlice, tel. 18 352 53 80
Reklama Życzymy Wam, aby te Święta Bożego Narodzenia były pełne ciepła, spokoju i rodzinnej atmosfery. Niech magia wigilijnego wieczoru przyniesie radość, a świąteczne dni będą czasem odpoczynku i refleksji. Oby nadchodzący Nowy Rok był czasem realizacji marzeń, sukcesów i wielu niezapomnianych chwil. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! życzą Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy Baku Spółdzielczego w Gorlicach
Reklama Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niech narodzenie Chrystusa wniesie w codzienność radość, spokój i odnowioną nadzieję, a dom wypełni miłością, która jednoczy i umacnia. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen dobra, ciepła rodzinnych spotkań oraz wewnętrznego światła, któe prowadzi przez cały nadchodzący rok. Składa Tomasz Płatek Radny Sejmiku Małopolskiego

Dlaczego 11-latek uciekł z domu? Czy to zdarzenie ma coś z tym wspólnego? [VIDEO]

Podziel się
Oceń

Film z Nowego Sącza znalazł się ostatnio w centrum uwagi internautów za sprawą zdarzenia, które wzbudziło wiele emocji i spekulacji. Na popularnej grupie Facebook Forum Mieszkańców Nowy Sącz pojawiło się nagranie, które wywołało niemałe poruszenie. Film, zarejestrowany przez monitoring, pokazuje moment kolizji samochodu dostawczego z zaparkowanymi pojazdami na parkingu. Kierowcą okazał się być... 11-letni chłopiec, który po wypadku natychmiast opuścił miejsce zdarzenia.
uszkodzone pojazdy po kolizji na parkingu w Nowym Sączu
Zdarzenie związane z zaginięciem 11-letniego chłopca w Nowym Sączu

Autor: Forum Mieszkańców Nowy Sącz/Karol Remus

 

Na nagraniu wyraźnie widać, jak samochód dostawczy uderza w zaparkowane inne pojazdy, następnie chłopiec wybiega z kabiny kierowcy, pozostawiając za sobą zniszczone karoserie. Użytkownik Karol Remus, który udostępnił film, opatrzył go wymownym opisem, co tylko podsyciło zainteresowanie i spekulacje na temat zdarzenia.

Nieco wcześniej, w Nowym Sączu ruszyły poszukiwania 11-letniego chłopca, który zaginął. Jego rysopis wydany przez policję zgadza się z wyglądem chłopca widocznego na filmie. Na szczęście, jak poinformowała Komenda Miejska Policji, poszukiwania zakończyły się sukcesem. Chłopiec został odnaleziony, jest cały i zdrowy, i wrócił już pod opiekę rodziców.

Czy te dwa wydarzenia są ze sobą powiązane? Wszystko na to wskazuje, choć ostateczne potwierdzenie będzie możliwe dopiero po zakończeniu śledztwa. Właściciele zniszczonych samochodów z pewnością będą dążyli do uzyskania odszkodowania. Jedno z uszkodzonych aut należało do dobrze znanej firmy budowlanej działającej na terenie Sądecczyzny, co tylko komplikuje sprawę.

Ta sytuacja budzi wiele pytań, na które odpowiedzi będą szukane w najbliższym czasie. Jak chłopiec zdobył kluczyki do samochodu dostawczego? Co skłoniło go do tak ryzykownego czynu? Czy były to tylko dziecięce wybryki, czy może coś poważniejszego?

Na pewno pojawią się pytania do odpowiednich instytucji i służb, a uzyskane informacje przedstawimy naszym Czytelnikom. Sytuacja jest dynamiczna i z pewnością będzie miała swoje konsekwencje prawne. Na razie jednak cieszymy się, że chłopiec jest bezpieczny i wrócił do domu.

O dalszym rozwoju wydarzeń będziemy informować wkrótce.


O zaginięciu 11-latka z Nowego Sącza informowaliśmy we wtorkowym artykule.
 

 


Źródło info: DTS 24
Źródło video: Forum Mieszkańców Nowy Sącz/Karol Remus

 


Napisz komentarz

Komentarze

Ja 27.06.2024 18:47
Może zatrudnił się jako kierowca. W końcu wakacje jest okazja żeby dorobić. Teraz ciężko o dobrego pracownika. 😂😂😂😂😂😂

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
zdjęcie przedstawia wilka Wilk w przysiółku Podwójtowie porwał psa. Zabezpieczcie zwierzęta i gospodarstwa przed drapieżnikiem Przed momentem odebraliśmy poruszający telefon od jednej z naszych czytelniczek z Libuszy, z przysiółka Podwójtowie, w powiecie gorlickim. Kobieta zadzwoniła roztrzęsiona, bo – jak relacjonuje – dziś kilkadziesiąt minut wcześniej, około godz. 16 pod jej dom podszedł wilk i porwał psa. To zdarzenie, choć dotyczy konkretnego miejsca, brzmi jak ostrzeżenie dla wielu mieszkańców mniejszych miejscowości, gdzie domy stoją na otwartym terenie, a posesje bywają nieogrodzone.Data dodania artykułu: 22.12.2025 18:34Liczba komentarzy artykułu: 4Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10zdjęcie przedstawia dom rozświetlony światełkami Dom gorlickich Griswoldów znów rozświetlony [FOTO] Na ul. Stróżowskiej w Gorlicach znów zrobiło się jasno jak w filmie. „Chatka gorlickich Griswoldów” została rozświetlona i od razu zaczęła przyciągać wzrok kierowców przejeżdżających tą trasą.Data dodania artykułu: 24.12.2025 18:39Liczba komentarzy artykułu: 6Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 9zdjęcie przedstawia dwóch chłopców idących w komeżkach po ulicy miasta Rozpoczyna się wizyta duszpasterska w parafiach Gorlic [PORZĄDEK KOLĘDY] Społeczność parafian w Gorlicach poszukuje już informacji, gdzie i o której godzinie pojawią się księża w ramach wizyty duszpasterskiej. Poniżej publikujemy porządek kolędy w mieście dla parafii, które udostępniły harmonogram. W przypadku dwóch wspólnot na oficjalny plan nadal czekamy, dlatego warto śledzić ogłoszenia parafialne i komunikaty w gablotach.Data dodania artykułu: 26.12.2025 11:36Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 8
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: -1°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 27 km/h

Reklama
Reklama