Wielkie otwarcie Galerii Gorlickiej!

  • 13.04.2019, 07:16
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Otwarcie Galerii Gorlickiej
loadingŁaduję odtwarzacz...
Punktualnie o godz. 7 drzwi salonu Media Expert zostały otwarte, a zaraz potem do budynku galerii weszli pierwsi klienci. O godz. 9 dokonano oficjalnego przecięcia wstęgi i przez główne wejście przeszli pierwsi mieszkańcy. Zobaczcie zdjęcia!

Galeria wypełniła się mieszkańcami Gorlickiego, którzy przyjechali specjalnie na otwarcie z różnych stron powiatu.

Mam nadzieje, że będzie to miejsce przyjazne, w którym nie tylko będziecie Państwo robili zakupy, ale i spędzali wspólnie czas – mówił przed otwarciem Krzysztof Janiec, członek zarządu spółki Kabo, inwestor Galerii Gorlickiej.

Setki gorliczan dokonało już pierwszych zakupów, a jest z czego wybierać, nie brakuje również promocji.

Przypominamy, że galeria będzie czynna dzisiaj do godz. 20.

Otwórz player w swojej przeglądarce - KLIKNIJ W LINK
 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (77)


Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Klientka
Klientka 19.04.2019, 16:04
Przyszła nawet kierowniczka z Poczty He He.
ŻABKA
ŻABKA 18.04.2019, 16:21
DELIKATESÓW CENTRUM BRAKŁO.
zniesmaczona
zniesmaczona 17.04.2019, 16:22
Na rondzie galeria ,ze rondem tez cos galeriopodobnego i teraz Galeria swojska gorlicka a dziadostwo to samo tylko przerzucane ze sklepu do sklepu,a reszta od chinczyka albo z Makximusa ,a gdzie place rozrywki,zabaw,kino.Dobrze ze mamy jeszcze park ,gdzie mozna pooddychac powietrzem a nie zakonserwowanym szmateksem z chin.
Mr Jola
Mr Jola 16.04.2019, 18:03
Lepiej by zrobili gdyby byli handlowcy z ul Ogrodowej zajęli lokale była by różnorodność i tak swojsko jak kiedyś a tak tylko chińczyk się będzie cieszył bo ludzie szybko polecą do niego jak się najeżdżą schodami
Ika Salowa Kryg.
Ika Salowa Kryg. 15.04.2019, 18:18
Od przybytku głowa nie boli.
Abaddon
Abaddon 15.04.2019, 11:10
Jak by postawili na tym tarasie po lewej budę z piwem i obok parasole to pewnie była by to największa atrakcja tej galerii
Wielki Fan
Wielki Fan 14.04.2019, 22:05
Widziałem tłumy na otwarciu... Nie byłem osobiście. Odwiedziłem Tę Galerię dzisiaj tj 14.04 . Muszę powiedzieć że nie byłem jeszcze w takiej Galerii... Wszystko SUPER nawet po schodach ruchomych schodziłem... i to w dół ,bo bateria się wyczerpała ... Mega pozytyw.... nawet nie ma się gdzie zgubić...
Ola
Ola 14.04.2019, 21:35
Co się dzieje z oświetleniem Galerii, czyżby oszczędności na dzień dobry. Oświetlona z zewnątrz była dzień przed otwarciem, a potem już nie.
Ika
Ika 14.04.2019, 18:23
Cała Wieś przyjechała.
Beata
Beata 14.04.2019, 17:54
Jest ok , estetyka i jeszcze raz estetyka -klasa , sklepy też są ok. Być może drugie piętro zrobiłoby już w pełni swoje... Spójrzcie na rondo center oblepione plakatami , reklama z każdej strony,nawet trudno to nazwać reklamami - bez klasy ...
sdw
sdw 14.04.2019, 16:32
Ogólnie to słabo. Ale CCC fajne - duże, większe nawet niż w poważnych galeirach
Ja
Ja 14.04.2019, 14:42
Zdjęcie nr 58, buty😂😂😂
jusek
jusek 14.04.2019, 12:59
To nie galeria To Porazka! Pare sklepow na krzyz ktorych pelno w miescie i jeden na dolnym poziomie co taka jedna wytrzeszcza galy ze codziennie niskie ceny... codziennie niskie ceny.... codziennie niskie ceny... A ceny takie same jak na bieckiej czy 3 -go maja tylko jakas drobnica na otwarcie pare groszy taniej farelka za 35 zeta i radio samochodowe manta za 49 chyba puste w srodku bo takie lekkie... Eh...
Kawka
Kawka 15.04.2019, 13:23
Codziennie niskie ceny to chyba Biedronka a nie mediaexpert ;)
kupa śmiechu
kupa śmiechu 14.04.2019, 11:31
Galeria dobre! Ja naliczyłam 8 sklepów w tym dwa największe dla dresiarzy! HE HE HE. Dresy górą.
Wibowit
Wibowit 14.04.2019, 11:11
bez sensu media experty już są a CCC też jest więc niewiele nowego.
Never
Never 14.04.2019, 21:29
Ccc przeniosło się z Rondo Center,i jest dalej jedno.Media expert też poszło z 3_Maja
lukasgg
lukasgg 14.04.2019, 08:52
Janusze i Grażynki w kolejce! haha tylko po to , żeby dostać czajnik elektryczny jakości rumuńskiej za darmo warty 5 zł , masakra jacy ludzie są pazerni! wiadomo najechało się wiochy haha.
Yogi bear
Yogi bear 14.04.2019, 07:49
Galeria jest niewielka ale bardzo ładna, i w środku, i na zewnątrz. Wystarczająca jak na potrzeby dnia codziennego dla prawdziwych, rodowitych gorliczan, których wpuszczono na salony a nie potrafią się zachować, jak przystoi na takie miejsce. Gdy opadnie kurz z otwarcia, okaże się jaka naprawdę jest siła przyciągania tych sklepów, po których tak każdy jechał. Współczuje tylko obsłudze tych placówek handlowych. To jeszcze tylko dziś taki mega ruch, wytrzymajcie!!! Jutro będzie już spokojniej :)
saw
saw 14.04.2019, 00:15
Gorliczanie! nawet taka galera jest dla Was za dobra, serio, nie doceniacie, szkoda... Gdybym ja wydał tyle pieniędzy na całość inwestycji i musiał czytać komentarze w stylu że nie mam gdzie wydać swojego kieszonkowego to pojedynczo wyszukał bym Was w domach i zwyczajnie obił Wam gęby...
mietek