Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 27 października a 9 listopada 2025
ReklamaRestauracja Galicja już otwarta, Klęczany 213 - Przyjdź, poczuj smak i atmosferę!
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260
ReklamaStudio Treningu Personalnego, ul. Ogrodowa 2, Gorlice, tel. 535 990 898

Kuchnia inaczej, bo w czekoladzie

Podziel się
Oceń

Witajcie w mojej krainie smaków. Jaka to kraina? Czekoladowa. Postaram się Was wprowadzić w nią krok po kroku. Drogie Panie i Panowie, nie obawiajcie się, moje przepisy nie są karkołomnym kulinarnym wyzwaniem. Kuchnia w czekoladzie, czekolada w kuchni - świetne połączenie, do którego postaram się Was przekonać. Rozpoczynamy nową autorską serię na naszym portalu.

 

Z autorką bloga, Joanną Tokarz, o jej zamiłowaniu do "pichcenia" udało nam się porozmawiać w trakcie jej urlopu macierzyńskiego:

haloGORLICE: Skąd pomysł na prowadzenie kulinarnego bloga?
Joanna Tokarz: Gotowanie stało się dla mnie prawdziwą pasją tuż po ślubie, a oczekiwanie na maleństwo sprawiło, że mogłam poświęcić temu mnóstwo czasu. Dziś mieszam w garnkach, piekę, a jedynymi zakupami którymi lubię i robię- są te spożywcze.

haloGORLICE: Skąd czerpiesz pomysły na swoje przepisy i wypieki?
J.T: Źródłem przepisów są przede wszystkim zeszyty mojej mamy, na przemian z moimi własnymi pomysłami. A tych mi nie brakuje. Moim ulubionym smakołykiem jest ciasto z kremem pomarańczowo- miętowym, przepisu szukajcie na blogu... 

haloGORLICE: Blogów kulinarnych jest bardzo wiele, czym będzie odróżniał się Twój od innych?
J.T: Mój blog to nie tylko przepisy ale też i emocje. Kuchnia w czekoladzie, to moje cztery kąty. Nie tylko moje ale też jest to miejsce, gdzie teraz urzęduje ze mną mój pięciomiesięczny synek. Może w przyszłości też będzie kucharzył... A co robię jak nie gotuje? No cóż... bawię się na całego i pokazuję Olusiowi świat, z tej lepszej strony, gdzie misie się kochają, każdy się uśmiecha i panuje ogólna radość. Czego wszystkim życzę.

Zapraszamy do odwiedzenia bloga naszej kulinarnej autorki. Z naszego portalu będziecie Państwo mogli trafić do Kuchni z czekoladą za pomocą kliknięcia w odpowiedni baner. Zapraszamy już dziś.
 

http://kuchniawczekoladzie.blogspot.com/

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? U nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych! Umów wizytę - tel. 510 500 802, Gabinet "Więcej słyszeć", Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
ReklamaSpetakl teatru O! La la! pt. „Recepta na Szczęście” - 4 grudnia 2025r., godz. 19 - Kino FARYS w Bieczu
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 6°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
ReklamaMarmed i słyszę - ZAPISY NA BEZPŁĄTNE APARATY SŁUCHOWE - ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66, 501 700 244