Starosta Gorlicki: „Gdzie jest ta stagnacja i brak troski o rozwój powiatu?”

  • 10.06.2020, 11:28
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Starosta Gorlicki: „Gdzie jest ta stagnacja i brak troski o rozwój powiatu?” fot. youtube Starostwo Powiatowe w Gorlicach
Dziś (10 czerwca) na stronie Powiatu Gorlickiego pojawił się komunikat o wystosowaniu oświadczenia przez Starostę Powiatu, Marię Gubałę.

 

Stało się to w konsekwencji nieprzychylnych słów, wobec Marii Gubały, jakie padły podczas wywiadu udzielonego przez posłankę Prawa i Sprawiedliwości, Barbary Bartuś dla gorlickiej telewizji.


Oto oświadczenie Marii Gubały:

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Beatka
Beatka 13.06.2020, 10:15
A takie byly z nich kolezanki.. Przyjazn z BB nie istnieje, a jak juz jest to falszywa i nastawiona na korzysci. Ale i ta kiedys sie konczy, jak juz przestajesz byc potrzebny.
Kaziuk od kaziuka
Kaziuk od kaziuka 12.06.2020, 12:23
Witam czytając wszystkie wpisy do aż żal *** ściska ludzie odrobinę ogłady cały czas jak te psy ujadacie dajcie w końcu pani gubalowej pracować już chyba szybka nie pamięć jak to było dawniej każdy narzeka a po 500plus wali do urzędu lub dodatki ulgi na koniec moja rada może każdy coś by dał z siebie a nie pluc lub wypiąć się i pokazać że teraz jest inaczej
Emil
Emil 12.06.2020, 13:13
Dobrze, że jest 500+, ale to przecież NIE jest odpowiedź na wszystkie problemy. Dialog z PiSowcami przypomina rozmowę ze słupem. Co ze służbą zdrowia ? - Daliśmy 500+ - Co z wykluczeniem małych miejscowości ? Ale przecież 500+. Komunkacja ? No przecież jest 500+
Podruzny
Podruzny 12.06.2020, 10:43
Miały być pieniądze na wykluczenie komunikacyjne. Co się stało po pierwszym kwietnia. Nastąpiło całkowite załamanie się transportu publicznego. Czyli cale to gdakanie o wielkich pieniądzach na wykluczenie komunikacyjne to PiS-owska ściema. Nastąpiło coś co ludzie starsi jeszcze pamiętają. Furmankami albo piechota do Gorlic przez Bielanke po wojnie się szło. Ludzie nic nie rozumieją aby było 500+ to jest świetnie i władza dobra bo daje.
wnuk
wnuk 11.06.2020, 22:29
Oj babciu babciu, od kogo mądrość mają czerpać wnuki ???
Socjolog
Socjolog 11.06.2020, 13:01
Miasto i Powiat Gorlice nie będą się rozwijać, do kiedy się nie usamodzielnią. We wyborach popierajmy jednego kandydata tak samo jak dziś Burmistrza Miasta na długie lata, to wtedy rejon nabierze kierunku, a nabiera dopiero po dwóch kadencjach. Od lat nasz Powiat jest przeciwnikiem każdego rządu i dlatego jest kryzys, bo wyborcy sami nie umieją się zdecydować jaką wybrać Politykę w rejonie i wierzą w coraz nowsze obiecanki i zmieniają kandydatów.
Pose
Pose 11.06.2020, 12:47
Jak może PIS pomóc, skoro Powiat odmawia pomocy, bo chcą wszystko zwalać na rząd. Inne Miasta potrafią się rozwijać, a Gorlice nie mają nawet podstawowych połączeń które powinien zapewnić Powiat.
Waclaw
Waclaw 11.06.2020, 21:31
a przepraszam bardzo kto ma większość w Powiecie ? Bo na chwilę obecną w dalszym ciągu PiS. Chcesz powiedzieć, że współpraca PiSu z PiSem się nie układa i dlatego jest źle ?
T
T 12.06.2020, 21:40
No właśnie, kto ma większość w powiecie? Tzn. kto rządzi? Na pewno nie jest to PiS i na pewno nikt w sojuszu z PiS-em.
Pose
Pose 11.06.2020, 21:53
Starosta nie jest z PIS.
Wacław
Wacław 11.06.2020, 23:14
Jak się wybiera starostę ? Kto miał większość ?
Jkkk
Jkkk 11.06.2020, 12:10
Kwoty, kwoty wielce dokonania a nic Starosta nie mówi o połaczeniach autobusowych i wyluczeniu komunikacyjnym jakie miało miejsce przez 3 miesiące ? Jaka była reakcja Starosty ? żadna. Czy będą wieczorne kursy autokarowe do okolicznych miejscowości ????
EDEK
EDEK 10.06.2020, 21:58
Faktem jest, ze PiS w Gorlicach ledwie dycha, a dlaczego ? bo cała banda PO, PSL, SLD i Rusinów wszystko i wszystkich dłamsi. Tak więc nie dziwmy się Pani BB, że nie ma możliwości na rozwój regionu. Dużo jeżdżę po kraju i wiele się mówi, że Gorlice to największy grajdoł PO socjaliźmie.
