Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
ReklamaFejklowicz, Gorlice, ul Chopina 38,  - Artykuły elektryczne - oświetlenie LED - kable i przewody - osprzęt elektroinstalacyjny - telewizja przemysłowa - systemy alarmowe - aparatura modułowa
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025

Halo Tu Weekend. Koncerty Walentynkowe [14 lutego – 16 lutego 2025]

Podziel się
Oceń

Walentynkowy weekend w powiecie gorlickim zapowiada się niezwykle atrakcyjnie! Od romantycznych koncertów, przez konkursy muzyczne i artystyczne, aż po maraton grozy dla miłośników nietypowych wrażeń – każdy znajdzie coś dla siebie. Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy zaprasza na Powiatowy Konkurs Piosenki o Miłości, Bieckie Centrum Kultury organizuje Walentynki w Kinie Farys, a Muzeum Ziemi Bieckiej zachęca do wspólnego malowania portretów. Dla fanów mocnych emocji Kino Helios przygotowało Antywalentynki – maraton horrorów. Nie zabraknie też sportowych emocji – w Gorlicach i Bieczu odbędzie się Finał Mistrzostw Małopolski Kadetów. Sprawdźcie, jakie wydarzenia czekają na Was w najbliższy weekend!
Plakaty imprez w powiecie gorlickim
Plakaty imprez weekendu 14 lutego – 16 lutego

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info©

 

Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy zaprasza do udziału w powiatowym konkursie Piosenki o Miłości pod patronatem Wójta Gminy Moszczenica.

 

Bieckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na Walentynki w Kinie Farys w Bieczu. Spędźcie ten wyjątkowy dzień w romantycznej atmosferze i wspólnie zanurzcie się w świat filmowej miłości!

Dodatkowe atrakcje:

  •  Losowanie upominków – wśród widzów rozdamy kosmetyki, vouchery i inne niespodzianki!,
  • Drobny poczęstunek dla zakochanych – chwila słodkiej przyjemności przed seansem,
  • Promocje w kinowym sklepiku – wyjątkowe oferty na walentynkowy wieczór.

 

Muzeum Ziemi Bieckiej zaprasza na wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił w sztuce wzajemnego portretowania się!

Zabierz do muzeum swojego Partnera, Partnerkę, Rodzica, Siostrę, Brata, Przyjaciela lub Przyjaciółkę! Innymi słowy, bliską Ci Osobę, której chcesz okazać uczucie przez stworzenie wyjątkowego portretu! Wspólne malowanie poprzedzi krótka prelekcja dotycząca „kochanych” muzealiów w naszych zbiorach.

 

Wspólne oglądanie horrorów jest dla nas najwyższą formą romantyzmu, a jeśli przytulanie to tylko ze strachu! W piątek 14 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i mdłej, walentynkowej atmosfery, przygotowaliśmy noc pełną strachu. Pokażemy cztery przerażające filmy, na początek premierowo „GRAFTED”! Dalej wyczekiwany „TOWARZYSZ”, a po krótkiej przerwie dwie przedpremiery: „DOM OSOBLIWOŚCI” i na koniec „MADS”. 

 

Bieckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na Walentynki w Kinie Farys w Bieczu. Spędźcie ten wyjątkowy dzień w romantycznej atmosferze i wspólnie zanurzcie się w świat filmowej miłości!

Dodatkowe atrakcje:

  •  Losowanie upominków – wśród widzów rozdamy kosmetyki, vouchery i inne niespodzianki!,
  • Drobny poczęstunek dla zakochanych – chwila słodkiej przyjemności przed seansem,
  • Promocje w kinowym sklepiku – wyjątkowe oferty na walentynkowy wieczór.

 

W dniach 14-16 lutego 2025 rozegrany zostanie w Gorlicach i Bieczu Finał Mistrzostw Małopolski Kadetów.

W piątek, 14 lutego oraz w niedzielę, 16 lutego mecze będą rozgrywane w hali OSiR w Gorlicach, natomiast w sobotę, 15 lutego, wszystkie mecze rozgrywane będą w hali PZPO w Bieczu.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej zaprasza na dwa koncerty walentynkowe w wykonaniu Emilii Chowaniak, które odbędą się 15 i 16 lutego (sobota, niedziela) o godz. 16 w pierogarni „Pierogi pod Ferdlem”/Domu Zdrojowym w Wapiennem.

 

Biblioteka Biecz serdecznie zaprasza w najbliższą sobotę (15 lutego) o godz. 17:30 do udziału w wernisażu wystawy połączonym z podsumowaniem Przeglądu ARTYSTYCZNY BIECZ - FOTOGRAFIA i wręczeniem Nagrody im. Krystyny Skowronek.

 

Plemię – międzypokoleniowa grupa teatralna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Uściu Gorlickim zapraszają wszystkich na koncert pod tytułem „KLINIKA ZŁAMANYCH SERC”.

 

Bieckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na niezwykły koncert Phillipa Brackena, który odbędzie się 15 lutego 2025 roku na scenie Biecki Jarmark Kultury.

 

Wieczór z Grzegorzem Śmiałowskim – artystą z grupy „Bez zobowiązań”, który przez lata budował magię projektu „W górach jest wszystko, co kocham”.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej zaprasza na dwa koncerty walentynkowe w wykonaniu Emilii Chowaniak, które odbędą się 15 i 16 lutego (sobota, niedziela) o godz. 16 w pierogarni „Pierogi pod Ferdlem”/Domu Zdrojowym w Wapiennem.

 

Starostwo Powiatowe w Gorlicach oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach zapraszają na koncert pt. „Film(l)ove piosenki”. Piosenki zaprezentowane przez młodych wokalistów ze studia wokalnego MDK będą pochodzić z różnych filmów miłosnych. Zestaw utworów gwarantuje wspaniałą zabawę.

 

Jeśli nie macie jeszcze planów na walentynkowy weekend, serdecznie zapraszamy na klimatyczny koncert Grażyny Łobaszewskiej i Adama Nowaka! Artyści wystąpią wraz z zespołem Ajagore.

Luty: 

 

Repertuary kin:

W kategorii Imprezy publikujemy wydarzenia z regionu. Jeśli masz informacje o ciekawym wydarzeniu, koncercie lub wernisażu – napisz do nas, przekażemy tę informację dalej! 

Dodamy Twoją imprezę do kalendarza imprez bezpłatnie oraz zamieścimy ją w cotygodniowym artykule z serii „Halo Tu Weekend”. Informacje o wydarzeniu wyślij na adres: [email protected] lub poprzez Fb lub w wiadomości na IG.

Ważne: jeśli po dodaniu wydarzenia, następują zmiany w planowanym programie lub czasie wydarzenia, prosimy o przesyłanie aktualizacji.

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaStudiuj w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
ReklamaAeroklub Podhalański Nowy Sącz - przejmij stery i zostań pilotem - szkoelnie samolotowe - szkolenie szybowcowe - szkolenie do licencji samolotowej - szkolenie dodatkowe - ZADZWOŃ 18 444 84 09
ReklamaAkademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi | Filia w Jaśle, STUDIUJ BLISKO SIEBIE ADMINISTRACJĘ LUB PEDAGOGIKĘ, studia licencjackie i magisterskie podyplomowe wspomagane on-line | ZAPISZ SIĘ TERAZ! STYPENDIA NAWET DO 4500 ZŁ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 20°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 13 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12