Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10%!

Wyjazd do Dębowca z Gorlickim Klubem Abstynenta „Egida” [FOTO]

Podziel się
Oceń

Gorlicki Klub Abstynenta „Egida” zorganizował w niedzielę wyjazd do Dębowca, podczas którego uczestnicy mieli okazję zwiedzić Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej. Wydarzenie było okazją do modlitwy, integracji oraz wsparcia osób i ich rodzin, które wyszły z uzależnienia.
Klub Abstynenta „Egida” w Dębowcu
Wyjazd Klubu Abstynenta „Egida” do Dębowca

Autor: UM Gorlice

 

W niedzielę, 8 września Gorlicki Klub Abstynenta „Egida” zorganizował wyjazd do Dębowca. Wydarzenie rozpoczęło się Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić świątynię, a także obejrzeć film dotyczący historii Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w La Salette oraz Sanktuarium w Dębowcu. Po obiedzie, w podziękowaniu za dar abstynencji, wspólnie odmówiono Różaniec na dróżkach przy placu Bazyliki.

Było to kolejne spotkanie integracyjne, tak bardzo ważne dla środowiska abstynenckiego. Działania, które prowadzi Klub, mają na celu wsparcie osób i ich rodzin, które wyszły z uzależnienia i pomoc w utrzymaniu abstynencji. 

Burmistrza Miasta Gorlice reprezentował inspektor z Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji Piotr Gajda.

Klub pragnie serdecznie podziękować za dofinansowanie spotkania Miastu Gorlice. Wyjazd zrealizowano w ramach zadania publicznego „Wspomaganie ruchu abstynenckiego na rzecz mieszkańców Miasta uzależnionych od alkoholu” na rok 2024.

 

Źródło foto: UM Gorlice

 

Źródło foto: UM Gorlice

 

Źródło foto: UM Gorlice

 

Źródło info i foto: Grażyna Wawrzonek Prezes Klubu „Egida”/UM Gorlice

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama Kamieniarstwo nagrobkowe, budowlane, liternictwo kamieniarskie - nagrobki, piwnice grobowe, parapety, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, zdjęcia nagrobkowe, akcesoria: krzyże, krzyżyki, wazony - Szymbark, przy DK28, tel. 577 890 169, 795 249 888
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Gmina Sękowa zaprasza na IV Festiwal Wina i Sera w Sękowej, 3 lipca - 5 lipca 2026
Reklama

Temperatura: 27°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: butelkka Treść komentarza: Zamiast normalnie pracować robią pokazówki .Po co to komu ? Zaraz pewnie kaweczka ,poczęstunek .Do roboty !!! Ciekawe ile pieniędzy idzie na takie spotkania otwarcie drogi ,mostu, w przedszkolu,dps,szkole itd ... Wszędzie korytko musi być a dla Tych co najbardziej potrzebują NIE MA . Ciekawe czy ludzie zgadną ile zarabiają Panie opiekunki np.w DPS (dom pomocy społecznej)przy przewijaniu ludzi chorych,cierpiących ? Bardzo cięzka praca .Podpowiem najniższą krajową .A taki co od imprezki do iprezki ,od spotkania do spotkania ile ? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: strona wuwuwu Treść komentarza: Patrząc na pogarszającą się sytuację gospodarczą na naszym gorlickim podwórku, zaciąganie tak dużego kredytu jest złym działaniem. Tym bardziej, że nikt z popierających ten pomysł nie pokazał jego pełnego kosztu. Mieszkańców ubywa, młodzieży w szkołach ubywa, podmiotów płacących podatki też ubywa. To kto to będzie spłacał za 10 lat? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:54 Źródło komentarza: Jeden głos zdecydował. Tak głosowali radni nad wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Gorlickiego Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Stolik z wódką i rura dla pań impreza udana podatnik zaplaci Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: W Treść komentarza: Pani radna z przedmieścia jaka dumna a prosić żeby postarała się o poprawę lokalnych dróg na przedmieściu to ona problemu nie widzi i chow głowę w piasek !!! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:05 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego