Na miejscu zdarzenia pracują dwa zastępy straży pożarnej oraz pogotowie i policja.
Kierująca osobówką kobieta zjeżdżała ze wzniesienia, natomiast kierujący fordem jechał od strony Bystrej i nie zatrzymał się przed znakiem stop. Doszło do zderzenia czołowo bocznego busa z prawidłowo jadąca osobówką.
Siła uderzenia była na tyle duża, że ford dachował, ale kierowca ostatecznie wyszedł z tego bez szwanku. Kierująca hyundaiem została zabrana do gorlickiego szpitala. Zdarzenie prawdopodobnie zostanie zakwalifikowane jako kolizja.
AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)
Kierowca forda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu hyundaiowi i doprowadził do zderzenia pojazdów. Został ukarany 500 zł mandatem i punktami.





















![Dom gorlickich Griswoldów znów rozświetlony [FOTO] zdjęcie przedstawia dom rozświetlony światełkami](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-dom-gorlickich-griswoldow-znow-rozswietlony-foto-1766597958.jpg)
![Rozpoczyna się wizyta duszpasterska w parafiach Gorlic [PORZĄDEK KOLĘDY] zdjęcie przedstawia dwóch chłopców idących w komeżkach po ulicy miasta](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-rozpoczyna-sie-wizyta-duszpasterska-w-parafiach-gorlic-porzadek-koledy-1766745547.jpg)





![Strzeszyn. Poszukiwania policji i straży pożarnej. W akcji kilkadziesiąt osób [FOTO] Strzeszyn. Poszukiwania policji i straży pożarnej. W akcji kilkadziesiąt osób [FOTO]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-strzeszyn-poszukiwania-policji-i-strazy-pozarnej-1765796513.jpg)

![Harmonogram spowiedzi przedświątecznej [LISTA PARAFII] Zdjęcie przedstawia konfesjonał](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-harmonogram-spowiedzi-przedswiatecznej-lista-parafii-1765974024.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze