Na miejsce skierowano kilka jednostek OSP z gminy Sękowa oraz strażaków z JRG Gorlice. Ogień na szczęście został szybko opanowany, a budynek udało się uratować.
Według wstępnych informacji płomienie zostały zduszone na wczesnym etapie i nie przeniosły się na inne pomieszczenia drewnianego domu.
Więcej szczegółów po uzyskaniu notatki od rzecznika PSP w Gorlicach.


![Małastów. Paliło się w drewnianym budynku mieszkalnym [FOTO] zdjęcie przedstawia wozy strażackie na drodze, w tle drzewa i dom drewniany](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-malastow-palilo-sie-w-drewnianym-budynku-mieszkalnym-foto-1769373773.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze