Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Informacje ze Starostwa Powiatowego w Gorlicach

Oceń

Starostwo Powiatowe w Gorlicach zaprasza na uroczystość wręczenia medali dla rodziców, których 3 i więcej synów pełniło służbę wojskową. Odbędzie się ono 28.02.2011 r. (poniedziałek) o godz.11 w Starostwie Powiatowym w Gorlicach sala 104. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych. W dniu 28 lutego o godzinie 13.00 odbędzie się w sali 104 Starostwa Powiatowego w Gorlicach spotkanie partnerów projektu pn. “Budowa zintegrowanego systemu informacji i zarządzania zbiorami 33 bibliotek publicznych w woj. małopolskim z użyciem technologii teleinformatycznych” realizowanego przez Powiat Gorlicki w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013. Jest to jedyny taki projekt w skali województwa, w którym bierze udział aż tylu partnerów.
W spotkaniu weźmie udział starosta gorlicki Mirosław Wędrychowicz, zespół realizacyjny projektu oraz delegaci 33 bibliotek – partnerów projektu z całego województwa małopolskiego.

Celem spotkania jest podsumowanie pierwszego etapu realizacji projektu, wymiana informacji na temat procedur, przepływów finansowych, promocji i zarządzania projektem a także wsparcie procesów integracyjnych w konsorcjum.

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023