Na scenie pojawiła się młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Sękowej, która zaprezentowała repertuar wokalny, pokazując talent i zaangażowanie młodego pokolenia.
Publiczność mogła usłyszeć także Ewę Niweadną-Łady wraz z zespołem Loma, energetyczne wystąpienie artysty znanego jako Mr Góral oraz folkową i pełną temperamentu Kapelę Jafer.
Dużym powodzeniem cieszyła się tradycyjna loteria fantowa „Miś”, w której można było zdobyć atrakcyjne nagrody. Obok sceny przygotowano stoiska z rękodziełem artystycznym, a Koła Gospodyń Wiejskich prezentowały swoje wyroby kulinarne, które niezmiennie wzbudzały uznanie odwiedzających. Istotnym punktem programu był także konkurs na chleb pogórzański, wpisujący się z towarzyszące dożynkom Święto Chleba.
Wieczór uświetniła potańcówka z zespołem Loma, która przyciągnęła wielu miłośników tańca. Kulminacyjnym momentem dnia była zabawa „Piana party”, podczas której plac w Sękowej zamienił się w widowisko pełne kolorów i muzyki, dostarczając uczestnikom niezapomnianych wrażeń.
Napisz komentarz
Komentarze