Była wieloletnią pracowniczką Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach, jako nauczycielka specjalizowała się w przedmiotach z dziedziny gastronomii i ekonomii. W latach 1990 - 2012 piastowała też stanowisko wicedyrektora szkoły.
Związana z Zespołem Szkół Zawodowych w Gorlicach od 1984, była absolwentką tej szkoły, w trakcie działalności dydaktycznej nagradzana licznymi nagrodami dyrektora szkoły, starosty, otrzymała medal Komisji Edukacji Narodowej z 2004.
Rodzinie oraz najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia.






Napisz komentarz
Komentarze