Impreza była adresowana do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w wieku od 6 do 16 lat oraz uczniów szkół specjalnych świetlic terapeutycznych i ośrodków terapii zajęciowej. Rysunek, grafika lub malarstwo – dzieci mogły wykonać pracę wybraną przez siebie techniką.
Po posiedzeniu komisji konkursowej w składzie: przewodniczący st. kpt. Dariusz Surmacz oraz członkowie mgr Tadeusz Mikrut Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury Turystyki i Sportu oraz mgr Wojciech Haberek – artysta plastyk oraz obejrzeniu 232 prac wybrano po pięć prac finałowych z pośród każdej z czterech grup.
Zaproszonych gości oraz laureatów konkursu wraz z opiekunami przywitał Dyrektor MDK w Gorlicach mgr Tomasz Kubala. Po odczytaniu protokołu z posiedzenia komisji odbyło się wręczenie nagród. Wręczenia nagród dokonali bryg. Dariusz Grygowicz Z-ca Komendanta Powiatowego, st. kpt. Dariusz Surmacz Z-ca D-cy JRG, Tadeusz Mikrut Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury Turystyki i Sportu oraz Maria Gubała - Koordynator Zespołu ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Nagrody dla laureatów ufundowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach oraz Starostwo Powiatowe w Gorlicach.
Lista laureatów:
GRUPA I 6-8 lat Szkoła Podstawowa
1. I Miejsce - Krystian Trzciński - MDK /Gorlice
2. II Miejsce - Julia Mikrut - ZS Nr 1/Biecz
3. III Miejsce - Karolina Zagórska - MZS Nr 4/Gorlice
4. Wyróżnienie - Jakub Grądalski - MDK/Gorlice
5. Wyróżnienie - Amanda Galiszewska - Samorządowe Przedszkole w Kwiatonowicach
GRUPA II 9-12 lat Szkoła Podstawowa
1. I Miejsce - Adrian Pociecha - ZS Nr 1/Biecz
2. II Miejsce - Maciej Jamro - MDK/Gorlice
3. III Miejsce - Alicja Zagórska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinkach
4. Wyróżnienie - Gabriela Widełko - MZS Nr 4/Gorlice
5. Wyróżnienie - Marek Kamień – Zespół Szkolno Przedszkolny w Strzeszynie
GRUPA III 13-16 lat Gimnazjum
1. Wyróżnienie - Anna Koperska - Zespół Szkolno Przedszkolny w Łosiu
2. Wyróżnienie - Aleksandra Łopatka – MZS Nr 4/Gorlice
3. Wyróżnienie - Marcin Gładysiewicz – ZS/ Bystra
4. Wyróżnienie - Alicja Kurek - MZS Nr 4/Gorlice
5. Wyróżnienie – Ewelina Pawłowska – ZS w Dominikowicach
GRUPA IV uczniowie niepełnosprawni
1. I Miejsce - Piotr Mruk - Dom Rehab.- Opiekuńczy Caritas / Gorlice
2. II Miejsce - Michał Bałasz - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy / Kobylanka
3. III Miejsce - Ewa Nowińska - Warsztaty Terapii Zajęciowej/Biecz
4. Wyróżnienie - Ewa Kusiak - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy / Kobylanka
5. Wyróżnienie - Magdalena Michniak - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy/ Kobylanka
Nagrodzone prace można obejrzeć na wystawie zorganizowanej w sali wystawowej MDK w Gorlicach od 31 marca do 13 kwietnia 2011 roku. Po tym terminie nagrodzone prace zostaną przesłane na konkurs szczebla wojewódzkiego do Krakowa.







![Sportowa rywalizacja strażaków w Łużnej mimo trudnej pogody [FOTO] zdjęcie przedstawia biegnących strażaków podczas zawodów, pod ich nogami rozpryskuje woda z kałuży](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-sportowa-rywalizacja-strazakow-w-luznej-mimo-trudnej-pogody-foto-1779032616.jpg)
![Biecz pokazał, że kultura może wygrać z pogodą [FOTO] zdjęcie przedstawia mężczyznę w dawnym stroju stojącego w muzealnym pomieszczeniu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-biecz-pokazal-ze-kultura-moze-wygrac-z-pogoda-foto-1779006181.jpg)


![Niewykorzystany karny i gol do szatni. Emocje w Gorlicach [FOTO] Niewykorzystany karny i gol do szatni. Emocje w Gorlicach [FOTO]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-niewykorzystany-karny-i-gol-do-szatni-emocje-w-gorlicach-foto-1778956705.jpg)
![4. liga piłki nożnej. Glinik Gorlice kontra Beskid Andrychów [RETRANSMISJA] zdjęcie przedstawia piłkarzy walczących o piłkę](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-4-liga-pilki-noznej-glinik-gorlice-kontra-beskid-andrychow-live-1778935077.jpg)


![Duże siły służb w Szalowej. Zaginął mieszkaniec gminy Łużna [AKTUALIZACJA] Duże siły służb w Szalowej. Zaginął mieszkaniec gminy Łużna [AKTUALIZACJA]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-duze-sily-sluzb-w-szalowej-zaginal-mieszkaniec-gminy-bobowa-1778390582.jpg)
![Film z rekonstrukcji w Sękowej przyciąga uwagę internautów [VIDEO] zdjęcie przedstawia ogień wybuchu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-film-z-rekonstrukcji-w-sekowej-przyciaga-uwage-internautow-video-1777957966.jpg)
![Czterech funkcjonariuszy przejedzie przez północną Polskę, by pomóc dziecku [FOTO] zdjęcie przedstawia grupę osób przed budynkiem komendy policji w gorlicach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-czterech-funkcjonariuszy-jedzie-przez-polnocna-polske-by-pomoc-dziecku-foto-1777995056.jpg)
![Sękowa znów cofnęła czas. Tysiące widzów na rekonstrukcji Bitwy pod Gorlicami [FOTO] zdjęcie przedstawia żołnierzy w okopach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-sekowa-znow-cofnela-czas-tysiace-widzow-na-rekonstrukcji-bitwy-pod-gorlicami-foto-1777654771.jpg)



![Poszukiwania matki z dziećmi w regionie. Służby ratunkowe w drodze [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia samochód jadący ulicą](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-poszukiwania-matki-z-dziecmi-w-regionie-sluzby-ratunkowe-w-drodze-video-1778077186.jpg)

![Wysowa-Zdrój. Dwa pożary w jednym czasie. Palił się budynek na terenie Parku Zdrojowego i altana [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia spalony budynek](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-wysowa-zdroj-pozar-domu-mieszkalnego-i-altany-video-1778918934.jpg)
![Libusza. Zderzenie audi i hondy [FOTO] zdjęcie przedstawia dwa pojazdy poza jezdnią](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-libusza-zderzenie-audi-i-hondy-foto-1777920938.jpg)
![Gorlice. Kolizja obok centrum kultury przy ul. Michalusa [FOTO] zdjęcie przedstawia samochód straży pożarnej na ulicy w mieście Gorlice](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-kolizja-obok-centrum-kultury-przy-ul-michalusa-foto-1778075409.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze