Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU

Co? Gdzie? Halo! [CZWARTEK, 6 lutego 2025]

Podziel się
Oceń

Sprawdź, co dziś będzie działo się w powiecie gorlickim. Znajdziesz tu najświeższe informacje o dzisiejszych imprezach i wydarzeniach, które pozwolą Ci na miłe spędzenie wolnego czasu.
Wrzucanie karty do głosowania do urny
Dziś jest Światowy Dzień Wyborów

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info©

 

CZWARTEK, 6 lutego 2025

Imieniny obchodzą:  Amand, Amanda, Antoni, Bogdan, Bogdana, Bohdan, Bohdana, Dorota, Gaston, Joachim, Leon, Leona, Paweł, Szymon, Tytus, Wedast i Zdziewit.
 

Dziś jest Światowy Dzień Wyborów

Światowy Dzień Wyborów ustanowiony został przez Konferencję Światowych Organizacji Wyborczych w 2005 roku w węgierskim Siófok. Święto symbolizuje powszechne prawo obywateli do udziału w wyborach oraz poszanowanie demokratycznych praw i wolności obywatelskich.

Dziś jest Dzień Boba Marleya

Dzień Boba Marleya ustanowiono w 1990 roku, 9 lat po jego śmierci. Data obchodów 6 lutego wiążę się oczywiście z datą narodzin muzyka. W Jamajce jest to święto narodowe – ulice przystrojone są flagami rasta, a zabawa trwa cały tydzień – odbywają się koncerty, wystawy, festiwale. 

Dziś jest Międzynarodowy Dzień Barmana

Pewnie nikt nie zna tylu życiowych historii co on. Dziś kolejny raz wypijmy jego zdrowie- najlepiej oczywiście w barze.


 
               Kalendarz słoneczny: 
  • Wschód słońca: 6:59
  • Zachód słońca: 16:39
  • to 37 dzień roku, do końca pozostało 328 dni

 

Pogoda. Powiat gorlicki

 

Repertuar kin (6 lutego):

Kino Kolory w Gorlicach:
  • godz. 11.30 – Basia. Radzę sobie!
  • godz. 12.30 – Dzielna banda i tajemnica zaginionego wujka 
  • godz. 14.10 – Looney Tunes: Porky i Daffy ratują świat 
  • godz. 15.40, 17.20 – Dog Man
  • godz. 19 – Dalej Jazda!
  • godz. 20.45 – Światłoczuła
Kino Farys w Bieczu:
  • godz. 15 – Zima Mamy Mu
  • godz. 17.30 – Dalej Jazda!
  • godz. 20 – Sztuka pięknego życia
Kino Helios w Nowym Sączu:
  • Simona Kossak - Kultura Dostępna – 18
  • Looney Tunes: Porky i Daffy ratują świat – 11.50, 14.45, 17.30
  • 3000 metrów nad ziemią – 19.15, 21.30
  • Dzielna banda i tajemnica zaginionego wujka – 14
  • Towarzysz – 18.45, 21
  • Zmiennokształtni – 12.40, 16.20
  • Piep*zyć Mickiewicza 2 – 16, 18.20, 20.40
  • Kleks i wynalazek Filipa Golarza – 10, 15.20
  • Sonic 3. Szybki jak błyskawica – 10, 15
  • Dalej jazda! – 20.10
  • Dog Man – 12.30, 17
  • Mufasa: Król Lew – 13
  • Światłoczuła – 19.45
  • Basia. Radzę sobie! – 12
  • Better Man: Niesamowity Robbie Williams – 13.30

     

Gorlice. Wydarzenia

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach zaprasza na XXXII Mistrzowski Kurs 2025.

 

Gorlice. Wystawy

Muzeum Regionalne PTTK w Gorlicach zaprasza na wystawę czasową zatytułowaną „SIMP w Gorlicach. 1965-2024”. Ekspozycja została przygotowana wspólnie ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Mechaników Polskich Oddział w Gorlicach.

W przyszłym roku przypadać będzie 60-lecie działalności Oddziału. Jest to doskonała okazja, aby przypomnieć o jego historii i dorobku, a przede wszystkim o osobach, które go tworzyły i tych, które obecnie są w nim zrzeszone.

Obok dokumentów i dyplomów zaprezentowane zostaną  odznaczenia i liczne, także archiwalne zdjęcia.

 

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach zaprasza do Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach na uroczysty wystawę Marca Chagalla. 

 

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach zaprasza do Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach na wystawę Aleksandry Majki (Maykovej). Wystawa będzie prezentowana do 23 marca 2025 roku.

 

Biecz. Wystawy

Biblioteka Biecz zachęca do oglądania wystawy „Artystyczny Biecz”, która jest przeglądem prac artystów związanych z Bieczem.

 

Łosie. Wystawy

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów zaprasza na wystawę autorstwa Natalii Hładyk pt. „W czepcu urodzona – rekonstrukcje rodzinne”, w piątek 20 grudnia 2024 o godzinie 17 w Zagrodzie Maziarskiej w Łosiu.

 

Nowy Sącz. Wydarzenia

Mała Galeria w Nowym Sączu zaprasza na wernisaż wystawy Marty Hübner rzeźba -fotografia-media. Wydarzenie odbędzie się 6 lutego 2025 o godz. 18 w Nowosądeckie Małej Galerii ul. Jagiellońska 35. Wystawa potrwa do 1 marca 2025r.

 

Jasło. Wydarzenia

Kilkadziesiąt prac malarskich słowackiego artysty Ottó Szabó będzie można obejrzeć podczas lutowej wystawy w Galerii Jasielskiego Domu Kultury.

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 17°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Roverek Treść komentarza: Szkoda ze takie imprezy kazdorazowo wabią do Gorlic domorosłych "rajdowcow". To co sie dzieje w tym okresie na ulicach a nocami na osiedlach woła o pomste do nieba. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 08:36 Źródło komentarza: Sebastian Stec zdominował Magurę Małastowską. Emocje, kraksy i zmienna pogoda podczas GSMP [FOTO] Autor komentarza: Podaj hasło, coś tam Jasło Treść komentarza: Tylko w Jaśle takie osoby dumnie noszące miano po glinianym wyrobie do przechowywania napojów 🤣 Data dodania komentarza: 14.06.2026, 19:17 Źródło komentarza: Przyjechał na policyjny dozór bez prawa jazdy i pod wpływem narkotyków Autor komentarza: Omair Treść komentarza: Smród, brud i hałas tyle w temacie. Dziwne jest, że miejsce nie jest rezerwatem, aby nie było akceptacji i zakazu do organizacji tego typu wydarzeń. Data dodania komentarza: 13.06.2026, 13:15 Źródło komentarza: Deszcz, poślizgi i wielkie emocje. Trwa 13. Wyścig Górski Magura Małastowska [FOTO] Autor komentarza: Mitar Treść komentarza: Ze zdjęć wynika, że koparka nie stoi na poboczu drogi tylko na terenie plebanii. Jest tam budowane ogrodzenie. Kierujący motocyklem raczej nie mógł poruszać się drogą główną tylko jeździł po parkingu kościelnym. Z drogi głównej w to miejsce trzeba skręcić i pokonać ok. 20m. Więc to nie pobocze. Na parkingu często wiele osób "trenuje umiejętności". Nawet w nocy. Data dodania komentarza: 13.06.2026, 09:58 Źródło komentarza: Zagórzany. Zderzenie motocyklisty z zaparkowaną minikoparką
Reklama