Wacław
Wacław 11.06.2020, 14:31
PiS w powiecie nie ma żadnych zdolności koalicyjnych i jest to tylko i wyłącznie wina PiSu. W sejmie też doskonale widać, że pis jest w stanie rozmawiać tylko z pisem. Natomiast na szczeblu centralnym rządzą drugi rok, mają władzę także w województwie - generalnie mają tyle władzy ile w Polsce nikt po 89 nie miał, a mimo to opozycja im "przeszkadza" . Jak długo można tłumaczyć porażki opozycją ? Złej baletnicy i spódniczka przeszkadza
Qń
11.06.2020, 14:14
Edek - podaj orzykłady!
Edek
Edek 12.06.2020, 15:41
Qń - poczytaj posty na tym i innym portalu, tam masz mnóstwo przykładów. Ja ubolewam nad tym, że te gorlickie pomyje widać już daleko za granicami powiatu. Szkoda, że nie zapisywałem nazwisk i okoliczności, bo tych było mnóstwo podczas tych wypowiedzi...
Teodor
Teodor 11.06.2020, 13:50
Wiesz Edek ja myślę ze najbardziej PIS przeszkadzają male zielone ludziki. Gdyby nie one powiat i maisto byloby mlekiem i miodem plynace, a tak lipa.
Edek
Edek 12.06.2020, 15:45
PiS nie niszczy małych rodzinnych firm, nie stawia galerii, nie robi składu odpadów, nie dopuszcza aby Rusini zakazywali Polakom w Polsce stawiać polników swym bohaterom, nie "rewitalizuje" rynku, który po roku trzeba poprawiać, nie postawiłby smarkacza na stanowisku burmistrza, nie dopuścił by aby kolejni starostowie wiali z Gorlic, nie blokowali by kolejnych edycji konferencji historycznych o które cały kraj się dopytuje... itd. mnóstwo tego, i końca listy nie widać
piswstyd
piswstyd 11.06.2020, 12:03
brak słów
edmund
edmund 10.06.2020, 18:30
Pani Balbala lepiej niech wznosi peany w sejmie na czesć premiera i naczelnika Jarka a nie miesza się w sprawy o których nie ma pojęcia. Stagnacja to jest u pani BB bo 4 kadencje i niewiele pomocy dla regionu o tym dobitnie świadczą. Pani Starosto niech Pani walczy o region i powiat. Pozdrawiam.
Ela
Ela 10.06.2020, 20:27
Kto na nią głosuje? Tragedia!
Wacław
Wacław 10.06.2020, 17:38
PiS niech się od Gorlic odczepi. Mają władzę w parlamencie drugą kadencję - w niczym nie pomogli, nic istotnego nie zrobili dla regionu.
Miernota
Miernota 10.06.2020, 16:58
Babciuuu! Wnuki kołysać a nie politykować tu.
Observator
Observator 10.06.2020, 20:12
Z takim nickiem to ty Pani Staroście miernoto chcesz rady dawać ?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.06.2020, 16:33
A Balbala to powinna pomóc i wspirać powiat a nie tylko szczuć jątrzyć i skłucać ludzi! Chociaż trudno się dziwić to normalka dla PiSu!!!! Proszę się trzymać pani Starosto!!!
Anna
Anna 10.06.2020, 14:07
W Czerwcu byłam w Powiecie załatwić sprawę i słyszałam przypadkowo rozmowę, że Powiat będą przenosić do Tarnowa, czy to jest prawda?!
Mieszkaniec Gorlic.
Mieszkaniec Gorlic. 10.06.2020, 13:38
Do Administratora- Prośba by zajął się Powiatem. Bo Powiat jest Niepełnosprawny, gdzie nie ma połączeń autobusowych i niczego co powinien zapewnić Powiat.
Wyborcy
Wyborcy 10.06.2020, 13:23
Chcemy Powiat w Nowym Sączu.
To ciekawe
To ciekawe 10.06.2020, 20:14
Wyborcy PiSu? Już w główkach się pogorszyło...
GorlickiPracownik
GorlickiPracownik 10.06.2020, 12:09
Kiedy pojawią się autobusy z Gorlic do okolicznych wsi po godzinie 20, 21 i 22, aby mieszkańcy okolicznych wsi mieli czym wracać do domu po drugiej zmianie? Albo dojazd we własnym zakresie, albo ktoś musi ich odbierać.
Wujek dobra rada
Wujek dobra rada 10.06.2020, 16:57
Zrób sobie prawko
żwirek dla kota
żwirek dla kota 10.06.2020, 14:50
pis obiecywał powrót autobusów na linie lokalne tzw Piątka pis no ale to było przed ubiegłymi wyborami
Może teraz znów ta obietnica wróci gdy dudzie znów spadnie kilka procent
a poza tym pis musi odejść
Ela
Ela 10.06.2020, 20:25
Duda też musi odejść!

Pozostałe