Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - MARMED, ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66; 501 700 244
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 27 października a 9 listopada 2025
ReklamaRestauracja Galicja już otwarta, Klęczany 213 - Przyjdź, poczuj smak i atmosferę!
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260
ReklamaStudio Treningu Personalnego, ul. Ogrodowa 2, Gorlice, tel. 535 990 898

Bohaterowie z Szymbarku nagrodzeni

Podziel się
Oceń

Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach insp. Michał Gawlik spotkał się z dwoma mężczyznami, którzy przyczynili się do zatrzymania nietrzeźwego sprawcy kradzież autobusu. Podczas spotkania zorganizowanego w komendzie obaj mężczyźni otrzymali listy gratulacyjne oraz książkowe upominki.   

 

 9 grudnia w gorlickiej komendzie odbyło się spotkanie, w czasie którego Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach podziękował panu Szymonowi i panu Dawidowi, którzy pomogli w zatrzymaniu nietrzeźwego sprawcy kradzieży autobusu.

Przypomnijmy. O całym zdarzeniu pisaliśmy tutaj:   Ukradł autobus, chciał dojechać nim do Krakowa

10 listopada przed godziną 3.00 w nocy, grybowscy policjanci otrzymali informację, że nietrzeźwy kierowca jedzie przez Ptaszkową skradzionym autobusem. Po przybyciu na miejsce w autobusie zastali nietrzeźwego kierowcę oraz trzech innych mężczyzn, którzy uniemożliwiali mu dalszą jazdę oraz ucieczkę. Wśród nich znajdowali się właśnie panowie Szymon i Dawid, którzy od miejscowości Ropa podążali za skradzionym autobusem informując Policję o zdarzeniu i kierunku jazdy nietrzeźwego kierowcy. Gdy tylko nadarzyła się okazja nie wahali się wejść do autobusu, aby uniemożliwić mężczyźnie dalszą jazdę i ucieczkę, aż do przyjazdu patrolu Policji.

Panowie Szymon i Dawid wykazali się wzorową obywatelską postawą. Ich szybka i zdecydowana reakcja zapobiegła dalszym skutkom niebezpiecznej jazdy.

- Zaprezentowana przez Panów postawa, nie należy dzisiaj do częstych, dlatego zasługuje na słowa najwyższego uznania – mówił w czasie spotkania komendant Gawlik.

Na zakończenie komendant życzył obu panom wszelkiej pomyślności oraz wręczył im listy gratulacyjne i książkowe upominki.


info: KPP Gorlice

 

 

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama15, 16 listopada 2025 - Ekspedycja Słodkości, Ekspedycja Orientalna, DARMOWE DMUCHAŃCE - Arena Gorlice
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 5°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
ReklamaMarmed i słyszę - ZAPISY NA BEZPŁĄTNE APARATY SŁUCHOWE - ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66, 501 700 244