Gorlice. Potrącenie kobiety, która przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.

  • 21.11.2019, 11:41
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Gorlice. Potrącenie kobiety, która przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Foto: ilustracyjne/własne
We wtorek (19 listopada) kilka minut przed godz. 14 na ulicy Kościuszki w Gorlicach doszło do potrącenia starszej kobiety.

Kierująca renaultem gorliczanka na prostym odcinku drogi potrąciła pieszą, która przechodziła przez drogę w niedozwolonym miejscu.

Kobieta z obrażeniami ciała, między innymi złamaną ręką, trafiła do gorlickiego szpitala.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

Źródło info: KPP w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kropka
Kropka 22.11.2019, 18:28
Nie wiem w którym miejscu doszlo do potrącenia, ale z komentarzy wynika że na odcinku od ul. Węgierskiej do Mickiewicza. Dodatkowe przejście w tamtym miejscu jest bez sensu wg. mnie. Co do przejść to Gruby pomylił się tylko o jedno: jest przy głównym skrzyżowaniu, przy poczcie, przy Handlowcu (galerii EP) i przy Grosarze. Potem długo długo nic. Jesli gdzieś powinni zrobić przejscie to właśnie z tamtej strony, gdzieś przy przystanku koło cerkwi albo ul. Nowodworze. Bo przejść tam koło godziny 8 czy 16 to wielka sztuka.
Gruby
Gruby 22.11.2019, 09:21
W niedozwolnum miejscu hmm.prosze mi napisac ile jest przejsc dla pieszych na od cinku kosciuszki? Bo mi sie wydaje ze trzy az do ropicy to chyba za malo .
Gość
Gość 22.11.2019, 11:29
Wróć do szkoły i naucz się liczyć.
Gosc
Gosc 21.11.2019, 23:08
Potrącił piesza...dobre sobie... Baba wlazla na jezdnię, pod auto.
Przeżyła, to się będzie 10 razy zastanawiać następnym razem, którędy należy przechodzić.
Gorlice
Gorlice 21.11.2019, 21:01
Kilka Godzin później jak wracałem z Gorlic w Ciężkowicach Kobieta ze spuszczoną głową przechodziła jezdnie ...
ejś
ejś 22.11.2019, 13:17
Może była smutna ;)
Obywatel
Obywatel 21.11.2019, 18:43
Widać że moderator tego nie udostępni, a więc może zacznijmy tak możę niech ktoś w końcu zajmije sie tą panią znad poczty, przestaną te gołebie *** ludzią na głowę i przeniosą ją w miejsce gdzie nie będzie ona zagrażać sobie oraz innym. Ile razy widziano ją jak przechodzi nie na przejsciu dla pieszysz, ale naszą gorlicką policję to nic nie interesuje.
Adam
Adam 21.11.2019, 18:32
To co dzieje się w Gorlicach to wielka porażka. A na Zawodziu to masakra. Co tydzień jestem tam. Taką mam pracę. Aby z jednej strony przejść na drugą stronę trwa wieki. Widziałem w tedy ile było tam policji.
Coraz więcej jest aut korki do Ropicy Polskiej. Zaczynając od ulicy Biecka po ul Legiony do ulicy Kościuszki oraz ulica Dukielska. Dużo jest osobowek a tirów masakra. A co do pieszych najlepiej żeby były przejścia pod ziemne albo nad ziemne nad ulicą. Następny przykład jak jadą służby ratunkowe np karetka pogotowia, straż pożarna czy policja. Powinien być korytarz zycia. Można mnożyć przykładów. A na koniec mi nie oceniać tej sprawie.
polak
polak 23.11.2019, 01:35
Najlepiej żeby pieszych nie było w ogóle, nie? Trzeba zacząć wyłączać ulice z ruchu poza daostawczakami i komunikacja zbiorowa. Będzie mniej korków i będzie bezpieczniej. To nie piesi, a kierowcy którzy jadą osmioosobowymi samochodami sami bo ich stać powodują korki.
Polonistka
Polonistka 22.11.2019, 21:11
Boszę....
A to po polskiemu było???
Bo język jakiś dziwny... Składnia do bani...
Jednym słowem... Koszmar
Na 500+
Na 500+ 21.11.2019, 17:19
Pokrzywdzona powinna dostać mandat karny w wysokości 500 zł i nauczyło by innych przepisowo przechodzić.
Sklepowa
Sklepowa 21.11.2019, 17:16
Brakuje zapory takiej samej jaka jest na ulicy Sienkiewicza, bo inaczej dojdzie kiedyś do tragedii.
YESS
YESS 22.11.2019, 21:31
tak ,zapory i wtedy już nie ma gdzie zjechać aby przepuścić służby ratunkowe. NIE ZAPORY TYLKO MÓZG używać a nie łazić jak na łące.!!!
Kierowca
Kierowca 21.11.2019, 13:50
Bo brakuje przejścia dla Pieszych z przestanku a sygnalizacja jedna od drugiej jest za daleko by dojść do bloków mieszkalnych.
Ona
Ona 21.11.2019, 23:07
Jak to sobie wyobrażasz? Między przejściami na skrzyżowaniach z sygnalizacją powinno być jeszcze jedno przejście?? Jasne, przejścia co 10 metrów. Dopiero byłyby korki
Obserwator
Obserwator 21.11.2019, 14:51
To moze namaluja przejscie na całym odcinku miedzy swiatłami
polak
polak 23.11.2019, 01:37
Tak jest w Japonii. Dla pieszych świecą się zielone na CAŁYM skrzyżowaniu, a auta stoją. Tam nikt nie narzeka na korki. Przywykli. Polacy jeszcze nie przywykli do demokracji , a co dopiero do cywilizacji.

Pozostałe