Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Co? Gdzie? Halo! [WTOREK, 25 lutego 2025]

Podziel się
Oceń

Nie przegap żadnego wydarzenia kulturalnego, koncertu czy wystawy! Zawsze będziesz na bieżąco z życiem rozrywkowym w Twojej okolicy dzięki regularnemu sprawdzaniu naszej strony każdego ranka.
Kibieta w kapeluszu i żółta walizka
Już dziś spotkanie podróżnicze z Marią Zielińską

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info©

 

WTOREK, 25 lutego 2025

Imieniny obchodzą:  Adam, Antonina, Bolebor, Cezariusz, Cezary, Dioskur, Donat, Gromisław, Herena, Just, Konstancjusz, Lubart, Modest, Nicefor, Papiasz, Romeusz, Serapion, Tarazjusz, Tolisław, Tolisława, Walburga, Wiktor i Wiktoryn.

 

              Kalendarz słoneczny: 
  • Wschód słońca: 6:25
  • Zachód słońca: 17:11
  • to 56 dzień roku, do końca pozostało 309 dni

 

Pogoda. Powiat gorlicki

 

Repertuar kin (25 lutego):

Kino Kolory w Gorlicach:
  • godz. 13 – Dzielna banda i tajemnica zaginionego wujka
  • godz. 14.30 – Jeden na milion
  • godz. 16.30 – Pies na medal
  • godz. 18.15, 20.30 – Bridget Jones: Szalejąc za facetem
Kino Farys w Bieczu:
  • godz. 15 – Bambi. Opowieść leśna
  • godz. 17.30, 20 – Bridget Jones: Szalejąc za facetem
Kino Helios w Nowym Sączu:
  • Nosferatu – 16.10, 18.30, 21.30
  • Jeden na milion – 13.30, 17.15, 19.45
  • Bridget Jones: Szalejąc za facetem – 11.45, 15, 18, 21
  • Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat – 13, 15.45, 17.45, 20.30
  • Naznaczeni – 19, 21.15
  • Pies na medal – 11.15, 15.40
  • Fantastyczny Angelo – 13
  • Piep*zyć Mickiewicza 2 – 13.50
  • Kleks i wynalazek Filipa Golarza – 14.40
  • Dzielna banda i tajemnica zaginionego wujka – 10

 

Gorlice. Wydarzenia

Koło Miejskie Oddziału PTTK w Gorlicach i Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zapraszają na spotkanie podróżnicze z Marią Zielińską, które odbędzie się 25 lutego 2025 r. (wtorek) o godz. 16, w sali Pod Sową (ul. Jagiełły 1, II piętro).

W trakcie spotkania będzie można usłyszeć opowieść o podróży do Argentyny w rejony Patagonii — krainy lodowców i jezior, Ziemi Ognistej, Buenos Aires oraz Wodospadów Iguacu. 

 

Gorlice. Wystawy

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach zaprasza do Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach na wystawę Aleksandry Majki (Maykovej). Wystawa będzie prezentowana do 23 marca 2025 roku.

 

Muzeum Regionalnym PTTK w Gorlicach zaprasza na nową wystawę czasową. Ekspozycja zatytułowana „Cmentarze wojenne w Beskidzie Niskim i na Pogórzu w fotografii Andrzeja Piecucha” będzie pierwszym z wydarzeń upamiętniających 110. rocznicę Bitwy Gorlickiej.

Ponad 50 zdjęć ukaże różnorodność, a zarazem unikatowość żołnierskich nekropolii na naszym terenie. Obejmą one Okręgi: I – Żmigród, III – Gorlice oraz IV - Łużna.

 

Biecz. Wystawy

Biblioteka Biecz zachęca do oglądania wystawy „Artystyczny Biecz”, która jest przeglądem prac artystów związanych z Bieczem.

 

Szymbark. Wystawy

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach zaprasza do oficyny dworskiej przy Kasztelu w Szymbarku na wernisaż wystawy słowackiego fotografika Josefa Gefferta. 

 

Wysowa-Zdrój. Wystawy

Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego Beskidu Gorlickiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Uściu Gorlickim zapraszają serdecznie na wystawę w Galerii Stara Remiza. 
Będą to prace Krzysztofa Piotrowskiego, który mieszka i maluje w Gładyszowie w gm. Uście Gorlickie. Na co dzień jego prace można zobaczyć w jego prywatnej „Galerii Pod Mostem” w Gładyszowie. 

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
ReklamaAdvertisement
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 16°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12