Prowadził quada w stanie nietrzeźwości. Doprowadził do wywrotki, ucierpiało trzyipółletnie dziecko.

  • 27.04.2020, 20:45
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Prowadził quada w stanie nietrzeźwości. Doprowadził do wywrotki, ucierpiało trzyipółletnie dziecko. fot. ilustracyjne / KMP Ostrołęka
Wczoraj około godziny 18.30 do stanowiska dyżurnego Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego dotarło nietypowe zgłoszenie.

 

 

W miejscowości Libusza około godz. 18.30, na jednej z posesji poza drogą publiczną doszło do wywrócenia się quada, wraz z dwójką osób - informuje rzecznik prasowy gorlickiej policji, asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

Kierujący quadem mężczyzna najechał na składowane odpady budowlane, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do przewrócenia się maszyny. Razem z nim jechało trzyipółletnie dziecko.

Wskutek upadku oboje zostali poszkodowani. Na miejsce zdarzenia zostało wezwany zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Karetka zabrała poszkodowaną dwójkę do gorlickiego szpitala. Policjanci ustalili, że kierujący w chwili zdarzenia był nietrzeźwy.

Ojciec, wraz z dzieckiem pozostają w szpitalu na obserwacji, na całe szczęście nie mają poważniejszych obrażeń.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Język
Język 01.05.2020, 02:22
Nie znam człowieka - fakt, ale po pijaku na pojazd... z dzieckiem?? Na drogę publiczną? No i ja mam się postawić w tej sytuacji?
Emanuel
Emanuel 29.04.2020, 09:18
I co jak dziecko będzie miało 12 lat to z ojcem po kielichu i jazda do lasu udawać wyczynowców??
Górki zanim
Górki zanim 29.04.2020, 09:15
Współczuć to jedno. A negować zachowanie pijanego quadowca to drugie.
Czytelnik
Czytelnik 28.04.2020, 19:53
Trzeba sobie użyć zbędnymi komentarzami. Ludzie nie potrafią współczuć tylko potrafia wypisywać głupoty. Najlepiej to krytykowac ludzi jak sie nawet czlowieka nie zna. Niech kazdy sie postawi w takiej samej sytuacji i zastanowi nad tym co wypisuje.
niekomentator
niekomentator 28.04.2020, 22:42
Święta racja! Jeden mądry Czytelnik!!
As
As 28.04.2020, 22:32
Znam czy nie znam, pijany jechał z dzieckiem na quadzie. Mam mu współczuć? Braku rozumu chyba. Narażał dziecko. Nie potrafię postawić się w takiej sytuacji, bo po alkoholu nie prowadzę pojazdów.
b234
b234 06.05.2020, 10:51
na trzeźwo pewnie tez, bo nie umiesz :)
życie
życie 28.04.2020, 22:50
wypadki zdarzają się nie tylko po alkoholu, widać nie znasz życia As
OlafB
OlafB 27.04.2020, 22:52
Karać takiego robotami społecznym!. Zamiast kupić zabawkę dziecku, to naraża dziecko na niebezpieczńśtwo
Arjuna
Arjuna 27.04.2020, 22:51
Brawo quadowcy !!! Codziennie przejeżdżają tędy pijani kierowcy, w Libuszy, Krygu, Dominikowicach... Nie dość, że często bez blach bo czyżby nie mieli rejestracji, ani pozwolenia, to często bez tłumików, że słychać ich z daleka.. Takie kompleksy quadowców i motocrossowców, czy za dużo wolnego czasu i pieniędzy, i brak poszanowania dla spokoju mieszkańców??
obywatel
obywatel 28.04.2020, 21:13
Niepoważne głupoty
Nwm