Zagadka. Jaki znak widzicie na zdjęciu?

  • 29.05.2020, 06:00
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Zagadka. Jaki znak widzicie na zdjęciu?
Jeden z Czytelników popularnego portalu społecznościowego zamieścił tam zdjęcie, które stało się impulsem do napisania tego krótkiego artykułu.

 

Widać na nim otoczenie wjazdu na małą, ale mimo wszystko bardzo ruchliwą osiedlową ulicę Ściegiennego w Gorlicach.

Zagadka jest następująca: Jaki znak drogowy widnieje na zdjęciu? Aby nie było łatwo, chodzi o ten znak, który jest poniżej tego, którego wierzchołek widać?

Czy znają Państwo inne takie przypadki, gdy gałęzie lub krzaki zasłaniają znaki drogowe? Czy udało się Państwu zgłosić takie przypadki, i czy administratorzy usunęli przeszkody?

Na potwierdzenie, że rzeczywiście jest tam drugi znak publikujemy zdjęcie z google maps.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stefan
Stefan 29.05.2020, 23:32
Jakoś mie to zdjęcie nie przeraza, bo jest wiele talich miejsc w obrębie Gorlic i okolic w których to znaki zarosly całkowicie zielenią, bo ktoś odpowiedzialny za ten teren nie interesuje się przycinką zieleni, albo boi się o niezrozumiale przepisy dotyczace różnego rodzaju pozwoleń wydawanych do wyciecia drzew itd w tym obrębie, albo boi się przyciąć krzaka lub gałąż zasłaniającą znak, bo boi się kary finansowej lub sprawy sądowej za nielegalną wycinkę lub ingerencję w przyrodę.

Wieć nie rozumię tego zdziwienia.
Ja proponuję autorowi tego zdjęcia i redakcji przekazanie go do programu telewizyjnego w ktorym jest Pan Emil zajmujacy się przepisami drogowymi i różnegp rodzaju sytuacjami drogowymi, aby zwrócił uwagę na taki stan rzeczy i moze coś zaradził w takich sytuacjach zgodnie z literą prawa.

Ja pamietam taki wątek dotyczący parkingu w centrum Miasta, który nie był oznaczony znakami poziomymi i pionowymi a Straż Miejska karała mandatami do czsu aż jeden co umiał zawalczyc o swoje prawo i zglosil to w sprawie tego parkingu. Redakcja o tym już kiedyś pisala.

A co do tego niewidocznego znaku lub innych takich podobnych sytuacji to każdy sam wedug swojego uznania przyjmie lub nie przyjmie mandaru jesli ktoś by chciał go ukarać za jego nie przestrzeganie.

Adwokat
Adwokat 29.05.2020, 17:11
Za kolizje zawsze odpowiada administracja terenu.
1980r.
1980r. 29.05.2020, 16:16
Parking dobry kierowca roweru to wie.
kierowca
kierowca 29.05.2020, 11:27
To to jeszcze nic!Zwróćcie uwagę na miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych pod PEPCO!!!!Projektant, inwestor i wykonawca wykazali się wyjątkową pomysłowością! Radosna twórczość a ludziom psuje krew, bo dochodzi tam do kłótni!
S,D
S,D 29.05.2020, 10:14
Trzeba bylo przyciac krzewy zamiast robic zdjęcia
jj
jj 29.05.2020, 08:41
Plotka głosi, że jest to prywatny teren a znak nie ma znaczenia dla bezpieczeństwa ruchu mimo że umieszczony w opasie drogowym.
Sos
Sos 29.05.2020, 07:10
Pisze przecież jak byk, że parking tylko dla pracowników Karabeli...
barosky
barosky 29.05.2020, 06:39
w uściu gorlickim a raczej gminie pełno jest takich znaków tak że żadna nowość

Pozostałe