Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Biecz. Kolizja volkswagena i toyoty na DK28 [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Dzisiaj (27 sierpnia) kilkanaście minut przed godz. 16 w Bieczu, w ciągu drogi krajowej nr 28, doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej.
rozbity samochód stojący na poboczu, obok osoby i policjanci
Kolizja niedaleko granicy powiatów gorlickiego i jasielskiego, w Bieczu, na DK 28.

Autor: nadesłane przez Czytelników

 

Kilkaset metrów przed granicą powiatów gorlickiego i jasielskiego, na podjeździe do wzniesień prowadzących z Biecza w kierunku Siepietnicy, doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych.

Pierwszy z pojazdów, którym jest toyota ma uszkodzony tył, w drugim, volkswagenie, rozbity jest przód karoserii.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności tego incydentu drogowego. W tym miejscu trzeba liczyć się z utrudnieniami.


AKTUALIZACJA (źródło: KPP w Gorlicach, 30 sierpnia, godz. 10.40)
 

27 sierpnia około godz. 15.10 w Bieczu na Przedmieściu, kierujący pojazdem marki volkswagen, obywatel Estonii, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Toyota, którym kierował inny obywatel Estonii, i doprowadził do zderzenia, najeżdżając na jego tył – informuje rzecznik gorlickiej policji, podkom. Gustaw Janas.

Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został pouczony.


Źródło info: KPP w Gorlicach

 


Napisz komentarz

Komentarze

Tom 30.08.2024 17:15
A dlaczego pouczony???? 1200 zeta i 12 punkciaków się należy.

Tom 30.08.2024 17:12
A dlaczego pouczony???

wkrótce 28.08.2024 19:35
Więcej szczegółów wkrótce.

ReklamaAeroklub Podhalański Nowy Sącz - przejmij stery i zostań pilotem - szkoelnie samolotowe - szkolenie szybowcowe - szkolenie do licencji samolotowej - szkolenie dodatkowe - ZADZWOŃ 18 444 84 09
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 14Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10zdjęcie przedstawia gorlicki ratusz na rynku Czym jeżdżą radni z Gorlic? Sprawdziliśmy ich oświadczenia majątkowe. Od lokalnych krezusów po skromnych Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gorlicach pojawiły się oświadczenia majątkowe wszystkich 21 radnych Rady Miasta za rok 2024. To coroczny obowiązek, który pozwala mieszkańcom sprawdzić, czym dysponują ich reprezentanci: jakie mają nieruchomości, ile oszczędności zgromadzili, z jakich źródeł osiągają dochody i – co wielu ciekawi najbardziej – jakimi samochodami jeżdżą.Data dodania artykułu: 23.07.2025 11:14Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 8
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 21°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 1 km/h

Reklama
Reklama